0

Czemu Barca nie chce zrobić takiego dealu z Bayernem i Thiago.

0

@MarioVeB! Tym że jeżeli gość co mecz nie wyrabia kondycyjnie, jest fatalnie przygotowany fizycznie, i to od 2 lat. Na dodatek nie wygląda żeby w czymkolwiek się pojawił odkąd przyszedł do Barcy.

0

@MarioVeB! No ale Barca to przede wszystkim drużyna piłkarska, więc jeżeli ktoś na boisku wygląda bardzo kiepsko, jest po raz kolejny nie przygotowany fizycznie, do tego było z nim kilka afer. Grając w Barcelonie chyba należy zachować jakieś podstawy profesjonalizmu.

0

@MarioVeB! Jeżeli chodzi ci o Arthura, to naprawdę jego zachowanie, imprezowanie i mało profesjonalna gra, może być trochę irytująca.A Griezmann, po prostu trochę się męczy w Barcelonie, a i sama Barca trochę traci z nim w składzie.

2

@Chwytliwy Nie no trochę dłużej ma już urodziny niż pół godziny, po północy się zaczęły. Hehehe

0

@ViscaBarca123 Może właśnie ta ciężka sytuacja finansowa Barcy, będzie podstawą do jeszcze większej ilości szans gry dla chłopaków ze szkółki. Bardzo ciekaw jestem jak w przyszłym sezonie będzie sobie radził Konrad de la Fuente w Barcy B.

2

Jakby Barca kupiła taką kreatywną 8, takiego Havertza. A za nim Busquets, Rakitić/De Jong. Naprawdę mogłoby to dobrze wyglądać.

1

@BarcaInfo Sory źle zapytałem, skrzydłowych na taki klub jak Barcelona?

1

@BarcaInfo A ilu mamy tych skrzydłowych?

2

Griezmann jest kapitalny, świetnie pracuje w defensywie xD.

5

@Bykunn Ale ostatnie zdanie, Chakalaki i porównaniu do zera, tylko dlatego że ktoś ma odmienne poglądy bardzo słabe

5

@FranzMaurer To nie można mieć swoich poglądów? Nie można wybierać na kogo chce się głosować? Gdyby napisał że wspiera Trzaskowskiego, to o przyjętych ciosach byś nie pisał.

0

@Chakalaka Co ty gościu piszesz? Co to za ostatnie zdanie?

4

@Janiama Za sprzedaniem Arthura jestem, naprawdę rzadko piłkarz Barcy mnie tak irytuje. Chciałabym by zarząd pomyślał o jakieś kreatywnej 8.

0

Może Pjanic się jakoś fajnie w komponuje w drużynę, doda kreatywności, świeżości. Też wolałbym Thiago, a najlepiej młodego Van de Beeka, ale cóż. Liczę najbardziej na skrzydłowego, kogoś dynamicznego, robiącego przewagę, nawet kosztem ciągle kontuzjowanego Dembele, w którego bardzo wierzyłem.

0

@Naturopata Źle gra, o to zrobił. To jest klub piłkarski.

1

To jeszcze Willian

0

Barce chce wprowadzić jakąś nowość do pomocy, i chce wymienić Arthura za Pjanicia, do tego nie będzie nic płaciła, co moim zdaniem sugeruje jakiś większy transfer do ataku.

1

Jeszcze jakiś czas temu nie mógłbym sobie wyobrazić wymiany Artura na Pjanicia. Bośniak 30 lat, Arthur 23, tylko co więcej?. Teraz taka ewentualna wymiana by mnie ucieszyła.

5

@Hushovt Nie,wiem że pewnie gdybym to napisał o Trzaskowskim to nie miałbyś problemu.

3

Prezydent Andrzej Duda, kolejne świetne przemówienie, ależ dobrze się go słucha. Wspaniały mówca, wielki patriota, dbający przede wszystkim o interes naszej Polski, a nie zagranicznych krajów.

1

@sendesara Tak dla żartu napisałem.

5

Coutinho, Trincao, Pedri, Rafinha, Emerson, Todibo, Oriol i to byłyby wzmocnienia dobre

3

@MichalZZZ Do Stefano

11

@MarioVeB! Ty prowokujesz bardzo często, więc nie pisz że ci to przeszkadza.

1

@Chakalaka Aha ok

0

@Chakalaka Nie nudzi cię ciągłe atakowanie rządu?

0

Jak wczoraj Trincao się zaprezentował?

0

@Coutinho007 Myślę że po sezonie dojdzie do roszad w składzie, Tacy gracze jak Griezmann, Coutinho, Dembele, to gracze na których można zarobic.

0

Thiago i Sane, ale tą dwójkę widziałbym w Barcelonie. Myślę że łącznie nie byłby to większy koszt niż sam Griezmann czy Coutinho. I dość realne, Sane chce odejść, Thiago się kończy kontrakt. A sprzedać mogliby Griezmanna, Cou, Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?