0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak sobie radził Kike Saverio w Barcy B?

1

@marcin000019 Gdyby mieli kupić skrzydłowego to można by odpuścić Dembele, ale że na to się nie zanosi, to trzeba liczyć na Francuza.

0

Dembele kiedy przewidywalnie ma wrócić?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

97

@Chwytliwy Sprzeczne poglądy z FC Barceloną? Co ty piszesz gościu. Tam nie było nic o polityce, tylko sporcie. Wszędzie się doszukujecie czegoś, żałosne.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zdrowy Suarez i Messi dalej będą grać 90% meczów. Aż prosi się żeby kupili kogoś na lewe skrzydło, kogoś dynamicznego, ale przede wszystkim skrzydłowego. A nie znowu Griezmann na skrzydle. Niech walczy z Suarezem o składa, ale jeśli już to na 9. Czyżby kolejny sezon bez skrzydłowych? Ansu to jeszcze nie ten poziom, Dembele cały czas kontuzjowany, ciężko w ogóle go liczyć do składu, i trincao czyli nie wiadoma.

0

Mimo wszystko to dopiero pierwszy gol Trincao w tym meczu.

0

Widział ktoś z was w akcji Luke Romero? Coś czytałem że wielki talent, ciekaw jestem czy Barca się nim interesuje.

0

@Kajtek77 Nic nie sugeruje, napisałem piątek dzisiaj. Od tak luźna sugestia, luzu trochę.

0

@Chwytliwy To też prawda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid No to smacznego.

0

Myślicie że jest to możliwe żeby Dembele nagle przestały męczyć kontuzje? Załóżmy że zaczął by bardziej dbać o siebie, to przypuszczacie że dałoby się pokonać te kontuzje?

0

@ViscaBarca123 Wiesz może coś więcej na temat Gustavo Maia? Coś czytałem że Barca się nim interesuje. Oglądałeś go może? Jeżeli tak, to jak go oceniasz?

2

@Kajtek77 Jedna z nielicznych? Jest sporo fajnych programów.

0

@sendesara Coutinho ma tylko jeden typ strzału no nie wiem. A zresztą można mieć nawet jeden, najważniejsze żeby były skuteczne.

0

@TheNekro94 Myślę że Griezmann też nie zachwycał, ale rozumiem.

7

W mojej opinii Coutinho piłkarsko jest lepszy od Griezmanna, jeżeli chodzi o aspekty techniczne, strzały, podania, uważam że Brazylijczyk jest lepszy. Natomiast Griezmann lepiej się ustawia, czyta gre. Jest bardzo inteligentnym graczem. A przede wszystkim uważam że jest mocniejszy psychicznie.

1

Ktoś wie coś więcej o tym pilkarzu Gustavo Maia?

0

@Keson W sensie może ma coś czego nie miał Coutinho, Dembele, może wie gdzie jest, jaką szansę dostał. A po za tym no boisku ma nie wiele do stracenia.

0

@dominik127pl Ja się przyznam że również nie byłem zachwycony tym transferem, ale jakoś jestem pozytywnie zaskoczony, chociaż grał nie wiele. A również bardzo fajnie się wypowiada.

6

Naprawdę się nie zdziwię jak Martin Brathwaite odniesie w Barcy jakiś większy sukces. Wygląda na naprawdę pracowitego piłkarza, a po za tym na boisku jest bardzo dynamiczny.

0

@Janiama A ja stawiam że napastnika i pomocnika kupią na pewno. I myślę że będą to większe nazwiska jak właśnie Lautaro i może Fabian Ruiz. Chociaż uważam że największe wzmocnienie to zdrowy Dembele.

0

O co chodzi z Polem, weszło i Kowalczykiem?

7

@Janiama Serio ktoś się śmiał że stawiał na Bednarka? Przecież na tej pozycji drzewo wyboru nie ma.

0

@Keson Serio taki słaby?

0

Mimo że Pjanic jest na dzisiaj lepszym piłkarzem niż Fabian, to jednak hiszpan jest sporo młodszy i ograny również.

0

@BarcaInfo Oj niestety chyba masz rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?