kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak sobie radził Kike Saverio w Barcy B?
1
@marcin000019 Gdyby mieli kupić skrzydłowego to można by odpuścić Dembele, ale że na to się nie zanosi, to trzeba liczyć na Francuza.
0
Dembele kiedy przewidywalnie ma wrócić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
97
@Chwytliwy Sprzeczne poglądy z FC Barceloną? Co ty piszesz gościu. Tam nie było nic o polityce, tylko sporcie. Wszędzie się doszukujecie czegoś, żałosne.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zdrowy Suarez i Messi dalej będą grać 90% meczów. Aż prosi się żeby kupili kogoś na lewe skrzydło, kogoś dynamicznego, ale przede wszystkim skrzydłowego. A nie znowu Griezmann na skrzydle. Niech walczy z Suarezem o składa, ale jeśli już to na 9. Czyżby kolejny sezon bez skrzydłowych? Ansu to jeszcze nie ten poziom, Dembele cały czas kontuzjowany, ciężko w ogóle go liczyć do składu, i trincao czyli nie wiadoma.
0
Mimo wszystko to dopiero pierwszy gol Trincao w tym meczu.
0
Widział ktoś z was w akcji Luke Romero? Coś czytałem że wielki talent, ciekaw jestem czy Barca się nim interesuje.
0
@Kajtek77 Nic nie sugeruje, napisałem piątek dzisiaj. Od tak luźna sugestia, luzu trochę.
0
@Chwytliwy To też prawda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid No to smacznego.
0
Myślicie że jest to możliwe żeby Dembele nagle przestały męczyć kontuzje? Załóżmy że zaczął by bardziej dbać o siebie, to przypuszczacie że dałoby się pokonać te kontuzje?
0
@ViscaBarca123 Wiesz może coś więcej na temat Gustavo Maia? Coś czytałem że Barca się nim interesuje. Oglądałeś go może? Jeżeli tak, to jak go oceniasz?
2
@Kajtek77 Jedna z nielicznych? Jest sporo fajnych programów.
0
@sendesara Coutinho ma tylko jeden typ strzału no nie wiem. A zresztą można mieć nawet jeden, najważniejsze żeby były skuteczne.
0
@TheNekro94 Myślę że Griezmann też nie zachwycał, ale rozumiem.
7
W mojej opinii Coutinho piłkarsko jest lepszy od Griezmanna, jeżeli chodzi o aspekty techniczne, strzały, podania, uważam że Brazylijczyk jest lepszy. Natomiast Griezmann lepiej się ustawia, czyta gre. Jest bardzo inteligentnym graczem. A przede wszystkim uważam że jest mocniejszy psychicznie.
1
Ktoś wie coś więcej o tym pilkarzu Gustavo Maia?
0
@Keson W sensie może ma coś czego nie miał Coutinho, Dembele, może wie gdzie jest, jaką szansę dostał. A po za tym no boisku ma nie wiele do stracenia.
0
@dominik127pl Ja się przyznam że również nie byłem zachwycony tym transferem, ale jakoś jestem pozytywnie zaskoczony, chociaż grał nie wiele. A również bardzo fajnie się wypowiada.
6
Naprawdę się nie zdziwię jak Martin Brathwaite odniesie w Barcy jakiś większy sukces. Wygląda na naprawdę pracowitego piłkarza, a po za tym na boisku jest bardzo dynamiczny.
0
@Janiama A ja stawiam że napastnika i pomocnika kupią na pewno. I myślę że będą to większe nazwiska jak właśnie Lautaro i może Fabian Ruiz. Chociaż uważam że największe wzmocnienie to zdrowy Dembele.
0
O co chodzi z Polem, weszło i Kowalczykiem?
7
@Janiama Serio ktoś się śmiał że stawiał na Bednarka? Przecież na tej pozycji drzewo wyboru nie ma.
0
@Keson Serio taki słaby?
0
Mimo że Pjanic jest na dzisiaj lepszym piłkarzem niż Fabian, to jednak hiszpan jest sporo młodszy i ograny również.
0
@BarcaInfo Oj niestety chyba masz rację.