14

Też trzeba powiedzieć, że Pan Bosak nie pierwszy raz bardzo dobrze wypada.

0

Kolejna runda dla Prezydenta

0

@Barcelismo Proponuję tobie skończyć, bo krótka pamięć u niektórych.

1

Prezydent Duda mówi bardzo rzeczowo, jest opanowany, ma mój głos.

0

@IAmBackCules No właśnie, skoro nawet ty to zauważyłeś.

0

Zamiast odpowiadać na pytania, to atakują tylko Prezydenta.

2

Andrzej Duda narazie bardzo dobrze wypada, świetnie się go słucha

0

Andrzej Duda narazie kapitalnie. Najlepszy Prezydent

0

@NeroTFP Skoro lubisz prowokować.

2

Wogole jakby Dembele wrócił, to mógłby grać, czy jego miejsce zajął już Braithwaite? I drugie pytanie kiedy on ma wrócić?

0

Co myślicie o Adamie Traore w Barcelonie?

12

@Cochise Tylko że bardzo rzadko pewne osoby tutaj krytykują opozycję, a cały czas PiS. Nie widzą złych rzeczy po drugiej stronie w ogóle.

0

@Chwytliwy To Prezydent Duda, nie mógłby kandydować?

1

@IronSanHybrid Ale oczywiście musisz nawiązać do partii rządzącej.

1

Pomoc: Ndombele - De Jong - Coutinho. Atak: Messi - Suarez - Adama Traore. Marzenie składu

0

@DonAndresFCB Messi, Griezmann, Braithwaite to nie skrzydłowi. Trincao to wielka nie wiadoma. Dembele cały czas ma kontuzje. Ansu to jeszcze nie poziom na 1 skład.

0

@MarioVeB! Ok. A nie uważasz że bardziej niż Lautaro, przydałby się skrzydłowy?

0

@Messibestplayerintheworld Gratuluję poczucia humoru.

0

@MarioVeB! Myślisz że kto z trójki Suarez, Griezmann i ewentualnie Lautaro, usiądzie na ławce?

1

Jak nie kupią skrzydłowego, to myślę że jeśli Lautaro wyląduje w Barcelonie, to będzie grał na lewym skrzydle.

0

@MesQueUnClub_87 Dembele kolejny już sezon, nie gra praktycznie wogole. A Ansu i Trincao to jeszcze nie piłkarze na pierwszą 11.

0

@Bagsik88 Tak Pedro był topem. U nas obecnie grałby w pierwszej 11.

0

@MarioVeB! Ilu z nich to lewo skrzydłowi? Po za tym napisałem topowi, a przynajmniej już na poziomie Barcy.

1

Bayern ma Gnabriego, Comana i dalej chce kupić Sane. Bo skrzydłowi są kluczowi, szybcy i dynamiczni. A Barca, ilu ma topowych, w pełni zdrowych skrzydłowych? I niestety przypuszczam że kolejny sezon będzie bez lewo skrzydłowego, bo pewnie kupią Lautaro.

0

Jeżeli Coutinho miałby wrócić i grać w pomocy, to tylko w momencie kiedy w składzie obok niego będzie ktoś silny, dynamiczny i wybiegany. Ndombele świetny wybór.

1

@IronSanHybrid Nie no do wszystkiego się dowalić. Nie miał by maski źle, ma to też źle, bo nie jest ładna.

1

@norbi77 Co ty piszesz człowieku? Nie wygrali wyborów? Przecież teraz prawie każda partia chce dać te 500+ i jakoś są daleko za PiS. Co za zakłamanie.

2

Stulecie winnych, naprawdę bardzo dobry serial.

0

@Jacu327 Świetnie zagrał również w filmie, Złap mnie jeśli potrafisz.

2

Co to za piłkarz? Strzelił dużo goli, albo strzelał mało. Gra na ataku, a może jest bramkarzem. Pochodzi z Europy, a może nie. Gra z nr 10, a może 11 lub 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?