kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Też trzeba powiedzieć, że Pan Bosak nie pierwszy raz bardzo dobrze wypada.
0
Kolejna runda dla Prezydenta
0
@Barcelismo Proponuję tobie skończyć, bo krótka pamięć u niektórych.
1
Prezydent Duda mówi bardzo rzeczowo, jest opanowany, ma mój głos.
0
@IAmBackCules No właśnie, skoro nawet ty to zauważyłeś.
0
Zamiast odpowiadać na pytania, to atakują tylko Prezydenta.
2
Andrzej Duda narazie bardzo dobrze wypada, świetnie się go słucha
0
Andrzej Duda narazie kapitalnie. Najlepszy Prezydent
0
@NeroTFP Skoro lubisz prowokować.
2
Wogole jakby Dembele wrócił, to mógłby grać, czy jego miejsce zajął już Braithwaite? I drugie pytanie kiedy on ma wrócić?
0
Co myślicie o Adamie Traore w Barcelonie?
12
@Cochise Tylko że bardzo rzadko pewne osoby tutaj krytykują opozycję, a cały czas PiS. Nie widzą złych rzeczy po drugiej stronie w ogóle.
0
@Chwytliwy To Prezydent Duda, nie mógłby kandydować?
1
@IronSanHybrid Ale oczywiście musisz nawiązać do partii rządzącej.
1
Pomoc: Ndombele - De Jong - Coutinho. Atak: Messi - Suarez - Adama Traore. Marzenie składu
0
@DonAndresFCB Messi, Griezmann, Braithwaite to nie skrzydłowi. Trincao to wielka nie wiadoma. Dembele cały czas ma kontuzje. Ansu to jeszcze nie poziom na 1 skład.
0
@MarioVeB! Ok. A nie uważasz że bardziej niż Lautaro, przydałby się skrzydłowy?
0
@Messibestplayerintheworld Gratuluję poczucia humoru.
0
@MarioVeB! Myślisz że kto z trójki Suarez, Griezmann i ewentualnie Lautaro, usiądzie na ławce?
1
Jak nie kupią skrzydłowego, to myślę że jeśli Lautaro wyląduje w Barcelonie, to będzie grał na lewym skrzydle.
0
@MesQueUnClub_87 Dembele kolejny już sezon, nie gra praktycznie wogole. A Ansu i Trincao to jeszcze nie piłkarze na pierwszą 11.
0
@Bagsik88 Tak Pedro był topem. U nas obecnie grałby w pierwszej 11.
0
@MarioVeB! Ilu z nich to lewo skrzydłowi? Po za tym napisałem topowi, a przynajmniej już na poziomie Barcy.
1
Bayern ma Gnabriego, Comana i dalej chce kupić Sane. Bo skrzydłowi są kluczowi, szybcy i dynamiczni. A Barca, ilu ma topowych, w pełni zdrowych skrzydłowych? I niestety przypuszczam że kolejny sezon będzie bez lewo skrzydłowego, bo pewnie kupią Lautaro.
0
Jeżeli Coutinho miałby wrócić i grać w pomocy, to tylko w momencie kiedy w składzie obok niego będzie ktoś silny, dynamiczny i wybiegany. Ndombele świetny wybór.
1
@IronSanHybrid Nie no do wszystkiego się dowalić. Nie miał by maski źle, ma to też źle, bo nie jest ładna.
1
@norbi77 Co ty piszesz człowieku? Nie wygrali wyborów? Przecież teraz prawie każda partia chce dać te 500+ i jakoś są daleko za PiS. Co za zakłamanie.
2
Stulecie winnych, naprawdę bardzo dobry serial.
0
@Jacu327 Świetnie zagrał również w filmie, Złap mnie jeśli potrafisz.
2
Co to za piłkarz? Strzelił dużo goli, albo strzelał mało. Gra na ataku, a może jest bramkarzem. Pochodzi z Europy, a może nie. Gra z nr 10, a może 11 lub 9.