- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1609 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1609 Culés
1
Bayern ma Gnabriego, Comana i dalej chce kupić Sane. Bo skrzydłowi są kluczowi, szybcy i dynamiczni. A Barca, ilu ma topowych, w pełni zdrowych skrzydłowych? I niestety przypuszczam że kolejny sezon będzie bez lewo skrzydłowego, bo pewnie kupią Lautaro.
3
@kamilop Jest przecież Fati i Dembele.
1
@kamilop My woleliśmy Griezmanna, który nie jest ani skrzydłowym, ani 9.
1
@kamilop
Fati ,Dembele, Trincao ,Griezmann
1
@MarioVeB! Kolega napisał "w pełni zdrowych", a Dembele akurat jest systematycznie kontuzjowany, poza tym Griezmann to nie jest zawodnik na skrzydło.
1
@MarioVeB! Griezmann skrzydłowym? Gość na skrzydle musi dysponować dryblingiem,a tego Francuz po prostu nie ma.
5
@MesQueUnClub_87
Jakby pisał o zdrowych to by nie pisał tam Comana oraz Sane który ledwo co po 6 miesięcznej kontuzji wraca.
2
@kamilop Tylko w Bayernie ma kto im dogrywać - np. Thiago, w PSG dobrze się pokazuje trio z przodu bo mają Verrattiego, w City jest świetny Sterling, a w pomocy De Bryune, w Realu Modric, Kroos, w Interze Brozovic, Eriksen, w Juve Pjanic itd. To pomoc jest najważniejsza. Zresztą Xavi i Iniesta byli wybitni, a czy Pedro był taki topem? Villa teraz jak Griezmann, często grał na skrzydle.
0
@MarioVeB! To też fakt.
0
@MarioVeB! Ilu z nich to lewo skrzydłowi? Po za tym napisałem topowi, a przynajmniej już na poziomie Barcy.
0
@Bagsik88 Tak Pedro był topem. U nas obecnie grałby w pierwszej 11.
0
@MesQueUnClub_87 Dembele kolejny już sezon, nie gra praktycznie wogole. A Ansu i Trincao to jeszcze nie piłkarze na pierwszą 11.
0
@kamilop W Chelsea to pokazał, jakim jest topem.