La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

9

https://x.com/magdziarz_m/status/1256977638025035776


Te PEŁO... Aż mi ich szkoda gdy widzę każde następne wystąpienie Kidawy...

DRAMAT XD

11

@FC1899Barca doskonały duet by stworzyła z Mateuszkiem znanym poetą:D

14

@FC1899Barca Każdy ma swojego orła :) Tu premier mówi fraszkę xD


konto usunięte

6

@IronSanHybrid to wina Tuska i mikrofonu. Mateusz wszystko zrobił dobrze

5

@IronSanHybrid uwielbiam to zrezygnowanie w 15 sekundzie ;).

4

@FC1899Barca od razu przypomniał mi się chyba mój ulubiony cytat Kidawy
„Czuję wsparcie i kolegów i koleżanek z PiS-u, bo jesteśmy jedną drużyną i chcemy wygrać te wybory” XD

3

@IronSanHybrid https://x.com/wybranowski/status/1256990024874287105

Tutaj Dulkiewicz uczciła Konstytucję 3 Maja w hołdzie Jana III Sobieskiego który tą konstytucje wedle Pani Prezydent wywalczył...

DRAMAT totalny... Pufffff... Tzw " fraszka " Historyczna...

konto usunięte

15

@FC1899Barca To i tak nic. Hitem jest Antoni Macierewicz, którzy rzekomo jest profesorem historii, a według niego powstanie warszawskie było dla Piłsudskiego i Dmowskiego symbolem walki o niepodległość. Gość, który ukończył studia historyczne, wsadza do powstania warszawskiego nieżyjącego Józefa Piłsudskiego. Poziom klasy podstawowej.

Ewentualnie, Elżbieta Witek, która o zbrodni katyńskiej uczyła się z przedwojennych książek, Waszczykowski tworzący San Escobar, Suski, który myśli, że Katarzyna Wielka to osoba biorąca udział w aferze. No i nie zapominajmy o Beacie Szydło i jej wiedzy na temat Unii Europejskiej.

Błagam, nie licytujmy się. Ekipy z PiS-u nikt nie przebije, nawet Kidawa.

3

@FC1899Barca No jak mówię każdy ma swoich orłów i tak można by się do jutra przerzucać :D Pani Szydło mówi kiedy Polska weszła do Unii :D

0

@IronSanHybrid



A tutaj biedny dinozaur uciekający przed Panią Kopacz która rzuca kamieniem w niego jak nasi przodkowie wedle byłej Pani Premier...

Straszna Kobita! Bez serca!

1

@FC1899Barca Do jutra byśmy mogli się tak przerzucać ^^

1

@IronSanHybrid Ale oczywiście musisz nawiązać do partii rządzącej.

6

@kamilop A dlaczego miałbym tego nie robić? W każdej opcji są rodzynki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?