kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartek22 Dziwne że piszą i zainteresowaniu Barcy wieloma innymi, droższymi zawodnikami, a nie stać ich na Desta, dla mnie to plota.
4
Oprócz Desta mogliby kupić Van de Beeka. Skoro szukają pomocnika, to chyba dobra opcja. Do tej dwójki dorzucić skrzydłowego i to by wystarczyło.
0
@Toretto Przecież podobno to 500 plus prawie każda partia chce dać. Więc śmieszne jest to pisanie.
9
@MESSIah16 Jarosław Kaczyński, i długo nic.
0
Wiele osób które tu pisze o polityce, mam wrazenie że nie pamięta tego co działo się wcześniej, tylko jakby się urodziło wczoraj, i tylko jedna strona jest zła, eh śmieszne
0
@justfootball Spoko
0
@tobiasson92 Czemu tak uważasz? Sprawdziłem sobie i obydwaj są bardzo dobrze wykształceni.
1
Prawa obrona Emerson i Dest na następny sezon, to byłaby petarda. Dwaj młodzi i utalentowani gracze, mogliby ładnie walczyć o pierwszą 11.
0
@Janiama Myślisz że w drugiej turze inni wyborcy by nie głosowali na Dude.
0
@damiano16398 Jeżeli chodzi o pomocnika to byłoby ok gdyby był to ktoś silny fizycznie i w miarę dynamiczny np. Ndombele. Tonali również fajna opcja, Camavinga też młody piłkarz. Aouar mając za sobą Busquets i De Jonga również mógłby się dobrze prezentować. Do pomocy jest duży wybór, zaś ze skrzydlowymi już tak nie jest. Nwm może Depay, Ferran Torres, Sancho byłby świetny, ale to mało prawdopodobne.
2
Gdyby udało się załatwić wcześniejsze przyjście Emersona, spróbować dać szansę Cucurelli, to wystarczyłyby 2 transfery. Skrzydłowy i pomocnik. Co do 9, Suareza jeszcze nikt nie wygryzie, a może Braithwaite będzie dobrym zmiennikiem, a samemu Griezmannowi i tak chyba bliżej do 9 niż skrzydłowego. Chociaż nie jest napastnikiem.
0
@Chwytliwy Skrzydłowy to powinien być priorytet do kupienia. Tylko kto jest realnie do wyciągnięcia? Depay lub, Ocampos moi faworyci
0
Jeżeli Busquets i De Jong dalej grali by w pierwszej 11,a to jest raczej pewne, to Pjanic naprawdę miałby spore pole do popisu. Mógłby grać trochę ofensywniej , mając tą dwójkę za plecami. Też bym wolał kogoś młodszego, ale kogo kupi w tej cenie?
4
Ogólnie to gdyby nie to że Pjanic ma już te 30 lat, to byłby naprawdę fajny transfer. Chciałem w Barcelonie go już wcześniej. Ale oczywiście nie za Arthura, a kogoś starszego Rakiticia lub Vidala.
0
A Depay w Barcelonie, co myślicie?
0
@MarioVeB! Chcę wierzyć że oglądałeś z nim mecze, i realnie widzisz w nim wzmocnienie składu.
0
@Kwiatek67 Uważam że jak Lautaro pograł by jeszcze sezon w Interze, to za rok śmiało mógłby przyjść. Przecież jak Suarez będzie zdrowy, to nikt go jeszcze w następnym sezonie nie wygryzie ze składu.
0
@Mns21 Mogli by się włączyć do walki po Sane. Albo Ferran Torres, ktoś dynamiczny i szybki.
0
@MesQueUnClub_87 Griezmann na skrzydło się nie nadaje, wogole chyba w Barcelonie nie ma dla niego pozycji. Dembele nie powinen być brany pod uwagę planując kadrę na sezon, gdyż cały czas jest kontuzjowany.
2
Kogo Barca by nie kupiła, co by nie zrobiła, to jeśli nie kupią skrzydłowego to okienko uznam za przeciętne. Te pieniądze za Lautaro, mogli by przeznaczyć właśnie na skrzydłowego.
1
A mi się podobało jak śpiewał
0
Myślę kogo Barca mogła by w miarę przystępnej cenie kupić na skrzydło, i co myślicie o Ocamposie?
0
@MrShakira Lautaro, Neymar, Thiago w jednym okienku?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ghotti Vidal i Rakitic być może odejdą. Więc miejsce się zrobi.
1
@Messibestplayerintheworld Fabian nie jest może moim wymarzonym transferem, ale to wciąż młody piłkarz, ograny w mocnych ligach, reprezentant Hiszpanii. Na pewno da trochę fizyczności w pomocy. Po za tym myślę że Vidal i Rakitic odejdą, i trzeba kogoś kupić. Bardziej jednak liczę na Ndombele.
0
Lepiej odmłodzić drużynę, kupując Ndombele lub Fabiana, niż 30 letniego piłkarza. I proszę nie piszcie że przecież Vidal i Paulinho dali radę.
0
@BinBin Ferrana jest prawo nożny, więc myślę że mógłby poradzić sobie na lewym skrzydle. Poza tym skrzydłowych w dobrej cenie, też nie ma za dużo. Ndombele to wciąż młody piłkarz.
0
Ndombele, Ferran Torres/Oyarzabal, plus postarać się o wcześniejsze przybycie Emersona, i okienko byłoby ok. Nowa 9 mogła by przyjść, jeżeli klub zdecydował by się sprzedać Griezmanna.
0
Pewnie Barca kupi w lecie pomocnika. A najwięcej się mówi o Ndombele i Fabiani Ruizie. Który z nich was bardziej przekonuje?