kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@10SzymonBarca10 Dembele przecież nie ma. Kiedy Francuz był zdrowy i gotowy do gry w kluczowym momencie sezonu? Liczenie że nagle po 2-3 latach kontuzje go nagle ominą jest trochę naiwne jak na taką drużynę jak Barca.
5
Rakitić wczoraj zagrał tak, jakbym tego oczekiwał od De Jonga i Arthura. Dłuższa piła do przodu, bez zawahania, dobre podania, pewnie grał.
2
@10SzymonBarca10 3 sezony gramy bez lewego skrzydła, więc skrzydłowy.
0
@Janiama Oby Griezmann nie grał, niestety ale nie wnosi nic do gry.
0
@MNSbEstEver Gdyby chłopaki ze szkółki grali tyle minut co Griezmann to mniej goli by nie mieli. Po za tym Griezmann jest w ogóle nie widoczny na boisku i nie robi przewagi.
9
Griezmann ani dryblingu, ani jakieś szybkości nie ma. Strzelcem też nigdy jakimś wielkim nie był. Zastawia mnie za co Barca wydała ponad 100mln, a czego nie było w rezerwach.
1
@Bobo25 Jeszcze Coutinho bym dorzucił.
1
Patrząc na gre Arthura, to jednak dawać mnie tego Pjanicia do Barcy.
0
@fcbarcafan19 Nie mogłem znaleźć tam żadnych linków do meczu.
0
@JimMorrisonFCB Jest jeszcze ta strona?
0
Macie jakiegoś mema dobrego?
0
@Coutinho007 A Ocampos na skrzydło to nie fajna opcja? Ciężko będzie kogoś kupić na skrzydło, a jego może by się udało wyciągnąć z Sevilli. Do tego Argentyńczyk, czyli z Leo by się zgrali.
0
@Gall To tylko moje przemyślenia, nie wiem czy dali by radę. Ale na pewno każdy skrzydłowy, włącznie z Ocamposem gorszy od Griezmanna na skrzydle by nie był. A dla mnie wzmocnienie właśnie skrzydła to powinienem być priorytet. A po za tym Barca sprzedała by graczy którzy nie radzą sobie tutaj, a zyskała by młodych, głodnych zwycięstw piłkarzy.
0
@ViscaBarca123 Gdyby na przykład Barca chciała go kupić to musi czekać aż skończy 18 lat? Czy w transferach krajowych to nie obowiązuje?
1
Sprzedać Coutinho, Griezmanna, Umtitego, Semedo i Rakiticia. A kupić Ocamposa, Osimhen/Isaka i Van de Beeka. Plus spróbować wyciągnąć już Emersona. 4 transfery i fajnie to wygląda. Wzomocnione skrzydło, co najważniejsze.
11
Dobra dostałem wolne, kontynuuje spanie.
5
@XaviHeart Nie żeby coś ale dwójka Frenkie i Van de Beek prawie wygrali LM.
13
@BarcaInfo To tera Barca
2
@tbas Busquets to najlepszy obecnie pomocnik Barcy.
0
@Janiama I bardzo mnie cieszy że chłopak dostał szansę, bo na prawdę cieszą mnie każde minuty wychowanków w pierwszej drużynie, bardzo kibicuję szkółce Barcy. Po prostu myślę że zdolny pomocnik, niekoniecznie Puig, mają w tym momencie ciężej dostać się do drużyny, z powodu złego zbilansowania składu, aniżeli skrzydłowy, którego w pierwszym składzie można powiedzieć nie ma w ogóle.
0
Tak jak nie spodziewałem się że zarząd zdecyduje się na pozbycie Coutinho, po zaledwie półtorej roku gry w Katalonii, tak jestem ciekaw czy jeśli Griezmann się nie poprawi to czy będzie rozważne jego pozbycie. Bo problem z nim to nie koniecznie wina jego słabego przygotowania, bo nie wątpię że jest wielkim profesjonalistą, ale nie wydaję mi się by było dla niego miejsce w Barcy.
0
@Janiama Nie napisałem że jest słaby, to po pierwsze. Po drugie myślę że gdyby Dembele, i dodatkowo tacy gracze jak Malcom czy Coutinho poradzili sobie, i grali w Barcy dalej, to Ansu pewnie by jeszcze szansy w pierwszej drużynie nie dostał. Uważam że porównywanie Ansu i Puiga jest nie uczciwe dla tego drugiego, z racji konkurencji na ich pozycjach.
3
@Janiama Na Ansu stawiają bo nie ma skrzydłowych w drużynie, co innego w pomocy gdzie jest 5 ciągle walczących o skład piłkarzy.
6
@PatrykBarca Straty są poniekąd wliczone w ryzyko podjęcia dryblingu.
2
Akurat nie zgadzam się z porównywaniem Viniciusa z Dembele. Francuz na boisku wygląda bardzo dojrzale, i jest inteligentny podczas gry. Gdyby nie kontuzje, to myślę że tyle śmiechu by z niego nie było.
1
Z Griezmanem spróbował bym jeszcze na 9, może takiej cofniętej 9, no nie wiem. Ale naprawdę granie na siłę z nim na skrzydle to osłabienie. Już Coutinho lepiej wyglądał.
1
Coutinho za Sane, Griezmann za Lautaro, szkoda że raczej nie możliwe.
6
@Janiama Zdrowy, nie łapiący kontuzji Dembele, to byłoby wzmocnienie. Może nawinie, ale jeszcze wierzę w niego.
10
@Gaucho Ale nawet jeśli Griezmann nie gra na swojej pozycji,to nie usprawiedliwia go, że jest całkowicie po za meczem.
5
Trzeba jedno oddać Griezmannowi. Brak meczy od 3 miesięcy i treningów, a francuz nic się nie zmienił, i dalej gra tak samo, utrzymał formę.