kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn No właśnie trwało całkiem długo, sporo mówiło się od dawna o zainteresowaniu Pjaniciem przez Barce. Teraz już wiem że ta opera mydlana się zakończy.
0
Ciekawe jakie następne nazwisko po Pjaniciu będzie łączone z Barcą? Ciekawe jaka będzie kolejna opera mydlana z transferami Barcy. Chciałbym Ndombele i Richarlisona.
1
@MarioVeB! Czyli takie ignorowanie Sarabi, przez Leo jest okej?
0
@Avada Kedavra Pełna zgoda. Zachowanie piłkarzy zaczyna być za bardzo irytujące, przede wszystkim to oni przegrali z Liverpoolem, Romą, a teraz mimo wszystko nie potrafią się dostosować do trenera, który na pewno nie chce im zaszkodzić.
0
@Avada Kedavra No ale co jest winny ten Setien i Sarabia, że Bartomeu nie potrafi skompletować składu w miarę mocnego i zrównoważonego.
1
Nawet jeśli Setien, Sarabia to nie są najwybitniejsi trenerze to szacunek piłkarzy muszą mieć. Bardzo mi się to zachowanie Leo nie spodobało, przecież Sarabia nie chciał dla niego źle, więc pozostaje mi tylko tłumaczyć sobie to tak że Leo był skoncentrowany na meczu, trochę zmęczony a przede wszystkim w emocjach związanych z meczem.
10
30% dostaje kandydat, który 2 dni wcześniej pokazał swój program. Głosujemy na Andrzeja Dudę.
1
@ksobi Bliżej 42%
4
@masq Mimo wszystko Polskie interesy są najważniejsze, więc warto zagłosować na obecnego prezydenta.
2
@Maniek9444 Zwyciężymy.
0
@masq Może się podzielić, z przewagą na Rafała.
3
@Barca1992 Dziękował.
25
5 lat prezydentury Komorowskiego to największy powód by nie głosować na Trzaskowskiego.
13
Teraz trzeba zagłosować na Andrzeja Dude, naprawdę ostatnie lata to poprawa, a nie jak wcześniej 8 lat drwin z nas Polaków.
0
De la Fuente i Ansu Fati, ktoś jest w stanie ich porównać, w czym który z niech jest lepszy?
1
Rafinha mógłby zostać na następny sezon. Dużo Barca na nim nie zarobi, a wydaje mi się że nie mamy gracza o jego profilu. Kurde mogli sobie darować tego Pjanicia(tak wiem chcieli ogarnąć budżet) i powalczyć o Thiago.
0
@icon3520 I właśnie dlatego marzy mi się jakiś skrzydłowy w Barcelonie nowy.
0
@AllBundy Za Martiala niech gra Dembele lub Ansu.
2
Pjanic jest, więc jeszcze Ndombele i Richarlison.
3
@MesQueUnClub96 U mnie też 95 herbików, może ktoś da jeszcze? Dobijemy do 100?
1
Jak tam Pjanic się prezentuje?
26
@Janiama Sory, ale Trzaskowski to żadne rozwiązanie dla Polski.
28
@JaniamaNie głosuję na RT i liczę że nie zostanie Prezydentem Polski
0
Dlaczego nie ma się co przejmować starszą kadrą zawodników w Barcelonie? Otóż dlatego że Barca to tak globalna i potężna marka, że w jedno okienko transferowe przy pomocy sponsorów jest w stanie przeprowadzić rewolucję w składzie ściągając młodszych graczy.
0
Pomoc na przyszły sezon Ndombele-Pjanic(bardzo w niego wierzę, uważam że w Barcy się odbuduje)-Frenkie. A z ławki młody Puig i doświadczony Busquets, brałbym w ciemno taką pomoc, spore odświeżenie.
0
@Chwytliwy Jak się zapatrujesz jakby przyszedł do Barcy pamiętam że rok temu bardzo go chciałem, a w tym sezonie nie bardzo śledziłem jego gre.
0
Ndombele naprawdę tak zawodził w tym sezonie? Pamiętam go z OL i był fantastyczny.
1
Jak w ogóle Trincao sobie radzi poza strzelaniem goli? W sensie czy to piłkarz który nie boi się wejść w drybling i jest w tym dobry?
0
Wymienić jeszcze Cou za Ndombele, kupić Richarlisona i skład optymalny. Setien będzie miał już skład kompletny.
2
Żeby Trincao nie przyszło do głowy strzelać z dystansu w Barcelonie, to pójdzie na lewe skrzydło, zresztą jak każdy, gra po lewej stronie to obowiązek każdego nowego grajka, zamiast kupić po prostu lewego skrzydłowego.