kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 Czy ja wiem czy ofensywnie
0
W sumie może lepiej żeby nikogo nie kupowali. Niech dadzą szansę jeszcze komuś ze szkółki, nawet jeśli nie będą to największe talenty, to może jednak w 1 drużynie zrobią postęp i potoczy się ich droga podobnie jak Ansu.
1
Jeszcze w styczniu by szło kupić kogoś sensownego, przynajmniej na chwilę by załatać braki, kogoś doświadczenego i wciąż dobrze się prezentującego może np. Pedro.
0
To kogo kupują do ataku, wasze typy?
1
Poza tym w LM Griezmann pewnie będzie grał na 9, więc naprawdę chyba lepiej kupić skrzydłowego, a Griezmann niech pokaże się na środku ataku.
3
To juz lepiej kupić skrzydłowego, a spróbować z Griezmannem na 9. Bo Griezmann na skrzydle jest średni.
2
Szczerze te ponad 100 mln to już lepiej na Neymara wydać niż Lautaro. Lautaro jest mega zdolnym i dobrym piłkarzem, ale Neymar to pewna gwarancja jakości, pewność że da to czego nie dał Cou, Dembele, Griezmann.
0
@kamilos1214 Xd.
4
Stocha puścili, to niech wszystkich puszczą
2
Neymar - Lautaro - Messi, a w pomocy De Jong - Coutinho - Arthur /Busquets, co sądzicie?
0
@Coutinho007 Może jakiś bardziej aktywny skrzydłowy by mógł przebudzić pomoc, bo w sumie w ataku oprócz Leo to jest jeszcze gorzej.
5
De Jong też jeszcze nie pokazał za dużo w tym sezonie, wogole pomoc strasznie opornie gra, brakuje szybkości, zresztą jak całej drużynie. Mam wrażenie że pewne rzeczy już nie są zależne tylko od trenera, a od ewentualnych wzmocnień w lecie.
0
@Rastafarnianin Proszę i dziękuję
0
Ma ktoś link do meczu Barcy?
0
Wygrało już kiedyś 3 Polaków w jednym sezonie???
0
Jest jest musi być
0
Po zwycięstwo i wygraną
0
Jesssttttttttttttttttt
1
@Ratamahatta Dokładnie. Dla mnie skrzydłowy nowy jest nawet ważniejszy niż 9. Potrzeba kogoś dynamicznego, wszystkie najmocniejesze drużyny mają takich graczy.
1
@marcin000019 Myślę że nie jest aż tak wielkim graczem, jak się spodziewaliśmy.
0
@Gaucho Ale to że Griezmann nie jest 9 czy skrzydłowym, nie może oznaczać że jak gra tam to jest bardzo bezproduktywny, uważam że jak topowy gracz lekko zmieni pozycje, to mimo wszystko nie straci aż tyle.
0
Kupno Lautaro byłoby świetne, ale skrzydłowy jest równie potrzebny. Nie ma w drużynie oprócz Leo nikogo dynamicznego, kogoś kto w ofensywie będzie robił przewage. I kto będzie grał na lewym skrzydle w następnym sezonie? Po prawej Messi, na 9 Lautaro/Suarez, a lewa strona? Jeżeli Griezmann, to chyba trzeba się zastanowić nad jego przyszłością, bo naprawdę nie będzie miejsca dla niego w składzie, a kupić kogoś na skrzydło.
0
Kurcze Sancho i Martinez to było by coś. Ale wątpię. Skrzydłowy jest uważam tak samo potrzebny jak nowa 9
1
@BarcaInfo Tylko ta 3?
0
W lipcu powinna Barca postarać się o Lautaro, a teraz albo nikogo nie kupować, ale kogoś na skrzydło. Wiemy że Griezmann na skrzydło się nie nadaje to niech dostanie szanse jeszcze na 9 i tyle. Jak sobie nie poradzi, no to już w Barcy chyba będzie miał ciężko.
2
Kto mógł się w styczniu, podczas trwania okienka spodziewać takiej sytuacji, że Dembele może mieć kontuzje, nie ma się co dziwić że nikogo nie kupili.
7
Mam nadzieję że kupią skrzydłowego na przyszły sezon, bo zostaniemy z Ansu i Trincao, wszystkie mocne ekipy mają klasowych skrzydłowych a w Barcy braki
0
Ma ktoś link do meczu?
0
@Rastafarnianin Proszę i dziękuję
1
Ma ktoś link do meczu?