kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlvaroHanso Gola strzelił właśnie
1
Mamy następcę Messiego
0
@AlvaroHanso Już chyba wiesz
0
Ale talent Barca kupiła, wow
0
Ogląda ktoś Trincao?
0
Ciekawe czy Trincao dzisiaj zagra?
0
@robsesh Transfery również robił, z tą różnicą że z nimi trafiał.
0
@Rewolucja123 Semedo miałby więcej miejsca, i też mógłby się pokazać.
1
Może Barca powinna zacząć grać 4 pomocników? Przewaga w środku pola by była, a boczni obrońcy są dość ofensywni więc mogłoby to fajnie wyglądać.
1
I teraz w Barcelonie by się Coutinho przydał, Bayern go pewnie nie odkupi, a u Setiena ciekaw jestem jak by się prezentował.
0
@Messibestplayerintheworld Było by super, ale raczej kupią 9, i ciężko będzie kupić Neya.
1
W sumie niech Barca kupi w lecie 9, i może wziąść Williana chociaż na 2 sezony, ze skrzydłami są problemy w Barcy, a koszt 9 będzie chyba na tyle duży że większych transferów już nie będzie.
0
@ViscaBarca123 Liczę na jakieś informacje odnośnie gry jego i Fernandesa w następnych meczach w tym sezonie.
0
Kiedy jak nie teraz Trincao mógłby się lepiej pokazać w Barcy? Brak Suareza, problemy z kontuzjami Dembele i Ansu który jeszcze nie jest chyba gotowy do 11. Skład wcale nie jest zbyt szeroki, a szczególne braki widać w ofensywie. Szkoda że Trincao nie przyjdzie teraz, bo mógłby sporo pograć i wiedzielibyśmy więcej.
1
W sumie dziwne że nie spróbowali go teraz sprowadzić, akurat miałby okazje się wykazać
1
@Janiama Niestety Barca oprócz 9, nie ma również skrzydeł.
3
W sumie Willian by się przydał.
0
@Janiama No ale można mieć pretensje np. do zarządu za te transfery. Griezmann według mnie nie trafiony, a kosztował sporo, naprawdę nie oczekuje że będzie grał jak Ney, ale czegoś ponad.
1
Chyba raczej już nikogo nie kupią, a w sumie może i dobrze, patrząc na możliwości.
0
Nie no rzeczywiście przydałoby się wzmocnić ofensywe, 9 i skrzydłowy by się przydali. W tej chwili mamy Messiego, młodego Ansu i średnio grającego Grieza, liczę na Dembele.
0
@DonAndresFCB W sumie faktycznie, ciężko znaleźć mocno obsadzoną pozycje. Może defensywy pomocnik.
4
@Cadafaz Co się może nie udać w tym?
0
@amanter Jest Griezmann przecież. A nie to skrzydłowy.
1
W City są : Sterling, Sane, Bernardo Silva, Mahrez, a w Barcelonie troszkę gorzej z skrzydlowymi.
0
@Artsss Właśnie nie koniecznie grzania ławki.
1
Ale z drugiej strony, to naprawdę nie ma kogo kupić, no a przynajmniej w styczniu to naprawdę jest ciężkie.
0
@Janiama No tak ale masz pewność ile będzie grał Dembele? Czy Ansu jest już graczem na pierwszą 11? Ponadto Griez trochę mnie zawodzi.
0
A Fernandes nie zagrałby na 9?
0
To może Aubameyang?
0
Ale Fernandes w lecie którego roku?