0

@AlvaroHanso Gola strzelił właśnie

1

Mamy następcę Messiego

0

@AlvaroHanso Już chyba wiesz

0

Ale talent Barca kupiła, wow

0

Ogląda ktoś Trincao?

0

Ciekawe czy Trincao dzisiaj zagra?

0

@robsesh Transfery również robił, z tą różnicą że z nimi trafiał.

0

@Rewolucja123 Semedo miałby więcej miejsca, i też mógłby się pokazać.

1

Może Barca powinna zacząć grać 4 pomocników? Przewaga w środku pola by była, a boczni obrońcy są dość ofensywni więc mogłoby to fajnie wyglądać.

1

I teraz w Barcelonie by się Coutinho przydał, Bayern go pewnie nie odkupi, a u Setiena ciekaw jestem jak by się prezentował.

0

@Messibestplayerintheworld Było by super, ale raczej kupią 9, i ciężko będzie kupić Neya.

1

W sumie niech Barca kupi w lecie 9, i może wziąść Williana chociaż na 2 sezony, ze skrzydłami są problemy w Barcy, a koszt 9 będzie chyba na tyle duży że większych transferów już nie będzie.

0

@ViscaBarca123 Liczę na jakieś informacje odnośnie gry jego i Fernandesa w następnych meczach w tym sezonie.

0

Kiedy jak nie teraz Trincao mógłby się lepiej pokazać w Barcy? Brak Suareza, problemy z kontuzjami Dembele i Ansu który jeszcze nie jest chyba gotowy do 11. Skład wcale nie jest zbyt szeroki, a szczególne braki widać w ofensywie. Szkoda że Trincao nie przyjdzie teraz, bo mógłby sporo pograć i wiedzielibyśmy więcej.

1

W sumie dziwne że nie spróbowali go teraz sprowadzić, akurat miałby okazje się wykazać

1

@Janiama Niestety Barca oprócz 9, nie ma również skrzydeł.

3

W sumie Willian by się przydał.

0

@Janiama No ale można mieć pretensje np. do zarządu za te transfery. Griezmann według mnie nie trafiony, a kosztował sporo, naprawdę nie oczekuje że będzie grał jak Ney, ale czegoś ponad.

1

Chyba raczej już nikogo nie kupią, a w sumie może i dobrze, patrząc na możliwości.

0

Nie no rzeczywiście przydałoby się wzmocnić ofensywe, 9 i skrzydłowy by się przydali. W tej chwili mamy Messiego, młodego Ansu i średnio grającego Grieza, liczę na Dembele.

0

@DonAndresFCB W sumie faktycznie, ciężko znaleźć mocno obsadzoną pozycje. Może defensywy pomocnik.

4

@Cadafaz Co się może nie udać w tym?

0

@amanter Jest Griezmann przecież. A nie to skrzydłowy.

1

W City są : Sterling, Sane, Bernardo Silva, Mahrez, a w Barcelonie troszkę gorzej z skrzydlowymi.

0

@Artsss Właśnie nie koniecznie grzania ławki.

1

Ale z drugiej strony, to naprawdę nie ma kogo kupić, no a przynajmniej w styczniu to naprawdę jest ciężkie.

0

@Janiama No tak ale masz pewność ile będzie grał Dembele? Czy Ansu jest już graczem na pierwszą 11? Ponadto Griez trochę mnie zawodzi.

0

A Fernandes nie zagrałby na 9?

0

To może Aubameyang?

0

Ale Fernandes w lecie którego roku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?