kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak się nazywa ta piosenka, co w teledysku chyba starszy kolo gra w golfa i tańczy, i taki śmieszny głos śpiewania?
0
Mam nadzieję że po sezonie jednak Valverde odejdzie z Barcy.
0
Przetasowania i zmiany w ofensywie Barcy w najbliższym czasie będą bardzo ciekawe. Z jednej strony Barca cały czas szuka 9,z drugiej, dalej nie ma nikogo konkretnego na LS, od odejścia Neymara jest tam nie ciekawie. Na PS jest teorytycznie Messi, który ciągnie drużynę jak może, ale ma już 32 lata i ktoś w końcu będzie musiał go zastąpić, choć wiem że to nie możliwe.
0
Mimo wszystko ciekaw jestem dlaczego Dembele jest bez powołania. Ostatnio odpoczywał bo był zawieszony, a wcześniej kiedy wchodził z ławki czy nawet grał od początku, to wyglądał nieźle, był jednym z pozytywów drużyny.
1
Ależ asysta Moriby
0
@ViscaBarca123 To fakt, bardzo miło się go ogląda. W sumie oglądam specjalnie żeby zobaczyć Pedriego.
0
@ViscaBarca123 Może, narazie po prostu nie zachwycają.
0
Pedri nie widoczny, Navarro bardzo dobry.
0
Zamiast kupować 9, bardziej przyda się Barcelonie lewoskrzydłowy. Na 9 trzeba spróbować Griezmanna, bo chyba nie był kupowany z myślą o grze na skrzydle.
0
Ma ktoś link do mma? Dzięki
1
@Coutinho007 Dzida przed siebie, ale przynajmniej stwarza jakieś zagrożenie, technicznie jest również znakomity, Ansu to wielki talent, wszystko przed nim, na obecny moment mimo wszystko wyżej jest Dembele.
1
@Commando Na początku byłem sceptyczny, ale najważniejsze to chyba mieć przyjemność z oglądania drużyny której się kibicuje, a Neymar to Pan piłkarz, po za tym ma dynamikę której nie ma Griezmann.
1
@Commando To dziwne, ale on na lewej to i tak z tego co mamy najlepsza opcja.
0
Dalej nie mamy lewego skrzydła, straszny brak po tej stronie. Wszystko co najlepsze to ewentualnie współpraca Messi Alba.
0
Albo strzelasz te ponad 30 bramek, albo swoją dynamiką, szybkością, robisz przewagę, rozrywasz obronę rywala, albo jesteś wizojerem gry, tworzysz akcje, rzucasz asystami albo? Co takiego ma Griezmann? Pomaga w obronie, no spoko ale czy tylko tego wymagamy?
6
@Janiama Robert jest obecnie najlepszą 9, i to chyba bez dwóch zdań. Suarez dalej jest świetny, ale jednak moment gry w Live i pierwsze 2 sezony w Barcy,i potem jednak chyba trochę obniżył loty.
0
Kto od nas jest? Ktr numer?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Szczerze pomyślał bym o kimś z wewnątrz klubu, pewnie Xavi jeszcze nie będzie chciał wracać, więc o jakimś trenerze drużyn rezerw bym pomyślał, po prostu o kimś kto jest w klubie. Barca będzie przechodzić czas zmiany pokolenia w drużynie, i ważne jest żeby następny trener myślał o przyszłości klubu, a nie o obecnej chwili.
0
Najlepsze książki i filmy według was w historii?
3
Chwaląc oczywiście Umtitiego, który po tak długim okresie bez gry zaprezentował się bardzo przyzwoicie, warto pochwalić też Lengleta, który zaczyna być prawdziwym liderem naszej defensywy.
1
@Janiama Dodam tylko że warto docenić to, że żyjemy w takim momencie że nasza ukochana drużyna,
której kibicujemy, co tydzień czy to w sobotę czy niedzielę zazwyczaj wygrywa.
1
@Janiama I bardzo przyjemnie się to czyta, trzeba być optymistą, zwłaszcza że uważam że mamy fajny skład i trenera który jest za dobry, by nie wygrać w końcu tej LM.
0
Wcale się nie zdziwie jak okaże się że przełozą Klasyk.
0
Jest gdzieś w internecie dostęp do wszystkich pytań egzaminujacych na prawo jazdy?
0
@guru43 Co nie odpowiada?
0
Gdzie oglądnie mecz Hiszpanii u21?
0
@leo_messi_10 O ktr mecz??
0
@ViscaBarca123 Ogólnie podobno Barca interesuje się Malenem, jesteś w stanie o nim coś więcej powiedzieć, np. Kogo najbardziej przypomina.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika