0

Xd bo co więcej

0

@Janiama Wiedziałem że będziemy jeszcze tęsknić za wygrywanien mecz w mecz w lidze drużyny Ernesto Valverde z poprzednich 2 sezonów. Nie spodziewałem się że już w tym sezonie, co nie zmienia faktu że mam przeczucie że to może jeszcze być najlepszy sezon Valverde w Barcelonie.

1

Nie wiem jak zakończy się ten sezon ligowy, ale uważam że największe szanse na zwycięstwo w LM mamy z Ernesto. 2 poprzednie sezony ligowe pokazały warsztat tego trenera, 2 ciężkie porażki w LM napewno się na nim odbiły i z pewnością będzie chciał udowodnić nam kibicom o sobie że jest wielkim trenerem.

0

Coś mało o Barcelonie w misji dzisiaj

0

Ta 11 to musi być żart, spokojnie

0

Większym winnym tej gry niż Valverde, jest dla mnie zarząd, a w szczególności osoby odpowiadające za transfery przez ostatnie lata. Coutinho, Dembele, Arda, Malcom, Paco. Chyba ostatnim trafionym transferem do ofensywy był Suarez.

0

Nie chce krytykować Griezmanna napewno przez pryzmat tego meczu, wiadomo musi się w komponować, ale mam wątpliwości czy to jest piłkarz który w tak ciężkim momencie na boisku, jest w stanie poderwać drużynę, zrobić coś ponad schemat, a chyba od zawodnika zarabiajacego i kosztującego grube miliony tego wymagamy. Naprawdę oglądanie na raz Suareza i Griezmanna na boisku jest ciężkie, no niestety ktoś powinien być nr. 1 na 9,a ktoś rezerwowym.

0

Który z was na meczu to był?

2

W sumie jestem ciekaw czy Barca będzie szukać następcy Suareza w następnym sezonie czy tym następcą ma być przynajmniej na parę sezonów Griezmann? Wydaje mi się że brakuje do kompletnosci składu lewego skrzydłowego, choć może to Fati będzie tym ogniwem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kiedy gramy następny mecz?

1

@MarioVeB! Alba chyba też grywał w pomocy w Valencii czasem, o ile mi się nie pomyliło coś.

0

@MiczenS Nie zdziwie się jak kupią /wypozyczą środkowego obrońcę i nigdy nie wiadomo co z Neymarem.

0

Obydwaj Gasolowie grają?

0

@Grzesior667 Jasne że jest różnica, no ale mimo wszystko kto by pomyślał.

0

Przed sezonem wszyscy pisaliśmy o Aleny, Puigu, a tu proszę Perez i Ansu.

0

@Janiama Ale ze w obecnym momencie?

2

@Janiama Niżej napisałem dokładnie o takim składzie, uważam Ernesto za tak mobilnego i inteligentnego trenera że wyjdzie z tej sytuacji.

0

@JimMorrisonFCB I jak się okazało ta zapowiedź zrobiła większe wrażenie, niż sam zapowiadany komentarz.

1

W mojej opinii, najlepszym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy byłoby granie 4 pomocników i 2 w przodzie (Griezmann, Suarez), zrezygnowałbym z skrzydłowych. Pewnie napiszecie że gra nie będzie ofensywna i wogole, ale będzie skuteczna myślę. Barca według mnie ma najmocniejszą pomoc na świecie, do tego bardzo szeroką. I to druga linia powinna stanowić siłę klubu, bo o ile uważam że znalazłyby się drużyny z lepszym atakiem, o tyle mamy tak kapitalnych pomocników, którzy mogliby stanowic o sile wielu mocnych drużyn.Arthur-De Jong - Rakitic - Busquets, to naprawdę robi wrażenie, pamiętajcie do tego że nasi boczni obrońcy są ofensywni.

3

Wieczorem zabiorę głos, jak uważam powinna wyglądać 11 Barcy, i taktyka.

0

@Danny Gaucho Powiedz na jakiej podstawie to piszesz?

0

@Ratamahatta Żaden człowiek nie jest zerem.

0

Semedo jak sobie radzi, bo dopiero włączyłem?

2

@Janiama Ty to wiesz, ja to wiem, ale chłopak pewnie był niesamowicie naładowany na sezon, liczył na pierwszą 11,spotkał się z kumplem Griezmannem, i być może odrzucał myśl o kontuzji, myśląc o jakimś lekkim dyskomfortem

3

@Janiama A z drugiej strony pomyślmy, chłopak ma z 22 lata, wie jakie w nim są pokładane nadzieję i wie że narazie zawodzi. Dodatkowo miał ogromne problemy z kontuzjami, i choć to absurdalne to kto wie czy faktycznie się nie wystraszył.

0

Jak kupie sobie Golda, to fife pobiore sobie?

1

@Janiama Swoją drogą kiedyś pisaliśmy, że ok byłaby gra 4 pomocników. Uważam że gdyby w każdym meczu na boisku była właśnie 4 pomocników, to Barca miałaby komplet punktów.

3

O rany co się podziało, nie

1

Dziwi brak powołania dla Puiga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?