0

Malena, Pedri i jakiś środkowy obrońca, i za rok byłoby super.

0

@Kredon Na ten moment z tego co jest to 238 mandatów, czy zle obliczylem?

0

@Odesseiron Jak nie będą mieli? Jak gorszego wyniku niż wczoraj mieć nie będą

1

@ViscaBarca123 Może będzie jakiś skrót jego gry w tym meczu

0

@Janiama Ogólnie dobry mecz zagraliśmy, a ty jak oceniasz? Oczywiście wiedząc ze rywal nie był jakąś potęgą.

0

@ViscaBarca123 Oglądasz mecz? Możesz coś więcej o nim napisać?

0

Ma kto link zeby się nie cieło do meczu??

1

Pięknie,bardzo dobrze

0

Są emocje czy nie ma?

0

Ciekawe czy strona wytrzyma

0

Cześć, będzie gdzieś w internecie transmisja meczu Polski? Dzięki

2

@Kapitan hawk A kto powinien być gościem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Janiama Ze wszystkiego starasz się atakować rząd.

0

Ma ktoś link do siatkówki?

2

@krzychu1526 co się podziało?

0

Jestem spokojny o dzisiejszy mecz, gramy u siebie, skład jest z motywowany, będzie dobrze

0

Ma ktoś link do meczu Realu?

0

Ciekawe jak by się wszystko potoczyło na prawej obronie, gdyby te 2 lata temu zamiast Semedo przyszedł Bellerin.

0

@Janiama Od tego są media żeby mówić o takich rzeczach.

0

@MesQueUnClub_87 A co sądzisz o Upamencano, znowu jakiś mega wolny nie jest. A i Puyol to akurat szybki nie był.

0

Lenglet i Pique to bardzo dobrzy obrońcy, ale faktycznie obaj nie są najszybsi, co przy prostopadłych podaniach rywali będzie niebezpieczne. Z Umtitim nie wiadomo co, chyba najlepiej będzie go po sezonie wypożyczyć, bo nikt nie będzie chciał zaryzykować i kupić go. Więc Barca powinna kupić wówczas obrońcę i mój typ to Upamencano, co sądzicie?

0

Może Firpo na prawą obronę xd. Tak wogole kiedy wraca?

0

Z realnych opcji na prawą obronę?

0

@Janiama Nie wiem jak wygląda służba zdrowia zagranicą

0

@Ratamahatta Nie żeby coś ale podałeś tylko 4 mecze.

0

@Janiama Wiesz, ja w Guardioli najbardziej cenie to, jak potrafi wpłynąć na pojedynczych zawodników. Nie wiem czy to kwestia odpowiedniego podejścia do zawodnika, czy sposób trenowania, ale to jest niesamowite.

0

Leoo Mesi jest najlepszy

1

Dziwne że Regulion bez 1 miejsca w plebiscycie, skoro Marcelo w 11 jest.

0

Jest pełna lista kto jak głosował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?