kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malena, Pedri i jakiś środkowy obrońca, i za rok byłoby super.
0
@Kredon Na ten moment z tego co jest to 238 mandatów, czy zle obliczylem?
0
@Odesseiron Jak nie będą mieli? Jak gorszego wyniku niż wczoraj mieć nie będą
1
@ViscaBarca123 Może będzie jakiś skrót jego gry w tym meczu
0
@Janiama Ogólnie dobry mecz zagraliśmy, a ty jak oceniasz? Oczywiście wiedząc ze rywal nie był jakąś potęgą.
0
@ViscaBarca123 Oglądasz mecz? Możesz coś więcej o nim napisać?
0
Ma kto link zeby się nie cieło do meczu??
1
Pięknie,bardzo dobrze
0
Są emocje czy nie ma?
0
Ciekawe czy strona wytrzyma
0
Cześć, będzie gdzieś w internecie transmisja meczu Polski? Dzięki
2
@Kapitan hawk A kto powinien być gościem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@Janiama Ze wszystkiego starasz się atakować rząd.
0
Ma ktoś link do siatkówki?
2
@krzychu1526 co się podziało?
0
Jestem spokojny o dzisiejszy mecz, gramy u siebie, skład jest z motywowany, będzie dobrze
0
Ma ktoś link do meczu Realu?
0
Ciekawe jak by się wszystko potoczyło na prawej obronie, gdyby te 2 lata temu zamiast Semedo przyszedł Bellerin.
0
@Janiama Od tego są media żeby mówić o takich rzeczach.
0
@MesQueUnClub_87 A co sądzisz o Upamencano, znowu jakiś mega wolny nie jest. A i Puyol to akurat szybki nie był.
0
Lenglet i Pique to bardzo dobrzy obrońcy, ale faktycznie obaj nie są najszybsi, co przy prostopadłych podaniach rywali będzie niebezpieczne. Z Umtitim nie wiadomo co, chyba najlepiej będzie go po sezonie wypożyczyć, bo nikt nie będzie chciał zaryzykować i kupić go. Więc Barca powinna kupić wówczas obrońcę i mój typ to Upamencano, co sądzicie?
0
Może Firpo na prawą obronę xd. Tak wogole kiedy wraca?
0
Z realnych opcji na prawą obronę?
0
@Janiama Nie wiem jak wygląda służba zdrowia zagranicą
0
@Ratamahatta Nie żeby coś ale podałeś tylko 4 mecze.
0
@Janiama Wiesz, ja w Guardioli najbardziej cenie to, jak potrafi wpłynąć na pojedynczych zawodników. Nie wiem czy to kwestia odpowiedniego podejścia do zawodnika, czy sposób trenowania, ale to jest niesamowite.
0
Leoo Mesi jest najlepszy
1
Dziwne że Regulion bez 1 miejsca w plebiscycie, skoro Marcelo w 11 jest.
0
Jest pełna lista kto jak głosował?