kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z Athleticiem Barca miewała problemy składem najmocniejszym, a wczorajsza linia pomocy była absolutnie nowa, nie ograna. Frenkie gracz ligi holenderskiej, Alena gracz rezerw z 3 ligi, Roberto podobno prawy obrońca. Więc ja nie mam pretensji do żadnego z nich, bo o co? Irytujące może być to w momentach kiedy drużynie ewidentnie nie idzie, piłkarz za którego płaci się potężne pieniądze, (choć tak wiem one podobno nie grają), nie jest w stanie zrobić coś ponad schemat (choć mam wątpliwości czy jakikolwiek schemat był), mnie osobiście bardziej właśnie atak zawiódł. Każdy z 3 ofensywnej miał na boisku wolną rękę, miał pewną swobodę by wybić się za pewną barierę, ale nikt tego nie zrobił,, oprócz Rafinhi. Właśnie w takich meczach widać pewne przywiązanie do Barw, Rafinha zasuwał, biegał, starał się wziąść na barki ciężar gry, być może dlatego że wychował się w tym klubie, mieście? Brakuje mi nie tyle kolejnych fantastycznych transferów, ale brakuje Pique, w wersji ofensywnej, ktoś kto wejdzie choćby na siłę w to pole karne, ale będzie wiedział że Barwy Blaugrany to dla wielu kibiców barwy, zwycięstwa, szczęścia, a dla piłkarza szczęścia i pewnej odpowiedzialności.
1
@Janiama Tym bardziej to boli że Dembele ma ku temu olbrzymie predyspozycje.
0
@n0MED To dopiero 1 kolejka
0
@gorgota ok, postaram się napisać ciekawie
0
@Avada Kedavra To miło, dzięki.
0
Na temat meczu wypowiem się później.
0
@sidzej Za styl i samą gre oczywiście odpowiada Valverde. Aczkolwiek uważam że transfery te za 100mln, wszystkie były nie trafione.
0
Nawet Neymar by nie pomógł
0
@Volk wyślesz priv?
1
Dziwny ruch. Mam nadzieję że Bayern zapłaci dobrze Barcy. Bo jak nie to oddajemy za darmo na rok ogranego gracza.
0
@Imperius1992 Że co????
1
Nie mogę się doczekać meczu Barcy
0
Mistrz. 15 znaków
0
Zamiast Neymara, kupić Pedro, wyróżnia się, szybki, dobry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid Kto wie, potencjał tej drużyny jest.
0
@Janiama Boniek czy Platini, według ciebie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Ale super sobie te kawałki starsze przypomnieć
0
Najlepszy hit tera
0
Który to jest na koncercie z użytkowników?
1
Teraz fajna nuta leci też
1
@Janiama Ale niezłą siłą jesteśmy w lekkoatletyce
1
Dajcie se autoobrót
1
Ogólnie to wczoraj Barca grała, jakby była już w połowie sezonu, luz, płynność, super gra.
0
@daro22 Zmienisz zdanie w 2 połowie
0
Szkoda że bez Rakiticia, no ale cóż
0
Nwm czy oglądać czy nie
7
@Vhaeraun@Vhaeraun??????????????????????
3
@ViscaBarca123 Właściwie jeśli odejdzie do Madrytu, to pokaże że ma gdzieś zdanie Messiego.