4

Z Athleticiem Barca miewała problemy składem najmocniejszym, a wczorajsza linia pomocy była absolutnie nowa, nie ograna. Frenkie gracz ligi holenderskiej, Alena gracz rezerw z 3 ligi, Roberto podobno prawy obrońca. Więc ja nie mam pretensji do żadnego z nich, bo o co? Irytujące może być to w momentach kiedy drużynie ewidentnie nie idzie, piłkarz za którego płaci się potężne pieniądze, (choć tak wiem one podobno nie grają), nie jest w stanie zrobić coś ponad schemat (choć mam wątpliwości czy jakikolwiek schemat był), mnie osobiście bardziej właśnie atak zawiódł. Każdy z 3 ofensywnej miał na boisku wolną rękę, miał pewną swobodę by wybić się za pewną barierę, ale nikt tego nie zrobił,, oprócz Rafinhi. Właśnie w takich meczach widać pewne przywiązanie do Barw, Rafinha zasuwał, biegał, starał się wziąść na barki ciężar gry, być może dlatego że wychował się w tym klubie, mieście? Brakuje mi nie tyle kolejnych fantastycznych transferów, ale brakuje Pique, w wersji ofensywnej, ktoś kto wejdzie choćby na siłę w to pole karne, ale będzie wiedział że Barwy Blaugrany to dla wielu kibiców barwy, zwycięstwa, szczęścia, a dla piłkarza szczęścia i pewnej odpowiedzialności.

1

@Janiama Tym bardziej to boli że Dembele ma ku temu olbrzymie predyspozycje.

0

@n0MED To dopiero 1 kolejka

0

@gorgota ok, postaram się napisać ciekawie

0

@Avada Kedavra To miło, dzięki.

0

Na temat meczu wypowiem się później.

0

@sidzej Za styl i samą gre oczywiście odpowiada Valverde. Aczkolwiek uważam że transfery te za 100mln, wszystkie były nie trafione.

0

Nawet Neymar by nie pomógł

0

@Volk wyślesz priv?

1

Dziwny ruch. Mam nadzieję że Bayern zapłaci dobrze Barcy. Bo jak nie to oddajemy za darmo na rok ogranego gracza.

0

@Imperius1992 Że co????

1

Nie mogę się doczekać meczu Barcy

0

Mistrz. 15 znaków

0

Zamiast Neymara, kupić Pedro, wyróżnia się, szybki, dobry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid Kto wie, potencjał tej drużyny jest.

0

@Janiama Boniek czy Platini, według ciebie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Ale super sobie te kawałki starsze przypomnieć

0

Najlepszy hit tera

0

Który to jest na koncercie z użytkowników?

1

Teraz fajna nuta leci też

1

@Janiama Ale niezłą siłą jesteśmy w lekkoatletyce

1

Dajcie se autoobrót

1

Ogólnie to wczoraj Barca grała, jakby była już w połowie sezonu, luz, płynność, super gra.

0

@daro22 Zmienisz zdanie w 2 połowie

0

Szkoda że bez Rakiticia, no ale cóż

0

Nwm czy oglądać czy nie

7

@Vhaeraun@Vhaeraun??????????????????????

3

@ViscaBarca123 Właściwie jeśli odejdzie do Madrytu, to pokaże że ma gdzieś zdanie Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?