kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sidzej Kto wie może akurat bardzo dobrze uczy tego przedmiotu. Ciekawe o jaką partie chodzi
0
@ViscaBarca123 A mówi się coś może o zainteresowaniu Barcy?
0
@MarioVeB! Wogole fajnie, gdyby te mniejsze i biedniejsze kluby się też jakość wzmacniały fajnymi graczami, wówczas cała liga byłaby mocniejsza
2
@BarcaInfo Czyli jednak Cury poleciał do Brazylii, a nie ojciec Neya do Barcelony
2
Chciałbym żeby wszystko się wyjaśnilo, że Dembele nie odejdzie z Barcy
0
@sidzej Griezmann napewno przyjdzie
0
Nie wiem co myśleć o ewentualnym transferze Neya, ale napewno nie kosztem Dembele
0
@MrShakira To chyba było związane z rozliczeniem się z tamtego roku, więc chyba dlatego sprzedaż owych graczy.
0
@ViscaBarca123 Nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja z skrzydlowymi w rezerwach, ale myślę że przydał by się ktoś zdolny do Barcy na np. lewe skrzydło
0
@Kamiloza91 Pomyłka, miało być i Griezmann
0
Neto, De Jong, Griezmann, Junior Firpo i może faktycznie Lautaro, naprawdę byłbym zadowolony z takich transferów.
0
@lambard Tylko pytanie kto na 9? Coutinho , chciałbym by dostał jeszcze szansę
0
@Jakdxb Jestem tak pewny że nie przyjdzie, jak ty że przyjdzie. Po za tym to tylko moja opinia, a ty cały czas o kursach
0
@Jakdxb Okaże się kto będzie miał rację
0
Osobiście uważam że Neymar nie przyjdzie, nawet jestem prawie pewien. Griezmann zaś, już chyba wszyscy są pewni że wzmocni drużynę. Dodatkowo sądzę że nikt z dwójki Dembele, Cou nie odejdzie, no chyba żeby Ney wrócił ale tak jak napisałem uważam to za niemożliwy transfer. De Jong, Griezmann i stawiam że Barca dokona jeszcze max 2 transfery. Lewy obrońca, jestem ciekaw kto, Guerreiro byłby fajnym wzmocnieniem. No i myślę że przyjdzie typowa 9.
0
@BarcaInfo Myślisz że możliwe że będzie to jutro, ja raczej uważam że później.
0
@Kapitan hawk Napisał prawdę
1
@Janiama Zaczynam mieć przeczucie, że los się odwróci i Argentyna wygra
0
@ViscaBarca123 Felix wielki potencjał ma, może być wielkim graczem, ale te 120 mln, no miałbym wątpliwości
0
@Gaucho kogo masz na myśli?
6
Nie wiem czemu, ale mam takie duże przeczucie, że Xavi jako trener odniesie sukces w Barcy. Może będą to trofea, a może coś przełomowego lub nowego w grze, wówczas zobaczymy.
3
Niby ciepło , ale tez trochę gorąco
0
@Pressinho Liczymy na Wague
1
@lukas10 Żaden zbawca, bardziej przydałby się szybki lewy skrzydłowy jak Sane, ale to niemożliwe. Podałem te racjonalne możliwości
0
Griezmann i lewy obrońca do kupienia, i skład będzie już pełny, tyle wzmocnień wystarczy.
0
@MrShakira Tak bo Bayern napewno go sprzeda, wystarczy że Barca będzie chciała go kupić
4
Nie wiem, ale przypuszczam, że praca trenera to nie tylko ustawienie danego piłkarza na określonej pozycji, bo z tego co widzę to część osób pisze, wystarczy Cou dać do pomocy, wystarczy Messiego cofnąć na środek
0
@BarcaInfo który tier.?
0
Jak widzicie podstawowy skład jak zacznie u nas grać Leon?
0
@BarcaInfo Solidny zamiennik? Solidnym zamiennikim powinien być ktoś z rezerw np . Wague. Zapomniałeś napisać że solidnie by zarabiał.