0

@sidzej Kto wie może akurat bardzo dobrze uczy tego przedmiotu. Ciekawe o jaką partie chodzi

0

@ViscaBarca123 A mówi się coś może o zainteresowaniu Barcy?

0

@MarioVeB! Wogole fajnie, gdyby te mniejsze i biedniejsze kluby się też jakość wzmacniały fajnymi graczami, wówczas cała liga byłaby mocniejsza

2

@BarcaInfo Czyli jednak Cury poleciał do Brazylii, a nie ojciec Neya do Barcelony

2

Chciałbym żeby wszystko się wyjaśnilo, że Dembele nie odejdzie z Barcy

0

@sidzej Griezmann napewno przyjdzie

0

Nie wiem co myśleć o ewentualnym transferze Neya, ale napewno nie kosztem Dembele

0

@MrShakira To chyba było związane z rozliczeniem się z tamtego roku, więc chyba dlatego sprzedaż owych graczy.

0

@ViscaBarca123 Nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja z skrzydlowymi w rezerwach, ale myślę że przydał by się ktoś zdolny do Barcy na np. lewe skrzydło

0

@Kamiloza91 Pomyłka, miało być i Griezmann

0

Neto, De Jong, Griezmann, Junior Firpo i może faktycznie Lautaro, naprawdę byłbym zadowolony z takich transferów.

0

@lambard Tylko pytanie kto na 9? Coutinho , chciałbym by dostał jeszcze szansę

0

@Jakdxb Jestem tak pewny że nie przyjdzie, jak ty że przyjdzie. Po za tym to tylko moja opinia, a ty cały czas o kursach

0

@Jakdxb Okaże się kto będzie miał rację

0

Osobiście uważam że Neymar nie przyjdzie, nawet jestem prawie pewien. Griezmann zaś, już chyba wszyscy są pewni że wzmocni drużynę. Dodatkowo sądzę że nikt z dwójki Dembele, Cou nie odejdzie, no chyba żeby Ney wrócił ale tak jak napisałem uważam to za niemożliwy transfer. De Jong, Griezmann i stawiam że Barca dokona jeszcze max 2 transfery. Lewy obrońca, jestem ciekaw kto, Guerreiro byłby fajnym wzmocnieniem. No i myślę że przyjdzie typowa 9.

0

@BarcaInfo Myślisz że możliwe że będzie to jutro, ja raczej uważam że później.

0

@Kapitan hawk Napisał prawdę

1

@Janiama Zaczynam mieć przeczucie, że los się odwróci i Argentyna wygra

0

@ViscaBarca123 Felix wielki potencjał ma, może być wielkim graczem, ale te 120 mln, no miałbym wątpliwości

0

@Gaucho kogo masz na myśli?

6

Nie wiem czemu, ale mam takie duże przeczucie, że Xavi jako trener odniesie sukces w Barcy. Może będą to trofea, a może coś przełomowego lub nowego w grze, wówczas zobaczymy.

3

Niby ciepło , ale tez trochę gorąco

0

@Pressinho Liczymy na Wague

1

@lukas10 Żaden zbawca, bardziej przydałby się szybki lewy skrzydłowy jak Sane, ale to niemożliwe. Podałem te racjonalne możliwości

0

Griezmann i lewy obrońca do kupienia, i skład będzie już pełny, tyle wzmocnień wystarczy.

0

@MrShakira Tak bo Bayern napewno go sprzeda, wystarczy że Barca będzie chciała go kupić

4

Nie wiem, ale przypuszczam, że praca trenera to nie tylko ustawienie danego piłkarza na określonej pozycji, bo z tego co widzę to część osób pisze, wystarczy Cou dać do pomocy, wystarczy Messiego cofnąć na środek

0

@BarcaInfo który tier.?

0

Jak widzicie podstawowy skład jak zacznie u nas grać Leon?

0

@BarcaInfo Solidny zamiennik? Solidnym zamiennikim powinien być ktoś z rezerw np . Wague. Zapomniałeś napisać że solidnie by zarabiał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?