1

Ma ktoś link do meczu Barcy z pl komentarzem lub obojętnie? Dzięki

0

Nie, ale chociaż 1 2 raczej tak.

0

Aha, to super informacja, myślałem że nie zdąży.

1

Jak można oceniać na podstawie skrótów?

0

Napewno będzie grał? Wydawało mi się że dopiero na Igrzyskach

0

Macie jakieś dobre memy???

1

A co sądzicie o Inaki Williamsie w kwestii ewentualnego transferu do Barcy?

4

Nie wierzę w transfer Pogby ani Mane, po co ich drużyny miałyby ich sprzedawać? Ciekawie będzie z Hazardem za to, kończący się kontrakt będzie kluczowy w negocjacjach.

1

Kwestia obrony. Nie pamiętam by Barca miała środek obrony kiedyś tak dobrze i szeroko obsadzony. W klubie jest 3 topowych stoperów, wśród nich mistrz świata. Dodatkowo mało grający, ale posiadający wielki potencjał Todibo, narazie mógłby być świetnym 4 stoperem. De Ligt nie wątpliwe olbrzymi talent, ale czy akurat potrzebny w klubie? Oczywiście okazja, ale kolejny ogromny wydatek, a czy koniecznie przy sprzedaniu np Umtitiego będzie to wzmocnienie?

0

A ja chciałbym by dostał pare meczy z zawodnikami z pierwszej 11 i wtedy można by było podjąć decyzję co dalej, dzisiaj na boisku jest bardzo dużo zawodników ofensywnych co może mieć wpływ na jego zadania na boisku.

2

Narazie bardzo mocnym punktem jest Todibo, brawo tak dalej.

0

Gdyby grał obok zawodników z pierwszej 11 miałby łatwiej i można było by go oceniać, ma wielki potencjał.

0

Ja oczekuję zaangażowania i tylko to raczej ocenie, dzisiejszy skład to nie 1, 2 czy 3 korekty, tylko cały skład zmian. Część graczy jest z rezerw, część wogole nie gra. Tak naprawdę Rique czy Wague ocenie gdy na boisku będzie z nimi Busquets, Alba, Messi. Ale oczywiście dzisiejszy skład zrozumiały, wtorek LM.

0

A jak oceniasz jego potencjał przy np. Rodrygo czy Viniciusie, wiem że to inne pozycje, ale ogólne umiejętności?

1

Już jakiś czas jest bardzo dobrze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardziej ciekaw jestem czy będzie to typowa 9, czy bardziej mobilna. Jovic i Griezmann, o nich mówi się najwięcej, chociaż może to być Rodrigo.

0

Ogólnie ciekaw jestem kogo Barca kupi do ofensywy, De Jong jest, będzie raczej De Ligt, i pytanie kto 3?

1

Uważam że De Jong to o wiele bardziej mobilny gracz, podobny trochę do Modricia, musi oczywiście poprawić jeszcze grę w ofensywie. Sergio myślę że będzie Jesze kilka sezonów murowanym zawodnikiem 11, i De Jong mało by grał, gdyby był tylko jego zamiennikim.

1

Ale po coś przychodzi też De Jong? A po za tym to będzie świetny moment dla Arthura i właśnie De Jonga i szkółki, żeby wskoczyć do składu.

0

Myślę że prędzej on, niż Ndombele i kolejne 80mln. Po za tym o Parejo sporo się mówiło w kontekście Barcy. A po za tym czemu akurat zapierniczanie w środku pola jest tutaj kluczowe.

2

Myślę że raczej wówczas będzie to jakiś doświadczony pomocnik, może Parejo. Ale liczę że Ivan zostanie.

0

Poproszę.

2

Myślę że Barca nie musi kupować obrońcy, trochę na siłę szuka wzmocnienia na tą pozycję.

0

Nie zawsze tak bywa.

2

Co jest czerwone i szkodzi na zęby??? CEGŁA, haha, jak to usłyszałem to ja nie mogę

0

Jest duża przewaga punktowa, zaraz decydujące mecze, decydujący tydzień, nie wiem co o tym myśleć.

0

Naprawdę De Ligt jest aż tak bardzo potrzebny w Barcy? W klubie jest 3 światowych stoperów, wiele klubów nie ma takiego wyboru. Wiem, Pique ma swoje lata, ale spokojnie 2-3 lata zagra na poziomie, a w momencie gorszej gry, mamy mocno obstawioną obronę. Do tego np. Todibo, może akurat w pre sezonie pokaże na co go stać. Podsumowując jeżeli De Ligt zgodził by się pograć w Ajaxie sezon lub dwa, i dopiero dołączyć do klubu to ok, ale tak to nic na siłę.

0

Zanim odejdą wody

0

A ja uważam, że jeśli Barca nie planuje kupić skrzydłowego, to powinna dać jeszcze szansę Malcomowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?