kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, jeszcze nie wygraliśmy, może być różnie, przepraszam.
0
Nie wiem czy dać mu jeszcze sezon (aczkolwiek w 2 lata, 2 dublety to świetny wynik), ale napewno zasłużył by dokończyć sezon w który włożył pracę, naprawdę doceń to co wygrał.
0
Jak można zwolnić trenera w momencie kiedy dzięki jego pracy drużyna kończy zwycięski sezon w lidzie i gra finał pucharu.
0
Chyba trochę za ofensywnie.
0
Coś się mi wydaje że Barca serio może spróbować kupić Griezmanna, tylko pytanie na jaką pozycje? Jeśli nie na 9, to co Dembele, Coutinho i francuz mieliby walczyć o 1 miejsce w składzie na lewej stronie.
0
Skąd wiesz?
0
Mistrzostwo Hiszpanii zdobyte, finał pucharu narazie świetnie
0
Kurcze mam wątpliwości czy to wina Valverde. Wczoraj 1 połowa nie była zła, w drugiej, niestety po 2 bramkach drużyna była bez silna, jakby wiedziała co się stanie. Mnie bardziej zawiódł Coutinho, mimo słabszej dyspozycji zawsze dostawał szansę
2
Raz w życiu wydać więcej xd?
0
To nie Valverde grał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale dlaczego? Jak to tłumaczyli?
0
Co dzisiaj znowu powiedzieli? Co o SB?
0
Macie link do studia przed meczem, które trwa?
0
Ma ktoś link do meczu Vive?
2
I myślę że jeżeli jest szansa kupić Griezmanna, to trzeba spróbować. Naprawdę szkoda mi Dembele, na dodatek przydał by się na jeszcze może 2 mecze, ale najważniejsze mecze w sezonie.
0
Co takiego Feddek powiedział?
0
Leo.
0
Trzeba mieć jakiegoś Golda do fortnite na xboxie, czy można grać bez?
0
Dokładnie, pełna racja.
0
Ma ktoś link do meczu?
0
Wyślesz? Dzięki.
0
A kogo innego?
0
Co wogole powiedział?
0
Orientujesz się coś więcej, jak duży to talent?
0
Ile bramek przewagi ma Messi nad Mbappe? I ile meczy mają?
0
Kiedy wogole są półfinały?
0
Ale konkretnie?
0
Ciekaw jestem kogo Barca kupi do ofensywy, ciężko znaleźć faworytów, ciężko znaleźć w sumie kryteria jakie ma spełniać. Czy typowa 9, czy ktoś mobilny. Ciekaw jestem na dzisiaj waszych typów?
0
Poproszę. Dzięki.