1

@Coutinho007 Dokładnie, świetny piłkarz, a wciąż młody.

1

@Coutinho007 Powinni się takim Chiesom czy Felixem zainteresować

0

Griezmann, Neymar, Alves i kto jeszcze

3

@BarcaInfo Nie wiem czy masz tu namyśli ewentualny transfer Alvesa. Ale według mnie to bardzo głupi pomysł. Wague to on powinien być 2 prawym obrońcą. Faktycznie prawa obrona jest u nas średnia, ale nie można postawić na 36 latka w Barcelonie

0

@ViscaBarca123 Dziwi mnie że nie wolałbys by szansę otrzymał Wague

11

A dla mnie pan Darek świetnie przekazuje emocje, błędy i pomyłki cóż, ale ma to coś.

1

Umtiti jeśli tylko będzie zdrowy to jestem pewny że nawiąże się fajna rywalizacja, De Ligt napewno bardzo perspektywiczny gracz ale kurde są pewne granice płacowe

0

@MrShakira Griezmann w pomocy, a to ciekawe

0

Przyjście ewentualne Neymara w co nie wierzę, po prostu uważam że do tego nie dojdzie, co oznaczało by dla Griezmanna? Który najprawdopodobniej jest ugadany z Barca?

0

@Gaspar O ile transfer Coutinho to miała być taka odpowiedź na odejście Neymara, na jakby życzenie i zaspokojenie kibiców, a sam transfer jak się okazało nie był do końca przemyślany, to kupno Dembele uważam za dobry ruch. Wierzę w jego umiejętności, bo po prostu to co grał w Borussii to nadal w nim jest. Obawiam się że Griezmann może mieć problemy jak Cou, a Chiesa naprzyklad mógłby fajnie skrzydło po ruszać

1

Co sądzicie o Dani Olmo, ma perspektywy na gracza z topu, Barca powinna pomyśleć o nim?

5

@FcBarcaCules W tamtym momencie również byłem za Dembele.

0

Może stanie się jakaś niespodzianka i Barca postara się kupić Chiese. Świetny i bardzo młody gracz. Bardzo waleczny co w Barcelonie bardzo by się przydało.

0

@Nano22 Dlaczego głupi?

0

W którym odcinku Kowal mówił na temat u21?

0

Chiesa może kosztował by mniej od Griezmanna a nie wiem czy nie był by bardziej przydatny, ponadto jest o wiele młodszy, ma wielkie papiery na granie.

0

@hank_moody Sory pewnie źle to napisałem, ale w trakcie meczu byłem

15

@Janiama Bez względu na to co się stanie to ta drużyna naprawdę pozostawi dobre wrażenie, gra naprawdę zorganizowana, widać że każdy wkłada serducho w to co robi.

4

@BigShaq Ja też się tak ucieszyłem, to normalne, emocje

0

Czemu Barca nie zainteresuje się Chiesom

1

@Odesseiron Ale oczywiście masz rację, jeżeli coś komuś się nie podoba to ma prawo, obowiązek o tym mówić, dziwne tylko że nie spotkałem się z komentarzem od ciebie krytkujacym inną partie niż PiS.

0

@Odesseiron Ciekawe kiedy się pogodzisz że Polacy wybrali PiS?

1

Gdy widzę przyszłościowe transfery Realu jak Vinicius, Rodrygo, Jovic czy teraz Kubo to jest mi żal, myślę co będzie po Messim? Ale z drugiej strony myślę że Barca walczyła o każdego z tych zawodników, a co do przypadku Kubo kto wie pewnie będziemy żałować ale wiecie co? Zarząd nie poszedł na łatwiznę, i nie dał mu tego mln czy dwóch, bo co to dla takiego klubu? Są pewne granice, widocznie mu tak zależało na grze w Barcy.

4

Odpuścić Griezmanna, Neymara i powalczyć o Felixa, może Sane lub Sancho naprawdę można fajnie wzmocnić kadrę a przede wszystkim odmlodzić. A jak ktoś chce sprzedać Dembele to naprawdę, przecież to gracz z ogromnym potencjałem.

0

@mientusek1407 Miał być realny finansowo.

2

Nie wiem jaka była oferta Barcy dla Take, ale kurcze tyle lat w Barcelonie i co tak nagle Real

0

Jeżeli tylko nie kosztem Dembele miałby przyjść Neymar to czemu nie?!

1

@Janiama Naprawdę przyjemnie i dobrze oglądało się ten mecz.

0

Ile drużyn wychodzi z grupy? 2?

0

2 mln, patrząc na ceny obecne, to nic, wiadomo że pewnie za dużo chciał kasy, no ale kurde Real kupił Rodrygo, Viniciusa i jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?