kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Dokładnie, świetny piłkarz, a wciąż młody.
1
@Coutinho007 Powinni się takim Chiesom czy Felixem zainteresować
0
Griezmann, Neymar, Alves i kto jeszcze
3
@BarcaInfo Nie wiem czy masz tu namyśli ewentualny transfer Alvesa. Ale według mnie to bardzo głupi pomysł. Wague to on powinien być 2 prawym obrońcą. Faktycznie prawa obrona jest u nas średnia, ale nie można postawić na 36 latka w Barcelonie
0
@ViscaBarca123 Dziwi mnie że nie wolałbys by szansę otrzymał Wague
11
A dla mnie pan Darek świetnie przekazuje emocje, błędy i pomyłki cóż, ale ma to coś.
1
Umtiti jeśli tylko będzie zdrowy to jestem pewny że nawiąże się fajna rywalizacja, De Ligt napewno bardzo perspektywiczny gracz ale kurde są pewne granice płacowe
0
@MrShakira Griezmann w pomocy, a to ciekawe
0
Przyjście ewentualne Neymara w co nie wierzę, po prostu uważam że do tego nie dojdzie, co oznaczało by dla Griezmanna? Który najprawdopodobniej jest ugadany z Barca?
0
@Gaspar O ile transfer Coutinho to miała być taka odpowiedź na odejście Neymara, na jakby życzenie i zaspokojenie kibiców, a sam transfer jak się okazało nie był do końca przemyślany, to kupno Dembele uważam za dobry ruch. Wierzę w jego umiejętności, bo po prostu to co grał w Borussii to nadal w nim jest. Obawiam się że Griezmann może mieć problemy jak Cou, a Chiesa naprzyklad mógłby fajnie skrzydło po ruszać
1
Co sądzicie o Dani Olmo, ma perspektywy na gracza z topu, Barca powinna pomyśleć o nim?
5
@FcBarcaCules W tamtym momencie również byłem za Dembele.
0
Może stanie się jakaś niespodzianka i Barca postara się kupić Chiese. Świetny i bardzo młody gracz. Bardzo waleczny co w Barcelonie bardzo by się przydało.
0
@Nano22 Dlaczego głupi?
0
W którym odcinku Kowal mówił na temat u21?
0
Chiesa może kosztował by mniej od Griezmanna a nie wiem czy nie był by bardziej przydatny, ponadto jest o wiele młodszy, ma wielkie papiery na granie.
0
@hank_moody Sory pewnie źle to napisałem, ale w trakcie meczu byłem
15
@Janiama Bez względu na to co się stanie to ta drużyna naprawdę pozostawi dobre wrażenie, gra naprawdę zorganizowana, widać że każdy wkłada serducho w to co robi.
4
@BigShaq Ja też się tak ucieszyłem, to normalne, emocje
0
Czemu Barca nie zainteresuje się Chiesom
1
@Odesseiron Ale oczywiście masz rację, jeżeli coś komuś się nie podoba to ma prawo, obowiązek o tym mówić, dziwne tylko że nie spotkałem się z komentarzem od ciebie krytkujacym inną partie niż PiS.
0
@Odesseiron Ciekawe kiedy się pogodzisz że Polacy wybrali PiS?
1
Gdy widzę przyszłościowe transfery Realu jak Vinicius, Rodrygo, Jovic czy teraz Kubo to jest mi żal, myślę co będzie po Messim? Ale z drugiej strony myślę że Barca walczyła o każdego z tych zawodników, a co do przypadku Kubo kto wie pewnie będziemy żałować ale wiecie co? Zarząd nie poszedł na łatwiznę, i nie dał mu tego mln czy dwóch, bo co to dla takiego klubu? Są pewne granice, widocznie mu tak zależało na grze w Barcy.
4
Odpuścić Griezmanna, Neymara i powalczyć o Felixa, może Sane lub Sancho naprawdę można fajnie wzmocnić kadrę a przede wszystkim odmlodzić. A jak ktoś chce sprzedać Dembele to naprawdę, przecież to gracz z ogromnym potencjałem.
0
@mientusek1407 Miał być realny finansowo.
2
Nie wiem jaka była oferta Barcy dla Take, ale kurcze tyle lat w Barcelonie i co tak nagle Real
0
Jeżeli tylko nie kosztem Dembele miałby przyjść Neymar to czemu nie?!
1
@Janiama Naprawdę przyjemnie i dobrze oglądało się ten mecz.
0
Ile drużyn wychodzi z grupy? 2?
0
2 mln, patrząc na ceny obecne, to nic, wiadomo że pewnie za dużo chciał kasy, no ale kurde Real kupił Rodrygo, Viniciusa i jeszcze