kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie też zobaczyłem na statystyki i są świetne. Ciekaw jestem samej gry
0
Co sądzicie o Lozano, jak wogole się spisuje w tym sezonie?
0
Świetna komedia, ciężko znaleźć lepszą, chciało by się 4 części. Polecam Za nim odejdą wody. Jak znajdziesz coś podobnego daj znać.
0
Ale oczywiście masz rację, nie przypomnę sobie teraz innej sytuacji, ale wiesz jak sam napisałeś to było do przewidzenia, ale to nie chodzi o przewidywanie, a o poprostu powiedzenie 2 zdań.
9
Niby to były wspaniałe 3 lata, wiele sukcesów, wielkie emocje, po prostu kapitalna praca trenera, ale nie smak pozostaje.
0
I wydaje mi się że decyzje powinien ogłosić już dawno.
0
I nie mógł od razu tego powiedzieć
1
To akurat dobry pomysł.
2
Przepraszam mój błąd, czytałem dzisiaj tylko o meczu z Japonią.
1
Nie mogę edytować, miałeś rację.
0
Z kim wygrała?
2
Mam wrażenie że ty krytykujesz wszystko związane z 1 stroną.
0
Ma ktoś link do meczu Niemiec??
2
Griezmann byłby naprawdę sporym wzmocnieniem i mimo tego co było to jeżeli jest szansa, to warto spróbować.
2
A co sądzicie o innym napastniku dla Barcy, Haller?
0
Patrząc że przyszłość Malcoma w Barcy jest nie jasna, że Coutinho gra trzeba powiedzieć sobie jasno bardzo kiepsko, a Suarez ma swoje lata, to uważam że piłkarz tak uniwersalny i dobry jak Griezman bardzo by się przydał w klubie.
0
Wogole dobre źródło podawalo informacje o Griezmanie?
0
Jak się dzisiaj zaprezentował Maxi Gomez?
0
Przecież ta rozmowa nie była chyba dzisiaj. Zobacz sobie i potem pisz.
4
Ale to było zaraz chyba po zamachu. Nie mógł mieć od razu wszystkich informacji.
0
Lech właśnie zrobił w miarę drogie transfery w lecie
0
Jak stawiacie Dembele wróci na United?
0
Ma ktoś link do meczu Eintrachtu?
0
Jest w Barcy Jeszcze miejsce na gracza bez paszportu? Arthur, Malcom
0
Może za wcześnie, może nie ale Barca chyba powinna szczerze pomyśleć co z jego przyszłością w klubie.
4
I dostali te premie?
0
Kto dzisiaj lepiej zagrał Jovic czy Haller?
1
No nie no, super szansę,ile tych meczy się uzbieralo? A po za tym w większości grał z rezerwowym szkladem
0
Powinien dostać teraz szansę, a nie sprowadzać jeszcze kogoś. Spójrz na lewą obronę w Realu.
0
A właściwie ile straty Kubacki miał??