0

Właśnie też zobaczyłem na statystyki i są świetne. Ciekaw jestem samej gry

0

Co sądzicie o Lozano, jak wogole się spisuje w tym sezonie?

0

Świetna komedia, ciężko znaleźć lepszą, chciało by się 4 części. Polecam Za nim odejdą wody. Jak znajdziesz coś podobnego daj znać.

0

Ale oczywiście masz rację, nie przypomnę sobie teraz innej sytuacji, ale wiesz jak sam napisałeś to było do przewidzenia, ale to nie chodzi o przewidywanie, a o poprostu powiedzenie 2 zdań.

9

Niby to były wspaniałe 3 lata, wiele sukcesów, wielkie emocje, po prostu kapitalna praca trenera, ale nie smak pozostaje.

0

I wydaje mi się że decyzje powinien ogłosić już dawno.

0

I nie mógł od razu tego powiedzieć

1

To akurat dobry pomysł.

2

Przepraszam mój błąd, czytałem dzisiaj tylko o meczu z Japonią.

1

Nie mogę edytować, miałeś rację.

0

Z kim wygrała?

2

Mam wrażenie że ty krytykujesz wszystko związane z 1 stroną.

0

Ma ktoś link do meczu Niemiec??

2

Griezmann byłby naprawdę sporym wzmocnieniem i mimo tego co było to jeżeli jest szansa, to warto spróbować.

2

A co sądzicie o innym napastniku dla Barcy, Haller?

0

Patrząc że przyszłość Malcoma w Barcy jest nie jasna, że Coutinho gra trzeba powiedzieć sobie jasno bardzo kiepsko, a Suarez ma swoje lata, to uważam że piłkarz tak uniwersalny i dobry jak Griezman bardzo by się przydał w klubie.

0

Wogole dobre źródło podawalo informacje o Griezmanie?

0

Jak się dzisiaj zaprezentował Maxi Gomez?

0

Przecież ta rozmowa nie była chyba dzisiaj. Zobacz sobie i potem pisz.

4

Ale to było zaraz chyba po zamachu. Nie mógł mieć od razu wszystkich informacji.

0

Lech właśnie zrobił w miarę drogie transfery w lecie

0

Jak stawiacie Dembele wróci na United?

0

Ma ktoś link do meczu Eintrachtu?

0

Jest w Barcy Jeszcze miejsce na gracza bez paszportu? Arthur, Malcom

0

Może za wcześnie, może nie ale Barca chyba powinna szczerze pomyśleć co z jego przyszłością w klubie.

4

I dostali te premie?

0

Kto dzisiaj lepiej zagrał Jovic czy Haller?

1

No nie no, super szansę,ile tych meczy się uzbieralo? A po za tym w większości grał z rezerwowym szkladem

0

Powinien dostać teraz szansę, a nie sprowadzać jeszcze kogoś. Spójrz na lewą obronę w Realu.

0

A właściwie ile straty Kubacki miał??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?