kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Light to piłkarz który powinien grać regularnie,być w pierwszej 11, a w Barcy, będzie który? Lenglet to młody, też świetny gracz, Umtiti też i jeszcze Pique.
0
Byłoby super gdyby Barca kupiła De Jong, De Lighta, a gdyby Barca musiała sprzedać Dembele lub Malcoma, to kupiła np. Depaya.
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy
0
Właśnie nie.
0
Panowie mam problem z padem, trochę mi wariuje. Tzn.na przyklad podania są za mocne, wrzutek w ogóle nie ma, ale nie tylko w grze źle działa. Ktoś coś wie?
0
Wydaje mi się, że kto zagra w LM na prawej, to zagra z Realem.
0
Jak wczoraj zagrali De Jong i De Light?
0
Jak dzisiaj zagrał Arthur?
0
Ma ktoś link do meczu Brazylii?
0
Uważam że De Light, De Jong i ewentualny napastnik to powinny być cele na następny rok. Tylko jaki napastnik?
2
Czy Barca może nie zgodzić się na sprzedaż Paco?
0
Brakuje trochę mu długich piłek.
0
Ma ktoś link do meczu Barcy?
10
Oczywiście że dobrze.
1
Przecież jak zagraliśmy 3 czy 4 mecze podstawowym składem to narzekanie było.
4
Jak mniej?
0
Kupiłem nowego pada do xo, i on cały czas mruga. Pomoże ktoś?
0
Dzięki, wydawało mi się że miał tydzień pauzowac.
0
Tak wogole to Malcom może już grać?
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy?
0
Wiesz coś więcej co z Malcomem?
0
Kiedy powołania na mecz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A Malcom?
1
Malcom trenował?
1
jak zagrał Arthur
0
Czy tak świetnie się ustawia to nie wiem, ale może masz racje, sezon to oceni.
0
Masz racje, ofensywnie Alba najwyższa półka, chodzi mi jednak o to że jeżeli Alba jest mega ofensywny, to drugi boczny jeżeli nie daje tyle w ofensywie, to w defensywie musi mieć wielkie umiejętności.
3
Prawa obrona według mnie wygląda średnio. Niby Sergi da kilka asyst, ale w ofensywie jest słabszy od Alby, a w defensywie różnie.
0
wow, będzie wielkim piłkarzem