0

De Light to piłkarz który powinien grać regularnie,być w pierwszej 11, a w Barcy, będzie który? Lenglet to młody, też świetny gracz, Umtiti też i jeszcze Pique.

0

Byłoby super gdyby Barca kupiła De Jong, De Lighta, a gdyby Barca musiała sprzedać Dembele lub Malcoma, to kupiła np. Depaya.

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy

0

Właśnie nie.

0

Panowie mam problem z padem, trochę mi wariuje. Tzn.na przyklad podania są za mocne, wrzutek w ogóle nie ma, ale nie tylko w grze źle działa. Ktoś coś wie?

0

Wydaje mi się, że kto zagra w LM na prawej, to zagra z Realem.

0

Jak wczoraj zagrali De Jong i De Light?

0

Jak dzisiaj zagrał Arthur?

0

Ma ktoś link do meczu Brazylii?

0

Uważam że De Light, De Jong i ewentualny napastnik to powinny być cele na następny rok. Tylko jaki napastnik?

2

Czy Barca może nie zgodzić się na sprzedaż Paco?

0

Brakuje trochę mu długich piłek.

0

Ma ktoś link do meczu Barcy?

10

Oczywiście że dobrze.

1

Przecież jak zagraliśmy 3 czy 4 mecze podstawowym składem to narzekanie było.

4

Jak mniej?

0

Kupiłem nowego pada do xo, i on cały czas mruga. Pomoże ktoś?

0

Dzięki, wydawało mi się że miał tydzień pauzowac.

0

Tak wogole to Malcom może już grać?

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy?

0

Wiesz coś więcej co z Malcomem?

0

Kiedy powołania na mecz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A Malcom?

1

Malcom trenował?

1

jak zagrał Arthur

0

Czy tak świetnie się ustawia to nie wiem, ale może masz racje, sezon to oceni.

0

Masz racje, ofensywnie Alba najwyższa półka, chodzi mi jednak o to że jeżeli Alba jest mega ofensywny, to drugi boczny jeżeli nie daje tyle w ofensywie, to w defensywie musi mieć wielkie umiejętności.

3

Prawa obrona według mnie wygląda średnio. Niby Sergi da kilka asyst, ale w ofensywie jest słabszy od Alby, a w defensywie różnie.

0

wow, będzie wielkim piłkarzem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?