kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A hiszpańska jak
0
witam , wiem ze to pytanie moze na inna strone, ale spytam miał ktoś taki problem z padem do xboxa że pachnie tak jakby się spalił, a włącza się na ułamek sekundy i wyłącza
1
4-3-3, czy 4-4-2, jak uważacie? Mam nadzieję na pierwsze i Roberto w środku.
0
Jak oceniacie dzisiaj Vidala i Malcoma?
7
Zastanawiające są jednak dość słabe statystyki Arthura w poprzednim klubie. Rozgrywający, w słabszej lidze . Mało gra piłek do przodu .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
0
Czy piłkarz bez paszportu który będzie na ławce cały mecz , będzie się liczył do piłkarzy z poza Unii w tym meczu?
0
Choć jest to bardzo mało prawdopodobne, to jeżeli Dembele by odszedł z klubu, to widzicie jego następce ? Zakładając że z ligi angielskiej raczej nie uda się w tym okienku już nikogo kupić.
0
Chodzi mi o Arde Turana.
0
Arde Turana.
0
Czyli nic?
0
Tak w ogóle Barca dostanie jakieś pieniądze za Arde?
1
Przy kimś kolejnym z topu młodzi nawet meczu nie zagrają.
0
Wcale nie jest tak że gralby w każdej drużynie świata.
0
I transfer do Barcy to zasługa?
3
Co z tego że mają taki wiek, skoro większość chce transferów to i tak rezerwy sobie nie pograja bo przyjdą następni zawodnicy.
0
I jakby tylu pomocników grało naraz. Arthur,Vidal Rakitic,Busquets,Coutinho,Roberto?
3
Dziwi mnie to że prawie wszyscy widzą ogromny potencjał w rezerwach, ale żeby dac komuś prawdziwą szansę w sezonie , to nie bo jeszcze za wcześnie i lepiej kolejny transfer.
0
To duże czerwone to mars czy księżyc?
0
Ciekawą opcją do środka pola byłby już kupiony przez Atletico Rodri , ale to może czas żeby postawić na rezerwy.
0
Co sądzicie o transferze Parejo?
0
A to z Dembele to poważne źródła informowały?
0
Kiedy Dembele ma wrócić do treningów?
0
Kto by się wczoraj spodziewał.
3
Jest szansa że Malcom pojechałby na presezon z drużyną? Oczywiście jeżeli by przyszedł.
25
Z Rakiticiem , Pique to będzie sukces? Rakitic to jeden z najlepszych pomocników , to samo Pique.
28
Transfer Arthura, Lengleta,Dembele,Coutinho,Miny,Semedo, być może Rabiota lub De Jonga to co? Do tego bardzo dobrze grające rezerwy.
12
Pogba jest do wyciągnięcia? Skąd info?
0
No właśnie .