0

A hiszpańska jak

0

witam , wiem ze to pytanie moze na inna strone, ale spytam miał ktoś taki problem z padem do xboxa że pachnie tak jakby się spalił, a włącza się na ułamek sekundy i wyłącza

1

4-3-3, czy 4-4-2, jak uważacie? Mam nadzieję na pierwsze i Roberto w środku.

0

Jak oceniacie dzisiaj Vidala i Malcoma?

7

Zastanawiające są jednak dość słabe statystyki Arthura w poprzednim klubie. Rozgrywający, w słabszej lidze . Mało gra piłek do przodu .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

0

Czy piłkarz bez paszportu który będzie na ławce cały mecz , będzie się liczył do piłkarzy z poza Unii w tym meczu?

0

Choć jest to bardzo mało prawdopodobne, to jeżeli Dembele by odszedł z klubu, to widzicie jego następce ? Zakładając że z ligi angielskiej raczej nie uda się w tym okienku już nikogo kupić.

0

Chodzi mi o Arde Turana.

0

Arde Turana.

0

Czyli nic?

0

Tak w ogóle Barca dostanie jakieś pieniądze za Arde?

1

Przy kimś kolejnym z topu młodzi nawet meczu nie zagrają.

0

Wcale nie jest tak że gralby w każdej drużynie świata.

0

I transfer do Barcy to zasługa?

3

Co z tego że mają taki wiek, skoro większość chce transferów to i tak rezerwy sobie nie pograja bo przyjdą następni zawodnicy.

0

I jakby tylu pomocników grało naraz. Arthur,Vidal Rakitic,Busquets,Coutinho,Roberto?

3

Dziwi mnie to że prawie wszyscy widzą ogromny potencjał w rezerwach, ale żeby dac komuś prawdziwą szansę w sezonie , to nie bo jeszcze za wcześnie i lepiej kolejny transfer.

0

To duże czerwone to mars czy księżyc?

0

Ciekawą opcją do środka pola byłby już kupiony przez Atletico Rodri , ale to może czas żeby postawić na rezerwy.

0

Co sądzicie o transferze Parejo?

0

A to z Dembele to poważne źródła informowały?

0

Kiedy Dembele ma wrócić do treningów?

0

Kto by się wczoraj spodziewał.

3

Jest szansa że Malcom pojechałby na presezon z drużyną? Oczywiście jeżeli by przyszedł.

25

Z Rakiticiem , Pique to będzie sukces? Rakitic to jeden z najlepszych pomocników , to samo Pique.

28

Transfer Arthura, Lengleta,Dembele,Coutinho,Miny,Semedo, być może Rabiota lub De Jonga to co? Do tego bardzo dobrze grające rezerwy.

12

Pogba jest do wyciągnięcia? Skąd info?

0

No właśnie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?