0

Po co kolejnego pomocnika?? Kto miałby być na ławce?

0

Barcelona może przyspieszyć transfer Arthura? Czy zależy to od Gremio?

0

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

0

Co według was bardziej prawdopodobne , Arthur w lecie czy wypożyczenie Dembele?

0

Griezmann, Arthur i Langlet gdyby przyszli w lecie to będzie bardzo dobrze.

2

Jeżeli przyjdzie Griezmann to bardzo fajnie, ale tylko pod warunkiem że Dembele zostanie w klubie. Trzeba dac pilkarzowi przygotować się do sezonu razem z klubem, a nie tak jak w poprzednim roku. Ma ogromne umiejętności, które pewnie gdyby nie kontuzje w tym sezonie już by pokazywał.

1

Thiago miał szansę w Barcelonie, mógł zaczekać.

0

Dzięki.

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu? Obojętnie jaki język

0

Najlepsi gracze w ekstraklasie, według was? Pomocnicy?

0

Można ładować pady od Xboxa one, normalnie ładowarką od smartfona??

0

A mi wyślesz?

0

Opiszę ktoś grę Fabiana Ruiza? Potrafi dobrze podać?

0

Przy odejściu Iniesty i Gomesa , to nasza pomoc nie będzie miała za dużego wyboru.

14

Po prostu pytam, bo nie raz kluby odsylaly piłkarzy do rezerw. Oczywiście wiem że to niemożliwe, ale pytam czy zgodne?

0

Messi mógłby grać w Barcelonie B?

0

Ma ktoś link do goli?

0

Barca po zwycięstwoooo!

0

Jak nazywa się taniec mechanika? Polonez

0

I mi.

3

Czemu Jaś tańczy wokół ciasta?? Bo to jego ulubiony kawałek haha.

0

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

0

Jak zaktualizować składy na Xbox one w fifie 18?

4

Mylisz chyba z konwencją innej partii

0

Najgorsze jest, że nawet jeśli kupieni zawodnicy nie nie pomagają, to nie stawia się na szkółkę. Valverde , pamiętam że mówiło się że zacznie to robić, tymczasem dalej jesteśmy w tym samym momencie.

0

Zryw za Lucho był w momencie kiedy Barcelona mogła wygrać wszystko( i wygrała), a teraz nwm.

0

Proszę , jak nie problem.

1

A Dembele?

0

Proszę.

0

Ma ktoś link do meczu Barcy , obojętnie jaki język? Dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?