kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co kolejnego pomocnika?? Kto miałby być na ławce?
0
Barcelona może przyspieszyć transfer Arthura? Czy zależy to od Gremio?
0
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
0
Co według was bardziej prawdopodobne , Arthur w lecie czy wypożyczenie Dembele?
0
Griezmann, Arthur i Langlet gdyby przyszli w lecie to będzie bardzo dobrze.
2
Jeżeli przyjdzie Griezmann to bardzo fajnie, ale tylko pod warunkiem że Dembele zostanie w klubie. Trzeba dac pilkarzowi przygotować się do sezonu razem z klubem, a nie tak jak w poprzednim roku. Ma ogromne umiejętności, które pewnie gdyby nie kontuzje w tym sezonie już by pokazywał.
1
Thiago miał szansę w Barcelonie, mógł zaczekać.
0
Dzięki.
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu? Obojętnie jaki język
0
Najlepsi gracze w ekstraklasie, według was? Pomocnicy?
0
Można ładować pady od Xboxa one, normalnie ładowarką od smartfona??
0
A mi wyślesz?
0
Opiszę ktoś grę Fabiana Ruiza? Potrafi dobrze podać?
0
Przy odejściu Iniesty i Gomesa , to nasza pomoc nie będzie miała za dużego wyboru.
14
Po prostu pytam, bo nie raz kluby odsylaly piłkarzy do rezerw. Oczywiście wiem że to niemożliwe, ale pytam czy zgodne?
0
Messi mógłby grać w Barcelonie B?
0
Ma ktoś link do goli?
0
Barca po zwycięstwoooo!
0
Jak nazywa się taniec mechanika? Polonez
0
I mi.
3
Czemu Jaś tańczy wokół ciasta?? Bo to jego ulubiony kawałek haha.
0
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
0
Jak zaktualizować składy na Xbox one w fifie 18?
4
Mylisz chyba z konwencją innej partii
0
Najgorsze jest, że nawet jeśli kupieni zawodnicy nie nie pomagają, to nie stawia się na szkółkę. Valverde , pamiętam że mówiło się że zacznie to robić, tymczasem dalej jesteśmy w tym samym momencie.
0
Zryw za Lucho był w momencie kiedy Barcelona mogła wygrać wszystko( i wygrała), a teraz nwm.
0
Proszę , jak nie problem.
1
A Dembele?
0
Proszę.
0
Ma ktoś link do meczu Barcy , obojętnie jaki język? Dzięki