kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak aktywować profil w fifie , na Xbox-ie ?
0
Czemu??
0
Po co Denis lub Dembele , lepiej Paulinho.
2
Pewnie, a prowadzenie w lidze to przypadek.
0
Dembele i Denis za Inieste i Roberto.
1
Witam! Mam pytanie kupiłem używanego Xboxa-one, z grami na dysku, również dostałem jakieś loginy , hasła do tych gier. I tu pytanie gdzie je wpisać??
27
Klan.
0
Jak wczoraj zagrał Arthur?
7
Gdyby Denis dostawał więcej szans, i w meczach gdzie w Barcelonie grają najlepsi, a nie jak jest zmieniony cały skład, to mógłby być ciekawą opcją w składzie.I jeśli nie dostanie szansy teraz w najważniejszym momencie sezonu, gdzie potrzebne są rotacje, to będe rozczarowany.
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy? Obojętnie jaki język. Dzięki
0
Może dla Ciebie wygrywa.
0
Jednak nie dokładnie to.
2
Fajnie gdyby się udało Barcelonie kupić Arthura już w lecie, bardzo by się przydał. Zakładając że Gomes i Denis odejdą , poza tym byłby tylko Paulinho do zmian z Rakiticiem i Busquetsem.
0
Kolejny piękny Polski stadion.
0
Kto to powiedział?
0
Dzięki.
3
Ma ktoś link do meczu Francji?
0
Ktoś z charakteryzuje gre pomocnika Ajaxu , de Jonga?
0
Porównanaj ofensywnych graczy Barcy , z graczami Bayernu .
0
Jak ogólnie wczoraj Arthur zagrał, oprócz strzelania gola?
0
No jak 4 zawodników , w tym bramkarz i obrońca to dla ciebie dużo .
0
Mimo wszystko mało reprezentantów Barcy, w młodzieżowce.
1
Dzięki.
1
Ma ktoś link do meczu Brazylii?
0
Jak wczoraj Arthur? Oprócz gola.
0
Poproszę z bein. Dzięki
0
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
1
W Barcy B grają pilkarze którzy przede wszystkim mają po 18-19 lat. Co za porównanie
0
Może po powrocie Semedo , to Roberto mógłby grać za Busqietsa?
0
Jest szansa na Busquetsa w meczu z Romą?