0

Jak aktywować profil w fifie , na Xbox-ie ?

0

Czemu??

0

Po co Denis lub Dembele , lepiej Paulinho.

2

Pewnie, a prowadzenie w lidze to przypadek.

0

Dembele i Denis za Inieste i Roberto.

1

Witam! Mam pytanie kupiłem używanego Xboxa-one, z grami na dysku, również dostałem jakieś loginy , hasła do tych gier. I tu pytanie gdzie je wpisać??

27

Klan.

0

Jak wczoraj zagrał Arthur?

7

Gdyby Denis dostawał więcej szans, i w meczach gdzie w Barcelonie grają najlepsi, a nie jak jest zmieniony cały skład, to mógłby być ciekawą opcją w składzie.I jeśli nie dostanie szansy teraz w najważniejszym momencie sezonu, gdzie potrzebne są rotacje, to będe rozczarowany.

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy? Obojętnie jaki język. Dzięki

0

Może dla Ciebie wygrywa.

0

Jednak nie dokładnie to.

2

Fajnie gdyby się udało Barcelonie kupić Arthura już w lecie, bardzo by się przydał. Zakładając że Gomes i Denis odejdą , poza tym byłby tylko Paulinho do zmian z Rakiticiem i Busquetsem.

0

Kolejny piękny Polski stadion.

0

Kto to powiedział?

0

Dzięki.

3

Ma ktoś link do meczu Francji?

0

Ktoś z charakteryzuje gre pomocnika Ajaxu , de Jonga?

0

Porównanaj ofensywnych graczy Barcy , z graczami Bayernu .

0

Jak ogólnie wczoraj Arthur zagrał, oprócz strzelania gola?

0

No jak 4 zawodników , w tym bramkarz i obrońca to dla ciebie dużo .

0

Mimo wszystko mało reprezentantów Barcy, w młodzieżowce.

1

Dzięki.

1

Ma ktoś link do meczu Brazylii?

0

Jak wczoraj Arthur? Oprócz gola.

0

Poproszę z bein. Dzięki

0

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

1

W Barcy B grają pilkarze którzy przede wszystkim mają po 18-19 lat. Co za porównanie

0

Może po powrocie Semedo , to Roberto mógłby grać za Busqietsa?

0

Jest szansa na Busquetsa w meczu z Romą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?