0

Również oglądałem.

0

Oczywiście oglądałem.

0

Najlepsze filmy komediowe według was?

0

Mimo wszystko nawet za półtora roku będzie ciężko rywalizować o niego z dużymi klubami. A on z Dembele na skrzydłach to było by coś. Wydaje mi się że przyszły sezon będzie kluczowy dla Coutinho, i ewentualnie jego odejście otworzyło by drogę.

0

Sancho jest świetny, Barcelonie lewo skrzydłowy by się przydał, ale niestety wątpie że Barca o niego powalczy. A Pepe za Suareza mógłby dać rade

1

No niby tak, no cóż cieszymy się z rekordu i do następnego konkursu.

0

Zgadza się. Mnie jedynie oceny sędziów się nie podobają. Przecież rekord został pobity o 4,5m, a tam nie dało się wylądować telemarkiem, to groziło by upadkiem.

2

Naprawdę byś go punktował merytorycznie?

0

Ciekawe czy zarząd rozważa w lecie kupno prawego obrońcy

0

Jeżeli De Jong nie wzmocni Barcy, to dlaczego nie? Pomocnicy mają swoje lata.

0

Z jednej strony szkoda że De Jong nie wzmocni Barcy, ale z drugiej sporo kasy zostanie i można je fajnie zainwestować . Może w lewo skrzydłowego?

0

Ma ktoś link do meczu Barcy z polskim komentarzem?

0

Ma ktoś link do meczu?

0

Ktoś napisze coś więcej o piłkarzu jakim jest Vela?

0

A co z De Jongiem?

0

Jovic i De Jong to byłoby super.

0

Tak wogole to Umtiti grał w jakimś meczu razem z Lengletem na obronie?

1

Z której belki skakał Stoch, a z ktr następni zawodnicy? 3 i 1?

0

Dobry jest ten Todibo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam zaległości w oglądaniu seriali od paru lat, kilka tytułów znam ale spytam. Jakie seriale warto oglądnąć?

1

Z De Jongiem to już oficjalnie?

2

Macie jakieś dobre memy, żarty?

1

Ogląda ktoś Rabiota regularnie? Ma perspektywe na gracza z topu?

0

W słabszych drużynach w porównaniu do Barcy. Betis czy Eibar gra bardzo fajnie.

0

Ja uważam że Barca mogłaby wypozyczac graczy, którzy nie koniecznie dostaną szansę gry od razu, a są bardzo perspektywiczni. Alena czy Oriol mogli by w słabszych drużynach stanowić mocne ogniwo.

0

Witam. Mam pytanie czy jeśli mam zakupioną grę na koncie (call of duty), na Xbox, to muszę i tak mieć Golda by w nią grać?

0

Ma ktoś link do meczu?

2

To że nie jest potrzebny w tym momencie, nie oznacza że tak będzie za rok, czy dwa. Jeżeli jest okazja go kupić teraz to proszę, potem narzekanie jak zgranie go nam Real i będzie jak z Modriciem czy Isco.

7

Akurat De Jong to świetny piłkarz, a może być jeszcze lepszy, wydaje mi się że jak już inwestować w piłkarzy, to właśnie takich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?