kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również oglądałem.
0
Oczywiście oglądałem.
0
Najlepsze filmy komediowe według was?
0
Mimo wszystko nawet za półtora roku będzie ciężko rywalizować o niego z dużymi klubami. A on z Dembele na skrzydłach to było by coś. Wydaje mi się że przyszły sezon będzie kluczowy dla Coutinho, i ewentualnie jego odejście otworzyło by drogę.
0
Sancho jest świetny, Barcelonie lewo skrzydłowy by się przydał, ale niestety wątpie że Barca o niego powalczy. A Pepe za Suareza mógłby dać rade
1
No niby tak, no cóż cieszymy się z rekordu i do następnego konkursu.
0
Zgadza się. Mnie jedynie oceny sędziów się nie podobają. Przecież rekord został pobity o 4,5m, a tam nie dało się wylądować telemarkiem, to groziło by upadkiem.
2
Naprawdę byś go punktował merytorycznie?
0
Ciekawe czy zarząd rozważa w lecie kupno prawego obrońcy
0
Jeżeli De Jong nie wzmocni Barcy, to dlaczego nie? Pomocnicy mają swoje lata.
0
Z jednej strony szkoda że De Jong nie wzmocni Barcy, ale z drugiej sporo kasy zostanie i można je fajnie zainwestować . Może w lewo skrzydłowego?
0
Ma ktoś link do meczu Barcy z polskim komentarzem?
0
Ma ktoś link do meczu?
0
Ktoś napisze coś więcej o piłkarzu jakim jest Vela?
0
A co z De Jongiem?
0
Jovic i De Jong to byłoby super.
0
Tak wogole to Umtiti grał w jakimś meczu razem z Lengletem na obronie?
1
Z której belki skakał Stoch, a z ktr następni zawodnicy? 3 i 1?
0
Dobry jest ten Todibo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam zaległości w oglądaniu seriali od paru lat, kilka tytułów znam ale spytam. Jakie seriale warto oglądnąć?
1
Z De Jongiem to już oficjalnie?
2
Macie jakieś dobre memy, żarty?
1
Ogląda ktoś Rabiota regularnie? Ma perspektywe na gracza z topu?
0
W słabszych drużynach w porównaniu do Barcy. Betis czy Eibar gra bardzo fajnie.
0
Ja uważam że Barca mogłaby wypozyczac graczy, którzy nie koniecznie dostaną szansę gry od razu, a są bardzo perspektywiczni. Alena czy Oriol mogli by w słabszych drużynach stanowić mocne ogniwo.
0
Witam. Mam pytanie czy jeśli mam zakupioną grę na koncie (call of duty), na Xbox, to muszę i tak mieć Golda by w nią grać?
0
Ma ktoś link do meczu?
2
To że nie jest potrzebny w tym momencie, nie oznacza że tak będzie za rok, czy dwa. Jeżeli jest okazja go kupić teraz to proszę, potem narzekanie jak zgranie go nam Real i będzie jak z Modriciem czy Isco.
7
Akurat De Jong to świetny piłkarz, a może być jeszcze lepszy, wydaje mi się że jak już inwestować w piłkarzy, to właśnie takich.