kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaką presje może mieć człowiek, który lata świadczył o sile Barcelony i Hiszpanii? Grał na najwyższym poziomie, gdzie krytyka ciągła jest normalna.
0
A czemu ma się nie pompować? Kto lepiej może zrozumieć drużynę?
6
Brawo.
1
Ale przewaga.
2
Pięknie skaczą dzisiaj Polacy.
0
Piękne skoki, brawo.
0
Ale skok!!!
1
Może właśnie fakt iż Ernesto będzie wiedział że zostaje na dłużej, spowoduje iż szansę dostaną wychowankowie.
0
Z zagranicznych poetów masz kogoś ciekawego?
1
Lenglet nie przeskoczy pewnego poziomu? Jakiego poziomu? Według mnie już osiągnął taki poziom, że De Light będzie miał ciężko go minąć.
1
Był spalony czy nie?
1
Czy świetne pół roku to nie wiem. Statystyki trochę przysłoniły jego mimo wszystko dobrą grę. Kurcze 140 mln.
0
Mimo wszystko myślałem że będzie szansa na lewo skrzydłowego, ale to raczej nie w najbliższym okienku.
0
Ja ogólne uważam, chociaż może być to dziwne, to w klubie przydał by się lewo skrzydłowy. Jeżeli Malcom nie dostaje szans to mamy tylko Dembele.
0
Ma ktoś link do meczu Barcy?
0
Oktr może być lista powołanych na mecz?
0
Jeżeli Coutinho miałby odejść, to Sancho lub Depay spoko alternatywy.
0
Są jakieś ciekawe darmowe gry na Xbox one?
0
Ja mam wrażenie że faktycznie nie bardzo Coutinho ma gdzie grać w Barcelonie. Skrzydłowy to dla mnie jest Dembele, żeby grać w pomocy musiał by się poprawić w defensywie. Najgorsze jest ze ciężko mi sobie wyobrazić żeby to wszystko się zmieniło.
2
Mimo wszystko piłkarze są profesjonalistami, sporo zarabiają ale muszą w zamian wiele poświęcić. Danie komuś urlopu w środku sezonu? Dlaczego? Od tygodnia odpoczynku, raczej do formy nie wróci.
0
Joao Felix jaka to pozycja? Mógłby realnie już wzmocnić Barce?
0
Ma ktoś link do meczu Barcy?
0
Jestem ciekaw jak potoczyła by się jego kariera gdyby został w Arsenalu.
0
Podium już jest
0
A co źle napisałem? Czy coś wysunołem?
0
Kamieniami w dinozaury xd
1
Ale gol.
0
Dlaczego? Bardzo dobre jest.
0
Jakby miało być coś więcej, to już dawno by to było.
1
Kac Vegas chyba najlepsza komedia