kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Może, co nie zmienia faktu że na LS jest pustka, i pytanie kto mógłby tam grać.
0
@KamQiX Coutinho i Dembele 140 mln? Nie uważasz że bogate kluby zainwestowały by w nich więcej?
1
@Coutinho007 Myślę że za Dembele i Cou spokojnie 200 mln by Barca dostała. Dembele wciąż młody, Coutinho w Liverpoolu grał świetnie. Więc bez przesady
1
Nie wiem jak z budżetem, ale przyjście Neymara i Lautaro byłoby świetne. A odejść by mógł Coutinho i Dembele. Wydaje się że nie tak dużo Barca by musiała dołożyć.
3
Szeri Szeri lejdi
1
Ale muzyka świetna, trzeba to przyznać.
1
Jest akurat świetna muzyka i bardzo dobra zabawa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mpolska25 Tak byłem zaśpiewany, że tera obczajam dopiero
0
O tak teraz Maryla śpiewa lepszą piosenkę
0
To się nazywa kasa, pierwsza klasa, coś tam dalej
1
W domu, a sylwester świetny, świetna muzyka
0
Tak wogole to jaką kontuzje miał czy też ma Arthur?
0
Macie jakie memy dobre?
39
Ernesto Valverde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Święta, Święta i po
8
@Janiama Zdrowy Dembele, naprawdę to byłoby największe wzmocnienie. Można o nim wiele mówić, nieodpowiedzialny, itd. Ale gość ma wszystko, i do tego jest według mnie brakującym elementem, który wypadł po Neymarze. Czyli świetny dryblng, wizja gry, a przede wszystkim szybkość której brakuje Barcelonie i Griezmannowi.
5
Kolejny sezon bez lewego skrzydła, ile już Barca zdążyła wydać pieniędzy? Coutinho, Dembele, Griezmann, który nie nadaje się tam, a mam wątpliwości czy wogole odnajdzie się. Zarząd w dużej mierze również jest winny, zespół wcale nie jest wzmacniamy, odpowiednimi zawodnikami.
1
Wiadomo że nie mając Xaviego, Iniesty, nie będziemy grali już tak ładnej piłki, nie będziemy dominować rywala setkami podań, ale piłkarze którzy ich zestepują powinni dać może coś innego, fizycznosc, walke, a wczoraj po prostu pomocy jakby nie było.
0
@Janiama Nwm czemu ale ja zawsze z Busquetsem w składzie jestem spokojniejszy, a Sergi przecież ostatnio coraz więcej błędów popełnia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
3 najlepsze filmy w historii według was?
1
Mam nadzieję że po sezonie oni nie wypożyczą Cou, tylko albo sprzedadzą albo zostawią.
0
@Chwytliwy Griezmanna chwalisz za gola, czy za grę? Niestety, ale to nie jest rozwiązanie na skrzydło, mały wkład w grę.
1
Barca kolejny rok bez lewego skrzydła, gramy tak jak gra Messi, dzisiaj Messi miał gorszy dzień, to Barca jak grała?
0
Mając Golda w jakie gry można zagrać?
3
@Janiama Do wszystko potrafisz dokleić coś żeby tylko uderzyć w jedną stronę.
1
@Janiama Dokładnie, można rozważać czy ta nagroda jest sprawiedliwa, ale kurde to złota piłka dla Leo, więc radość duża.
0
@Socjopata Próbujemy?