kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jeszcze niech kupią skrzydłowego i będzie cudownie. Tak wiem że jest Ansu.
1
@BarcaInfo Ale do gry, czy stamtąd gdzie miał rehabilitacje?
1
Żeby grać piękną i cudowną piłkę, to trzeba mieć też piłkarzy. A my obecnie w ataku wyglądamy średnio.
5
Wielkie gratulacje i podziękowania dla Ernesto Valverde. 2 razy z rzędy mistostwo Hiszpanii, w lidze z Realem i Atletico. Objął druzyne w ciężkim momencie, odejście Neymara itd. Uważam że powinienem dokończyć ten sezon, ale cóż. Powodzenia Ernesto, będzie cię trochę brakować.
0
Kurde marzy się jeszcze jakiś lewo
skrzydłowy, wiem że jest Ansu, ale nie wiem czy to już ten moment by nastałe wejść do pierwszej 11.
0
@Janiama Dokładnie, Setien może chcieć grać ofensywnie, tylko że tak naprawdę w ofensywie jest tylko Griezmann i Messi, Ansu i Perez mało grali.
0
Mówimy o ofensywnej grze Barcy, tylko że z piłkarzy którzy regularnie grają dostępni są tylko Messi i Griezmann.
3
Niech dadzą Valverde dokończyć sezon, i wtedy niech nastąpi zmiana trenera. Jak by nie patrzeć Valverde napewno włożył prace w ten sezon, i wciąż jest w grze o wszystko. Liczę na ładne zachowanie i nie zwalnianie jeszcze Ernesto.
16
A mi kurde, szkoda Ernesto, po prostu przyzwyczaiłem się i polubiłem.
0
@ViscaBarca123 Uważam że przyszedł dobry moment by następnym trenerem, był trener rezerw/Barcy B. Ale mimo wszystko uważam że Ernesto powinien dokończyć sezon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Janiama Dziwne może być to, że wszystko tak szybko się stało. To znaczy że wcześniej nie było mowy o zwolnieniu Valverde, a nagle takie wiadomości posypały się. Jakoś nie wierzę że przegrany mecz z Atletico był tego powodem w końcu Barca naprawdę dobrze zagrała.
0
@TommyShelby Wiesz ja naprzykład myślę, że skład wcale taki idealny nie jest. Są braki, lewe skrzydło, prawa obrona. Oczywiście że też uważam że Valverde to nie jest raczej trener dla Barcy, i można go było zwolnić przed sezonem, ale skoro tego nie zrobiono, a Barca jest liderem w lidze, to trzeba pozwolić mu dokończyć sezon.
1
Skoro klub nie zdecydował się zwolnić Ernesto przed rozpoczęciem sezonu, i pozwolił mu na kontynuację pracy, to uważam iż powinien dokończyć sezon, w szczególności że jest w grze o wszystko. Też chciałbym już nowego trenera, ale tak uczciwie to dajmy dokończyć Valverde to co zaczął, i w co włożył prace.
2
@DonAndresFCB Ale w sumie to nie było by złe, akurat 4-4-2 dobrze funkcjonowało, nie mamy skrzydłowych, to trzeba korzystać z innych możliwości składu.
0
Jeżeli Barca miałby kupić w styczniu napastnika, to fajnie by było gdyby był to ktoś mobilny, kto zagralby na lewym skrzydle, bo tam jest ogromny brak. Wasi faworyci, tacy realni?
0
@MarioVeB! Co mają skoki wspólnego z telewizją?
0
Panowie mając Golda, mogę sobie pobrać jakieś gierki za darmo?
8
Fajnie było by zobaczyć Ansu od pierwszej minuty, tak w 2-3 meczach z rzędu.
4
Pewnie to nikogo nie obchodzi, albo może ktoś ma podobnie, ale od dłuższego czasu nie czuje już takiej wielkiej radości z meczu Barcy. Oczywiście dalej czekam i oglądam, ale niekiedy z taką obojętnością. To nie chodzi nawet o ciągłe wygrywanie czy też nie, ale takiego braku zaangażowania, biegania na maksa walki i tego co najważniejsze stylu Barcy oczekuje. Bo zacząłem kibicować Barcy dlatego że grała piękną piłkę, a nie dlatego że wygrywała.
15
@ViscaBarca123 Co dziwne Ansu tych szans nie dostaje podczas nieobecności Dembele, więc co będzie jak wróci.
0
Macie jakieś dobre memy, żarty?
1
@kamilo0066 Dokładnie, sytuacja zaczyna mi przypominać to co było/jest z Cou, w tych cięższych meczach również go brakowało, a jak się okazało to był nieprzemyślany transfer, bo ani to pomocnik jak Iniesta, ani skrzydłowy jak Ney. Najlepiej mimo wszystko, jak dla mnie wygląda Dembele, o ile jest zdrowy.
3
@cat_r37 Skoro gra na jego pozycji w Barcelonie, i miał wziąść ciężar gry na siebie, to chyba można było coś od niego więcej oczekiwać.
3
@cat_r37 Jak uważasz że to odzwierciedla jego gre, i jest tym elementem który miał wzmocnić Barce po odejściu Neya, to ok.
10
Takie pytanie, co daje drużynie Griezmann, kupiony za olbrzymie pieniądze? Asekuruje, czasem pomoże w obronie? No to równie dobrze mogliśmy grać 4 w pomocy, dać Vidala do podstawowego składu, gorzej by nie bronił niż Griezmann, kolejny transfer za 100 mln po Dembele i Cou.
0
Co tam Kamil powiedział po konkursie, bo nie mogę znaleźć?
2
@Janiama Przed chwilą przeczytałem z nim artykuł, i właśnie pierwsze co pomyślałem to żeby obejrzeć skrót, wcześniej wszedłem tutaj jeszcze. Dzięki
0
@KamQiX Ale stawiam że po ponad 100 mln w momencie ich kupowania też byś nie dał. To są gracze z wielkim potencjałem, a patrząc jakie teraz są ceny na rynku, może być różnie.
0
@Coutinho007 Ale ceny za piłkarzy idą w góre.