kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie cześć osób również uważa że transfer skrzydłowego to powinien być priorytet. Wszystkie praktycznie największe kluby posiadają takich dynamicznych graczy, a Barca ma tu problem. Ale tak szczerze to takich do kupienia klasowych skrzydłowych jest mało. Większość z nich jest raczej nie do ruszenia. Albo trzeba będzie dać ogromne pieniądze. Co sądzicie o np Ferranie Torresie czy np. Depayu na skrzydle?
1
A może Willian na np.2-3 sezony nie byłby złym rozwiązaniem? Klasowego i młodego skrzydłowego raczej nie kupią, a 9 napewno kupią.
0
Ma ktoś link do meczu Bragi?
3
@Coutinho007 Chodziło mi o mecz który trwa.
0
@Coutinho007 W meczu.
0
Jak gra Trincao?
19
@kielon93 Douglas (+ umiejętności Alvesa.)
1
Isak i skrzydłowy jak np. Bernardo Silva czy Oyarzabal i byłoby naprawdę okej.
3
Ależ by ucieszyła wiadomość że Barca planuje kupić skrzydłowego, a nie ciągle tylko o 9. Nowy skrzydłowy to powinien być priorytet w lecie. Kompletnie skrzydła nie istnieją.
9
@amanter Ale przecież w tym sezonie również mamy Ansu i Dembele.
7
Bayern, PSG, itd. Mają świetnych skrzydłowych i ich gra wygląda imponująco, a Barca? Najgorsze jest to że stawiam że w lecie kupią 9, a skrzydłowego już nie.
0
Ale szczerze, to gdyby w klubie był topowy, a tam, wogole jakiś skrzydłowy, to fajnie by drużna wyglądała.
1
Chyba najmocniejszy możliwy skład.
0
@TheNekro94 Dawaj, będzie śmiesznie.
0
Macie jakieś dobre memy, żarty?
17
@PeteR10 Ta oddać piłkarza kupionego za 30 mln, który wciąż jest młody i można by dobrze zarobić, za piłkarza który za parę milionów za rok będzie w Barcy.
0
@Coutinho007 Griezmann po prostu nie pasuje chyba do Barcy, ani to 9 ani skrzydłowy.
2
@KamQiX Może faktycznie nie zawodzi, ale to jeszcze nie jest ten moment, by już grać w pierwszej 11.
3
Patrząc jak wygląda sytuacja kadrowa, myślę że 4-4-2 to najlepsze rozwiązanie. W drużynie nie ma klasowego skrzydłowego, a Ansu trochę zawodzi. Granie z 4 pomocników co by nie mówić daje większą kontrole.
0
Kurcze jakoś Griezmann nie pasuje mi do Barcy. Naprawdę bardziej przydałby się skrzydłowy lub 9.
3
Skrzydłowy musowo do kupienia, musi być ktoś kto będzie robił przewagę.
2
Fajnie wygląda gra Barcy z 4 pomocników. To może naprawdę wypalić.
2
Ma ktoś link do meczu Barcy?
0
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
0
Po co tak przepłacać za Martineza. 111 mln to bardzo dużo. Nie lepiej kupić np. Osimhena czy Isaka? A dodatkowo kupić skrzydłowego który powinien być priorytetem. Bo to śmieszne że taki klub jak Barca nie ma skrzydłowych. Oyarzabal byłby ciekawym wyborem.
3
@BarcaInfo Ale ani Griezmann, ani Suarez, Martinez to nie skrzydłowi. Zresztą Leo też. I taki klub jak Barca ma zostać z Ansu i Trincao?
0
@BarcaInfo Ciekawe czy jego transfer wykluczy kupno skrzydłowego?
2
Przecież jakby Barca kupiła Martineza, to nie zdziwiłbym się gdyby grał na LS i rotował tam występy z Griezmannem. Priorytetem powinien być skrzydłowy, bo takiego po prostu nie ma w klubie. A Suarez jeszcze pogra, zresztą widać jak wpływa na drużynę jego nieobecność.
0
Narzekałem że Barca jest zainteresowana Rodrigo, Tadiciem a teraz taki transfer. Kurde jak to jest że wydaną taką kasę a w składzie nie ma skrzydłowego i rezerwowej 9
0
Najważniejsza jest wszechstronność piłkarza