0

Pewnie cześć osób również uważa że transfer skrzydłowego to powinien być priorytet. Wszystkie praktycznie największe kluby posiadają takich dynamicznych graczy, a Barca ma tu problem. Ale tak szczerze to takich do kupienia klasowych skrzydłowych jest mało. Większość z nich jest raczej nie do ruszenia. Albo trzeba będzie dać ogromne pieniądze. Co sądzicie o np Ferranie Torresie czy np. Depayu na skrzydle?

1

A może Willian na np.2-3 sezony nie byłby złym rozwiązaniem? Klasowego i młodego skrzydłowego raczej nie kupią, a 9 napewno kupią.

0

Ma ktoś link do meczu Bragi?

3

@Coutinho007 Chodziło mi o mecz który trwa.

0

@Coutinho007 W meczu.

0

Jak gra Trincao?

19

@kielon93 Douglas (+ umiejętności Alvesa.)

1

Isak i skrzydłowy jak np. Bernardo Silva czy Oyarzabal i byłoby naprawdę okej.

3

Ależ by ucieszyła wiadomość że Barca planuje kupić skrzydłowego, a nie ciągle tylko o 9. Nowy skrzydłowy to powinien być priorytet w lecie. Kompletnie skrzydła nie istnieją.

9

@amanter Ale przecież w tym sezonie również mamy Ansu i Dembele.

7

Bayern, PSG, itd. Mają świetnych skrzydłowych i ich gra wygląda imponująco, a Barca? Najgorsze jest to że stawiam że w lecie kupią 9, a skrzydłowego już nie.

0

Ale szczerze, to gdyby w klubie był topowy, a tam, wogole jakiś skrzydłowy, to fajnie by drużna wyglądała.

1

Chyba najmocniejszy możliwy skład.

0

@TheNekro94 Dawaj, będzie śmiesznie.

0

Macie jakieś dobre memy, żarty?

17

@PeteR10 Ta oddać piłkarza kupionego za 30 mln, który wciąż jest młody i można by dobrze zarobić, za piłkarza który za parę milionów za rok będzie w Barcy.

0

@Coutinho007 Griezmann po prostu nie pasuje chyba do Barcy, ani to 9 ani skrzydłowy.

2

@KamQiX Może faktycznie nie zawodzi, ale to jeszcze nie jest ten moment, by już grać w pierwszej 11.

3

Patrząc jak wygląda sytuacja kadrowa, myślę że 4-4-2 to najlepsze rozwiązanie. W drużynie nie ma klasowego skrzydłowego, a Ansu trochę zawodzi. Granie z 4 pomocników co by nie mówić daje większą kontrole.

0

Kurcze jakoś Griezmann nie pasuje mi do Barcy. Naprawdę bardziej przydałby się skrzydłowy lub 9.

3

Skrzydłowy musowo do kupienia, musi być ktoś kto będzie robił przewagę.

2

Fajnie wygląda gra Barcy z 4 pomocników. To może naprawdę wypalić.

2

Ma ktoś link do meczu Barcy?

0

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

0

Po co tak przepłacać za Martineza. 111 mln to bardzo dużo. Nie lepiej kupić np. Osimhena czy Isaka? A dodatkowo kupić skrzydłowego który powinien być priorytetem. Bo to śmieszne że taki klub jak Barca nie ma skrzydłowych. Oyarzabal byłby ciekawym wyborem.

3

@BarcaInfo Ale ani Griezmann, ani Suarez, Martinez to nie skrzydłowi. Zresztą Leo też. I taki klub jak Barca ma zostać z Ansu i Trincao?

0

@BarcaInfo Ciekawe czy jego transfer wykluczy kupno skrzydłowego?

2

Przecież jakby Barca kupiła Martineza, to nie zdziwiłbym się gdyby grał na LS i rotował tam występy z Griezmannem. Priorytetem powinien być skrzydłowy, bo takiego po prostu nie ma w klubie. A Suarez jeszcze pogra, zresztą widać jak wpływa na drużynę jego nieobecność.

0

Narzekałem że Barca jest zainteresowana Rodrigo, Tadiciem a teraz taki transfer. Kurde jak to jest że wydaną taką kasę a w składzie nie ma skrzydłowego i rezerwowej 9

0

Najważniejsza jest wszechstronność piłkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?