La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

1

Trincao akurat pewnie będzie grał na lewym skrzydle, bo umówmy się, jak Leo będzie zdrowy to będzie grał wszystko. Liczę że taka ewentualna zmiana pozycji, nie będzie jakimś większym problemem dla Portugalczyka.

2

@kamilop Na LS również będzie mieć problem żeby się przebić w dodatku jest Lewonożny.

1

@Coutinho007 Właśnie to że jest lewonożny, to jest problem. Będzie miał gorzej uderzyć, ale wygląda na gracza bardzo dobrze wyszkolonego technicznie. A przesunięcie na lewą stronę, będąc lewonożnym, ma również swoje atuty.

konto usunięte

3

@kamilop no ja mu wróże sezon na trybunach skoro jest Antek Suarez,Fati I Dembele póki się nie rozkraczy

3

@kamilop Jak on będzie musiał tam rywalizować z Fatim i Dembele czy nawet Griezmannem, z resztą już kiedyś próbowaliśmy zawodnika podobnego do niego na LS czyli Malcoma i każdy widział jak to wyglądało.

0

@Jaca27 Pewnie pogra tyle co Malcom. Za rok pewnie ludzie będą pisać, że Bartomeu to jednak nie umie się uczyć na błędach i że znowu bez sensu wydał kasę kiedy mogli zostawić Pereza, który był "Za Free"

0

@Jaca27 Dlaczego? Jeżeli będzie utrzymana możliwość 5 zmian w meczu, to ktoś tak dynamiczny i potrafiący robić przewagę bardzo się przyda. Zakładając że gra trio MSG, to z ławki do ataku może wejść tylko Ansu, no i Braithwaite, ale on pewnie odejdzie.

0

@Coutinho007 Ale może wchodzić z ławki, być 2-3 zawodnikiem do wejścia. Ciężko wierzyć że Dembele nagle przestaną omijać kontuzje. I wtedy z dynamicznych zawodników którzy mogą wejść z ławki, jest tylko Ansu. Po za tym jest możliwość 5 zmian.

2

@kamilop Jak Dembele będzie zdrowy i nie będzie się łamał to Trincão będzie miał jeszcze gorzej. MSG to nie ma większej racji bytu moim zdaniem, granie bez skrzydłowych w dzisiejszych czasach kończy się tak jak skończyliśmy sezon...

0

@Coutinho007 Tak jak napisałeś, granie bez skrzydłowych kończy się źle, ten sezon to pokazał. Ja na przykład bym chciał by kupili jeszcze jednego skrzydłowego. Więc skąd u was taka obawa o minuty Trincao, skoro sami piszecie że Barca nie ma skrzydłowych?

0

@kamilop Bo na papierze w wyjściowej 11 wiadomo gdzie są ustawiani Messi, Griezmann, Fati czy Dembele. Obecnie Trincão przychodzi jako świeżak a ci zawodnicy mają w klubie już większy status od niego i musi od 0 udowodnić swoje możliwości.

0

@Coutinho007 Przykład Ansu, który dostał szansę zagrania paru minut, i to wykorzystał, co w efekcie zaowocowało kolejnymi minutami, meczami, i bardzo fajnym sezonem, daje nadzieję że podobnie będzie z Trincao.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?