La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

2

Jestem za wymianą Semedo-Cancelo. Obaj w obronie grają średnio, ale Cancelo daje więcej w ataku.

2

@kamilop Do tego jeszcze Garcia. Dla mnie ta dwójka za Semedo to wymiana na +

0

@kamilop A ja bym jednak poszukał bardziej kompletnego obrońcy.

konto usunięte

17

@kamilop Daje więcej w ataku bo ma z kim grać. Semedo nie ma z kim. Messi w zasadzie bierze piłkę i szuka Alby. Suarez zamiast stać w polu karnym to biega gdzieś nie wiadomo gdzie.
Co w takiej sytuacji na zrobić Nelson? Powiesz mi?

1

@horang ma sprintowac do końcowej linii boiska, zostawiając za sobą autostradę na prawej stronie. To często robi w takich sytuacjach. Ten gość nie ma inteligencji boiskowej.

konto usunięte

0

@Jakchcesz i co dalej? zostawił za soba autostradę i co?

chyba Ci wyraźnie napisałem że nie ma komu podać w takie sytuacji, bo Suareza kompletnie nie ma!!!

Oglądałem to już wiele razy i wiele razy się nad tym zastanawiałem.

0

@horang xd ty tak serio? No jak myślisz. Co może się stać kiedy boczny obrońca zostawi za sobą autostradę przy kontrze. No dam Ci chwilę na przemyślenie odpowiedzi.

konto usunięte

2

@Jakchcesz To ma atakować czy zostać w tyle? Zdecyduj się.

konto usunięte

0

@Jakchcesz czeka, czekaj ... wiem.
Okiwa dwóch środkowych obrońców, wpadnie w pole karne, i wysokim plasowanym strzałem zdobędzie bramkę w same okienko!!!

Dziękuję Ci że mi pomogłeś!
Rzeczywiście Nelson jest słaby że nie strzela bramek i nie robi rajdów w pole karne!
Pozbyć się jak najszybciej, Cancelo na pewno strzeli!

0

@VenoM a gdzie ja coś takiego napisałem? Xd ten gość nie myśli na boisku i zostawia za sobą autostrady podczas wypadu na atak. Alba potrafi wracać sprintem, Roberto też sobie radzi z asekuracja. A Semedo robi rurę do końcowej linii, i to na tyle, po tym nie ma nic.

konto usunięte

0

@Jakchcesz Roberto to faktycznie atakuje jak nie wiem co. Oglądasz mecze?

0

@horang kiedy nie ma argumentów to się odwraca kota ogonem, prawda? :) nie, boczny obrońca ma nie kiwać wszystkich i strzelać.. Ma asystować i asekurować obronę, tak w wielkim skrócie
Nelson nie robi pierwszego i drugiego.

0

@VenoM Jezu typie, ogarnij się serio. Piszę Ci że Semedo nie potrafi wrócić do obrony po wypadzie a Ty mi wyskakujesz że "Roberto nie atakuje".. Szkoda mi czasu na taką rozmowę

konto usunięte

0

@Jakchcesz ja widziałem w piątek że Pique częściej nie wracał do obrony, niż Semedo.

Chcesz sprawdzić?

0

@horang brak mi już słów... Messi to już w ogóle nie wracał. Gadamy o bocznej obronie. Tak, Pique również zagrał przefatalnie, tylko nie rozumiem w jaki sposób robi to z Semedo porządnego obrońcę...

konto usunięte

0

@Jakchcesz cała drużyna zagrała gównianie.
Zwalanie winy na bocznego obrońcę jest bez sensu.
Tym bardziej że w drabince płacowej jest na samym końcu.

0

@horang nie zwalam winy na niego za tą porażkę. Mówię o nim ogólnie, jako o bocznym obrońcy w Baclrcelonie, który jest w niej od kilku lat.

konto usunięte

0

@Jakchcesz Po pierwszej połowie jeden z najlepszych na boisku. Na koniec meczu najsłabszy gracz i z jego winy przegraliśmy tak wysoko. Sprzedajmy go, zostawmy tych co byli, może się coś zmieni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?