La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

0

Ludzie Pjanic nas nie kosztuje 70mln, tylko jest to wymiana za Arthura z lekką dopłatą Juve. Jak będzie to z 15-20 mln dopłaty od Juventusu, to byłby dla nas to dobry interes. Też wolałbym kogoś młodszego ale cóż, może odejdzie Vidal i wypozyczą Ndombele.

6

@kamilop Jaki dobry interes?To strzał w kolano.

konto usunięte

3

@kamilop Dobry interes to by był jak by Juventus dopłacił 100 mln a nie 10.
To jest okradanie Barcelony w białych rękawiczkach.

0

@Encore Arthur naprawdę nie przekonuje, nie wyrabia kondycyjnie, do tego te afery. Pjanic jest starszy, ale wierzę że w Barcelonie się odbuduje,, bo jak jest w formie, to topowy gracz. Jak Juve jeszcze dopłaci, to dla mnie ok.

0

@Avada Kedavra Naprawdę myślisz że Arthur jest tak dużo wart? Mimo wszystko Pjanic to półka wyżej, jeżeli w Barcelonie osiągnie swój najwyższy poziom, to będzie dobrym wzmocnieniem.

1

@kamilop Potem sprzedadzą Arthura za 40-50 mln przy obecnych cenach i faktycznie będzie git interes. A my będziemy się męczyć z 33 letnim Pjanicem który ma jeszcze 2 lata kontraktu i nie chce odejść bo w Barcelonie słonko i kasą się zgadza...IDEALNIE

0

@Avada Kedavra Według mnie tak czysto realistycznie, po tym co pokazuje przez ostatnie 2 sezony, to Arthur jest wart może z 40 baniek w najlepszym wypadku. Już rok temu pewnie daliby za niego więcej bo start w Barcelonie miał bardzo dobry, ale potem już było tylko gorzej z jakimiś przebłyskami tu i tam. Ile jest warty Pjanic mimo swojego wieku? Myślę że z 20 mln minimum. 10 baniek dopłaty ze strony Juve to może i mało, ale jakby chociaż dali jeszcze o te 10 więcej to uznałbym to za uczciwy interes.

konto usunięte

1

@Striker weź jeszcze pod uwagę że ten Pjanic ma zarabiać dużo więcej niz Arthur u nas no i wiadomo jakies premie za podpis dla niego i agenta.

0

@Avada Kedavra Ja osobiście nigdy w życiu bym na taki interes nie poszedł, ale w normalnej sytuacji finansowej. Skoro już doprowadzili klub do takiej ruiny, że nie mają wyjścia jak tylko wytrzasnąć skądś te miliony do księgowości, to nie jest to najgorsze rozwiązanie i tylko i wyłącznie to ich trochę usprawiedliwia.

0

@kamilop Dobry interes? Dobry interes to byłby gdyby sprzedali Arthura za jakieś 70M a postawili na Puiga i innych młodych piłkarzy i nie kupowali żadnego Pjanicia, który ma 30lat i z którym będzie za 2-3 lata kłopot żeby go gdziekolwiek opchnąć za dobre pieniądze wręcz przeciwnie odejdzie pewnie za darmo albo za śmieszne grosze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?