- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1020 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1020 Culés
26
Kilka dni temu @Colon zrobił sondaż na najlepszego premiera po 1989 r. W cuglach na La Rambli wygrał Donald Tusk. Więc chociażby dlatego nie piszcie że on nie ma prawa wypowiadać się na tematy polityczne w Polsce. Kurde rozumiem że o piłce ma nie gadać o wyborach miss ale o polityce? Facet był przez dwie kadencje Przewodniczącym Rady Europejskiej a teraz jest przewodniczącym największej partii w Parlamencie Europejskim czyli Partii Ludowej. Zarzuca mu się że nie wystartował w wyborach prezydenckich a on prosto to wytłumaczył. Nie chcę by cała rodzina była obrzucana błotem. Każdy normalny obywatel tego kraju wie co się dzieje w TVP, co robili z Adamowiczem co teraz robią z Trzaskowskim. Trzeba być kretynem by nie wiedzieć co by zrobili z Tuskiem i jego rodziną. Po cholerę mu to? Jest cały czas w polityce europejskiej ale na ten moment nawet nie ma szans by wracać na nasze poletko bo go media prawicowe zjedzą hejtem. Ciekawe gdzie byłby Duda bez TVP? Teraz obecnie a nie 5 lat temu gdzie dzięki taśmą u Sowy, programowi 500 oraz arogancji PO wygrał wybory.
Komentarz usunięty
1
@Chakalaka No nie dotrze, na przykład do mnie. Może to przez to że nie urodziłem się wczoraj, i pamiętam co było kilka lat temu.
0
@kamilop A ile masz lat?
12
@Janiama Można powiedzieć, że Duda mimo, że jest prezydentem to tak naprawdę jest nikim przy Tusku jeśli idzie o pozycję w polityce.
0
@Janiama W sumie może lepiej gdyby się właśnie o piłce zaczął wypowiadać.
1
@kamilop To było by komiczne w sytuacji gdy politykiem jest od 30 lat. Mógłby o historii bo to umie
0
@Chakalaka Lepsi są "inteligenci" którzy popierają Tuska. Wielka kasta...
5
@Janiama No trudno się nie zgodzić z Tobą. O Jego poziomie w polityce świadczy chociażby to, że narobił tyle wałów, że to jest niepojęte. Był obecny w Magdalence i dostał kawałek tortu.
No i przy tym wszystkim NIKT MU NIC NIE UDOWODNIŁ. To jest niepojęte jakim genialnym jest graczem.
Nie lubię Go, uważam że powinien siedzieć za to co zrobił (ale nie pójdzie bo nikt mu niczego nie udowodni, a jest, słusznie, domniemanie niewinności), ale doceniam Jego umiejętności i inteligencję.
0
@michal26 Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że taki Tusk czy Kaczyński to wytrawni gracze. Pytanie raczej brzmi, czy działają na korzyść Polski...
0
@michal26 Zgadzam się że jest inteligentny i przebiegły oraz że powinien iść siedzieć za te wszystkie wały, ale to marzenia ściętej głowy, skoro nawet drobni rzezimieszkowie robią przekręty na słupów, to gdzie taką grubą rybę zamkną...
2
@ToWinaSedziego Lubię Waszą logikę :D Domniemanie niewinności, zgadzacie się że to ważna zasada, zero dowodów na winę ale powinien iść siedzieć :D Gdzie tu sens?
1
@Bykunn Zero dowodów? Dowodami są liczne afery jego rządu w trakcie trwania kadencji. Natomiast pisałem wyżej, że nie ma szans żeby mu cokolwiek udowodnili, niestety.
0
@ToWinaSedziego Aha czyli nie ma szans żeby mu cokolwiek udowodnili ale dowody są? :D No k**** fuck logic :D
0
@Bykunn Dokładnie, nie ma szans, fuck logic i to jest właśnie polityka na szczeblu o którym żadnemu napinaczowi z Rambli się nie śniło :)
0
@ToWinaSedziego Wiadomo że człowiekowi który na studiach uczył się o polityce właściwie, nie śniła się nawet zawiłość polityki :D Apeluję tylko o nie pieprzenie logiki i chociaż odrobinę zdrowego rozsądku.