0

Żadna ze stron nie stworzyła żadnej konkretniej okazji no może real 1/2, nudny mecz. Słaby mecz bramkarza Levante.

0

Tak to on we własnej osobie. :)

0

Po co ta wrogość ? Ewidentnie mu nie idzie,ale bez przesady..

7

Jeśli tak wygląda gra najlepszego piłkarza na świecie to śmiem twierdzić ,że w naszej ekstraklasie jest pełno pretendentów do złotej piłki. ;)

0

Można wyłączyć.

0

Jaki autobus przed chwilą cała dziesiątką piłkarzy Valencii była we własnym polu karnym (no może jeden był na siedemnastym metrze).

0

Może za chwilę Coutinho załatwi tę sprawę. :D

1

W takim meczu brakuje kogoś nieszablonowego jak neymar.

0

Niby nic specjalnego się nie stało,ale fajnie ogląda się naszą grę w pomocy.

0

Bilety też mogłyby być tańsze.

0

Jedyne co united prezentuje w ataku to długie zagranie górą do lukaku (co im ewidentnie nie wychodzi)

0

Co się stanie gdy przejdzie do Realu...

0

Coutinho odkąd się przewrócił w dosyć zabawny sposób jakoś przygasł,ale to pewnie tylko moje wymysły..

0

Ronaldo Złota Piłka murowana. ;))

5

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Zapomniałem,dzięki ;D

2

Nie bo pewnie Real by je wygrał,a Ronaldo trafiający jako ostatni dostałby złotą piłkę. ;)

0

Nacho goni Rolando w trofeum Pichichi. ;)

1

To już nawet przestaje być śmieszne, zaczyna mi być przykro z powodu Realu.. wtf

1

Przyszła kryska na matyska ;c

0

Nie dziękujcie ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Powiem tylko tyle XDD

0

I ta murawa na stadionie.....idealnie ścięta

12

Powiem tyle Do Zobaczenia !

1

Mam zawał .. Tylko nie to !

2

Super że tak mówi to znak że rośnie nam drugi Xavi ! to jest boski znak !!

0

Enrique powinien zostać nawet jak nic nie wygra, ale jak w następnym sezonie wszystko przejebie to zwolniłbym go dopiero wtedy

2

ty tak serio ?!!

0

nie każdy tak potrafi ja np nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?