kamilw456
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żadna ze stron nie stworzyła żadnej konkretniej okazji no może real 1/2, nudny mecz. Słaby mecz bramkarza Levante.
0
Tak to on we własnej osobie. :)
0
Po co ta wrogość ? Ewidentnie mu nie idzie,ale bez przesady..
7
Jeśli tak wygląda gra najlepszego piłkarza na świecie to śmiem twierdzić ,że w naszej ekstraklasie jest pełno pretendentów do złotej piłki. ;)
0
Można wyłączyć.
0
Jaki autobus przed chwilą cała dziesiątką piłkarzy Valencii była we własnym polu karnym (no może jeden był na siedemnastym metrze).
0
Może za chwilę Coutinho załatwi tę sprawę. :D
1
W takim meczu brakuje kogoś nieszablonowego jak neymar.
0
Niby nic specjalnego się nie stało,ale fajnie ogląda się naszą grę w pomocy.
0
Bilety też mogłyby być tańsze.
0
Jedyne co united prezentuje w ataku to długie zagranie górą do lukaku (co im ewidentnie nie wychodzi)
0
Co się stanie gdy przejdzie do Realu...
0
Coutinho odkąd się przewrócił w dosyć zabawny sposób jakoś przygasł,ale to pewnie tylko moje wymysły..
0
Ronaldo Złota Piłka murowana. ;))
5
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Zapomniałem,dzięki ;D
2
Nie bo pewnie Real by je wygrał,a Ronaldo trafiający jako ostatni dostałby złotą piłkę. ;)
0
Nacho goni Rolando w trofeum Pichichi. ;)
1
To już nawet przestaje być śmieszne, zaczyna mi być przykro z powodu Realu.. wtf
1
Przyszła kryska na matyska ;c
0
Nie dziękujcie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Powiem tylko tyle XDD
0
I ta murawa na stadionie.....idealnie ścięta
12
Powiem tyle Do Zobaczenia !
1
Mam zawał .. Tylko nie to !
2
Super że tak mówi to znak że rośnie nam drugi Xavi ! to jest boski znak !!
0
Enrique powinien zostać nawet jak nic nie wygra, ale jak w następnym sezonie wszystko przejebie to zwolniłbym go dopiero wtedy
2
ty tak serio ?!!
0
nie każdy tak potrafi ja np nie