0

ja o 4:30 nie sądzę żebym obejrzał cały :(

3

szkoda że 21:00 bo musze do pracy na 4:30 wstawać :( nie wiem czy będę potrafił obejrzeć cały :( liczę że jednak o 20:00 będzie :D

1

Oj gdyby jeszcze Ronaldo miał kare... Oj szampana bym kupił

0

polecam ci stronkę meczehd.com Najpierw się zarejestruj potem zaloguj.Wejdź w dział Premium zrób wszystko co tam pisze (zawsze przed meczem nie tylko raz ) potem kiedy leci mecz wejdź na ten kanał (wpisz hasło) i masz w miarę ok ale to nie zawsze działa.Jeżeli mecz jest ważny i leci o dobrej godzinie będzie na kanałe Sop tam też wpisz hasło (musisz pobrać program SopCast na swój komputer) na tym kanale wysyłają linki do transmisji na tym programie jak wyślą skopiuj ją uruchom program i wklej ten link na górze poczekaj chwile i masz ! Jeżeli masz internet poniżej 1 MB to Sop ci nie zadziała i musisz oglądać normalnie .Jeżeli masz to najlepiej SopHD. Jeżeli nie działa (rzadko) to wiadomo że oglądasz normalnie.

8

Ziomek wyjdź bo wstyd przynosisz.

0

Zajebałbym go za Abidala naprawdę !

1

Tylko tamten Messi był bardziej jak teraźniejszy Ronaldo ,że strzela gole tylko na pustą albo z setek ( nie nurkował oczywiście ) . Dzisiejszy Messi jest o wiele lepszy choć statystyki mówią inaczej.

0

Hej chciałbym sobie na święta sprawić książkę o FC Barcelonie. Tylko nie wiem jaką... Nie chce zeby była mozolna w czytaniu mam już Messi chłopiec który stał się Legendą i Valdes Samotnoś bramkarza. Doradzicie ? pls

0

Hej chciałbym sobie na święta sprawić książkę o FC Barcelonie. Tylko nie wiem jaką... Nie chce zeby była mozolna w czytaniu mam już Messi chłopiec który stał się Legendą i Valdes Samotnoś bramkarza. Doradzicie ?

0

Nie gimbazie XD

0

Zrobicie jakieś tłumaczenie tego filmu czy coś ?

0

Ja bym go sprzedał :))

0

Może prezes Super by było ! xD

12

haha Cris 66 goli chyba ich coś boli.. A to ,że Real strzeli 145 to już parodia,na pewno przyjdzie taki czas ,że ich forma zniknie.

0

nieźle wybrnąłeś xD

0

Uważam ,że przez jakiś czas powinno występować nasze słynne trio.Na Sandro jeszcze trzeba poczekać ewentualnie jako zmiennik :)

0

Może lepiej "w tym sezonie" były gorsze mecze :)

0

W natępnym meczu niech Pique zagra zobaczymy czy coś się poprawiło :)

0

Bardziej bym powiedział United :)

0

Co ten Real tak strzela ?!

15

Dodałbym jeszcze do żółtego formę Messiego i klątwę Zarry.

0

Jedziem z Tym !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?