1

@fart Porażka uczyni Cię (prawie) bezstronnym kibicem, bo później u siebie Kozły nie odpuszczą. Mnie zostało jeszcze GSW na Zachodzie po blamażu Byków:-)

0

Uwielbiam gościa:


0

@Tuc Nie wiem skąd tyle tego teraz. Ja pół szczenięcych lat spędziłem w lesie (grzyby, jagody, zabawy różne) i nigdy się to ..jostwo nie przyczepiło:-)

1

@BART97 Puig tak biega, jak Ty piszesz - bez sensu, byle coś naskrobać:-(

0

@patryk355 ...dzisaj tylko niepotrzebnie benzynkę spalił, żadnych konkretów:-(

2

Z przebiegu meczu gdyby był odwrotny wynik, nie byłoby zdziwienia.

0

@pioz123 Ja oparłbym grę na Ryśku, dając mu kilka meczy w I składzie, niestety nie jestem trenerem Barcy:-(

1

@Janiama Niestety - 1:3 :-(

8

Xavi daje jasny sygnał Puigowi żeby pomógł drużynie Pikeja z awansem do La Liga:-)

3

@kamyk_23 GSW przegrywają przez prawie cały mecz, wychodzą na prowadzenie w ostatniej minucie i wygrywają???
TAK, mamy to:-)))

0

@kamyk_23 Jak Wojownicy nie "podciągną majtek" i nie zaczną trafiać... to mogą na wakacje pojechać. Brak Kerra na ławce widoczny, Brown nie potrafi zarządzać drużyną:-(

0

@kamyk_23 Tragiczna skuteczność obydwu zespołów:-(

4

@masa11 Tadeusz woli od bezdomnych dostawać, co mu może taki @AFA90 zaoferować, jak dzień wypłaty a on już goły:-)))

0

@kamyk_23 Czyżby brak Kerra na ławce był decydujący???

0

@kamyk_23 Fatalna skuteczność w I kwarcie, ale oglądamy dalej:-)

0

Było tutaj dzisiaj o cenie czereśni w Polsce. Popatrzcie i nie pytajcie mnie dlaczego nie chcę wracać do PiSlandu:
https://zapodaj.net/6cd62e4459616.jpg.html

4

Czekam teraz na łatwe zwycięstwo "Stefków" i zakończenie serii w Memphis:-)

2

@zmiana_plana I mina tego ćwoka Antka - bezcenna

1

@kamyk_23 Chętnie zobaczyłbym mecz, w którym naprzeciw tego bubka Antka stanąłby Rodman. Myślę, że miałby Antek już po meczu z faulami, bo Dennis nie bałby się wystawić klaty:-)

0

@kamyk_23 Sędziowie w NBA, to tak jakby brali korepetycje w La Lidze:-) rozpacz:-(

1

@fart W sumie po odpadnięciu Byków to nic mnie już nie łączy ze wschodem, go GSW:-)

2

Dzisiaj całym sercem z Tobą @fart przeciwko tym ciołkom z arcy-kmiotem na czele:-)

1

@Jakub1513 Drinów nie walę... ale najlepsza jest seta czystej zapita wodą spod kiszonych ogórów:-)))

8

1

@Barwindg Jadłem, 3,70$ za funt:-)

1

@8stoichkov8 Takie perły wrzucasz i mnie nie oznaczyłeś??? :-)

1

@BlaseR9 Dream Theater w starym składzie z Mike'm PORTNOY'em na bębnach.

1

@HarveySpecter Mam znajomych w Chicago i właśnie do nich przyleciałem dorobić u kogoś w czasie zimy w 2005 roku:-) Kumpel załatwił mi pracę... ale pojawiła się oferta pracy na Florydzie...a jak tam pojechałem, to zakochałem się w Ameryce i ciepełku:-)

0

@HarveySpecter Tak, masz jakieś pytania w związku z tym?

3

@HarveySpecter Nie zapomnij odwiedzić Page. Masz tam Horseshoe, piękną zaporę i Antelope Canyon:-)
https://www.nps.gov/glca/planyourvisit/images/HSB-Davis.jpg?maxwidth=650&autorotate=false&quality=78&format=webp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?