kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Porażka uczyni Cię (prawie) bezstronnym kibicem, bo później u siebie Kozły nie odpuszczą. Mnie zostało jeszcze GSW na Zachodzie po blamażu Byków:-)
0
Uwielbiam gościa:
0
@Tuc Nie wiem skąd tyle tego teraz. Ja pół szczenięcych lat spędziłem w lesie (grzyby, jagody, zabawy różne) i nigdy się to ..jostwo nie przyczepiło:-)
1
@BART97 Puig tak biega, jak Ty piszesz - bez sensu, byle coś naskrobać:-(
0
@patryk355 ...dzisaj tylko niepotrzebnie benzynkę spalił, żadnych konkretów:-(
2
Z przebiegu meczu gdyby był odwrotny wynik, nie byłoby zdziwienia.
0
@pioz123 Ja oparłbym grę na Ryśku, dając mu kilka meczy w I składzie, niestety nie jestem trenerem Barcy:-(
1
@Janiama Niestety - 1:3 :-(
8
Xavi daje jasny sygnał Puigowi żeby pomógł drużynie Pikeja z awansem do La Liga:-)
3
@kamyk_23 GSW przegrywają przez prawie cały mecz, wychodzą na prowadzenie w ostatniej minucie i wygrywają???
TAK, mamy to:-)))
0
@kamyk_23 Jak Wojownicy nie "podciągną majtek" i nie zaczną trafiać... to mogą na wakacje pojechać. Brak Kerra na ławce widoczny, Brown nie potrafi zarządzać drużyną:-(
0
@kamyk_23 Tragiczna skuteczność obydwu zespołów:-(
4
@masa11 Tadeusz woli od bezdomnych dostawać, co mu może taki @AFA90 zaoferować, jak dzień wypłaty a on już goły:-)))
0
@kamyk_23 Czyżby brak Kerra na ławce był decydujący???
0
@kamyk_23 Fatalna skuteczność w I kwarcie, ale oglądamy dalej:-)
0
Było tutaj dzisiaj o cenie czereśni w Polsce. Popatrzcie i nie pytajcie mnie dlaczego nie chcę wracać do PiSlandu:
https://zapodaj.net/6cd62e4459616.jpg.html
4
Czekam teraz na łatwe zwycięstwo "Stefków" i zakończenie serii w Memphis:-)
2
@zmiana_plana I mina tego ćwoka Antka - bezcenna
1
@kamyk_23 Chętnie zobaczyłbym mecz, w którym naprzeciw tego bubka Antka stanąłby Rodman. Myślę, że miałby Antek już po meczu z faulami, bo Dennis nie bałby się wystawić klaty:-)
0
@kamyk_23 Sędziowie w NBA, to tak jakby brali korepetycje w La Lidze:-) rozpacz:-(
1
@fart W sumie po odpadnięciu Byków to nic mnie już nie łączy ze wschodem, go GSW:-)
2
Dzisiaj całym sercem z Tobą @fart przeciwko tym ciołkom z arcy-kmiotem na czele:-)
1
@Jakub1513 Drinów nie walę... ale najlepsza jest seta czystej zapita wodą spod kiszonych ogórów:-)))
8
Jakiś ruski oligarcha pojechał do szamana leczyć kaca jadem ropuchy i... już mu nic nie dolega:-)))
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28428705,rosja-nie-zyje-kolejny-rosyjski-oligarcha-byly-szef-lukoila.html#do_w=155&do_v=418&do_st=RS&do_sid=716&do_a=716&s=BoxNewsImg1
1
@Barwindg Jadłem, 3,70$ za funt:-)
1
@8stoichkov8 Takie perły wrzucasz i mnie nie oznaczyłeś??? :-)
1
@BlaseR9 Dream Theater w starym składzie z Mike'm PORTNOY'em na bębnach.
1
@HarveySpecter Mam znajomych w Chicago i właśnie do nich przyleciałem dorobić u kogoś w czasie zimy w 2005 roku:-) Kumpel załatwił mi pracę... ale pojawiła się oferta pracy na Florydzie...a jak tam pojechałem, to zakochałem się w Ameryce i ciepełku:-)
0
@HarveySpecter Tak, masz jakieś pytania w związku z tym?
3
@HarveySpecter Nie zapomnij odwiedzić Page. Masz tam Horseshoe, piękną zaporę i Antelope Canyon:-)
https://www.nps.gov/glca/planyourvisit/images/HSB-Davis.jpg?maxwidth=650&autorotate=false&quality=78&format=webp