kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 Pewnie... i mógłby zrobić sobie swoją Superligę:-)
2
@Survier Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak masz coś wspólnego z komediantem z Twojego avka:-)))
0
Coś dla palaczy (korzystam i sobie chwalę):
https://dutyfreest.com/product-category/tobacco/page/2/?&stock_status=in_stock
0
@tomek8756 To nieprawda, skoro tajniak, to musi wpasować się w otoczenie.
Wyobrażasz sobie tajniaka w garniturze w Compton? :-)))
0
@Majkel34 @lucas/catalan kim jest taki Smolar przy "wierchuszce" PiS-u? Tam są dopiero 'ELEMENTY':-)))
0
@hayek O czym Ty bredzisz? Niezłego "garniaka" wyhaczysz już za ok. 200$
3
Zdziwiło mnie jedno, dlaczego Xavi za bezproduktywnego FdJ nie wpuścił Puiga, który mógłby pokazać, czy nadaje się do gry w Barcy, czy ma dać sobie spokój.
Po co Xavi każe mu się przebierać w strój meczowy, niech go wyśle na trybuny... albo niech go zastrzeli:-)))
Jeszcze Ferran - dzisiaj przebił dno - dałem mu ocenę 1, bo nie można dać ZERA.
Czemu nie zrobił zmian w przerwie meczu tylko czekał, jak już na "pełnej" Rayo zacznie grać na czas?
1
Ferran przebił dzisiaj DNO!!!
1
@Janiama Będę oryginalny - walniemy ich dzisiaj koło 8-ki do jaja
28
@Hubsao Powinien VAR się czymś takim zajmować, szybko można wyjaśnić takich dupków.
Reprymenda słowna dla "portowca" i czerwień dla "legionisty: !!!
3
Teraz czas na (być może) następcę MJ, bardzo kibicuję Morantowi, może jeszcze nie w tym roku, ale...
1
Z dotychczasowego przebiegu PO wychodzi, że najbardziej zależy Celtom i GSW, taki finał?
1
@czółkovsky @zmiana_plana Takie zestawienia są g......warte... ale zastanawiam się, jak wyglądała by obrona Byków Jordana na tle dzisiejszych drużyn? Czy osobowość Michaela miała tak wielki wpływ na wyniki osiągane przez "tamtych" Byków?
Wczoraj DeMarc pokazał, że do bycia liderem nie dorósł:-(
1
Patrzcie - Celtowie mają prawie 3 mecz dla siebie a naczelny bostończyk @fart śpi? :-)
0
@Kluivert_P S. Pippen?
0
@shaun No popatrz, siedziałem dzisiaj całe przedpołudnie szykując listę i Soft Machine mi umknęło, dzięki za przypomnienie:-)
0
@fart Nie żartuj znaffco, a Cavs nie przegrywali finałów 3:0 i wygrali tytuł:-)
1
@Colon Najlepsze nadchodzi 1970-73...to były dopiero lata:-)
1
11. Ashkan - In From the Cold
12. Omega - 10000 Lepes (z nieśmiertelną "dziewczyną o perłowych włosach"
13. Blind Faith - same
14. Czesław Niemen - Enigmatic
15. Sam Apple Pie - same
Wiele innych, wspominam tylko część z nich;
Blodwyn Pig - Ahead Rings Out
Cream - Goodbye
Grand Funk Railroad - On Time
Ten Years After - Ssssh
The Doors - Soft Parade
Gun - Gunsight
Creepy John Thomas - same / Brother Bat Bone
Frank Zappa - Hot Rats
Amon Düül II - Phallus Dei
Oznaczenia; @Chada @BlaseR9 @Colon @shaun @Persyfl @Dembele_gora @P33ck @nieprzysiadalnosc @Zazinho @JimMorrisonFCB @elmayakos @Comentateiro @Coutinho007@sensible
Jeśli te moje wypociny kogoś jeszcze zainteresują, dajcie znać, oznaczę:-)@kamyk_23
4
#2 Progressive Rock, Hard-Rock
1969
Link do poprzedniej: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11651077#comment-11651077
1. King Crimson - In the Court of the Crimson King
2. Led Zeppelin - I
3. Led Zeppelin - II
4. The Beatles - Abbey Road
5. Colosseum - Valentyne Suite
6. Yes - same
7. Jethro Tull - Stand Up
8. The Moody Blues - To Our Children's Children's Children
9. High Tide - Sea Shanties
10. Valhalla - same
Dzisiaj dodam jeszcze kilka pozycji w komentarzu, żal by było tego nie umieścić:-)
1
@Coutinho007 Niektóre za mocne dla mnie... i nie trawię growlingu. Z wymienionych przez ciebie mam śladowe ilości AC/DC Judas Priest i Iron Maiden, za to w całości Dream Theater i wszystko począwszy od Black Sabbath:-)
1
@Coutinho007 Mylisz się, to są tylko hard-rock i progress:-)))
64
Jako nestor taj strony (chyba jestem najstarszy) chciałem Wam się pochwalić - dzisiaj kończę 63 lata.
Moja kochana Żonka sprawiła mi nietypowy prezent, skok ze spadochronem w przyszły weekend w Lake Elsinore, jaram się:-)))
1
@Coutinho007 Zostawiłem w Polsce ponad 6000 płyt CD (cała jedna ściana w salonie), na emigracji dobijam do 18000 krążków na mp3:-)
1
Wyłączyłem kosza... nie na moje nerwy, przecież Byki grają tak, jakby mieli zarezerwowane miejsca na wakacje w czasie II rundy play - offów:-(
0
@jeyx77x Trzeba odwrócić sytuację i zaczynać mecz na dwie wieże w środku napadu, wrzutki do porzygu... jak wpadną ze dwie bramki, to na drugą połowę klepanina po obwodzie:-)
4
Kluczowy przechwyt D. Greena i GSW prowadzi w serii z "Bryłkami" 3:0 !!!
1
Czyżby problemy GSW? Przeważnie w trzecich kwartach rozbijali przeciwników a dziś pod górkę:-(
1
Jokić to komediant, przewrócił się od podmuchu wiatru:-)))
1
@BartqRKO @czółkovsky Trzecią kwartę wilki zagrały koncertowo... i nagle się posypało.
Mental siadł i ciężko będzie odwrócić losy rywalizacji, bo w tyle głowy będzie siedzieć, że ile byśmy nie prowadzili... to oni i tak mogą nas wydymać:-)))