0

@okiemtypera_lucaxx95
Ferran Torres bije na głowę europejską czołówkę.

Gole bez rzutów karnych (w przeliczeniu na 90 minut):

1. Ferran Torres 0,96
2. Robert Lewandowski 0,85
3. Harry Kane 0,67

Gole i asysty bez rzutów karnych (w przeliczeniu na 90 minut):

1. Ferran Torres 1,25
2. Harry Kane 1,01
3. Robert Lewandowski 0,95

1

@Tarins Nawet jeśli w tabeli punktowo jest dość słabo, to i tak jest takie zaufanie, że idziemy w dobrym kierunku. Już nie mówiąc nawet o tym, że mecze są bardzo przyjemne dla oka. Za Xaviego to nawet po mistrzowskim sezonie było sporo powodów do narzekania i wiele głosów za jego zwolnieniem.

0

Swoją drogą, to te liczby u Ferrana albo są przedawnione, albo coś mi umyka?
(10 goli / 938 rozegranych minut) * 90 = 0,96 gola na 90 minut, nie 0,79 na 90 minut.

0

@Tarins Aj, myślałem że zdążyłem zanim odczytałeś. No nic. W każdym razie to jak się przyjrzysz tym występom za Ferrana, to też nigdy nie miał takiej serii powiedzmy 3 spotkań, w których grałby w pierwszej 11 na dziewiątce. Dla mnie nie jest jeszcze poważnie przetestowany ale zaufam w cokolwiek, co zrobi Flick.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Karne to jest argument należący do kategorii - gdy nam pasuje do narracji, to mówimy, gdy nie, to milczymy.

0

@Tarins Na lewej stronie, czyli na skrzydle.

0

@Tarins Tak, ale wtedy grał na skrzydle, nie na dziewiątce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ferran musi dostać prawdziwą szansę, jeśli chcemy by zrobił krok do przodu. Kilka meczy pod rząd w pierwszym składzie na jego najlepszej pozycji, czyli dziewiątce. Nie ma innego sposobu.

2

@kanver_ Gdyby tak dodać asysty 2 stopnia (chociaż tutaj ciężko to prześledzić i Sofascore nie jest pewnym źródłem, więc tak tylko w ramach ciekawostki):
1. Raphinha - 43 (23+13+7)
2. Robert Lewandowski - 34 (30+3+1)
3. Lamine Yamal - 29 (11+13+5)
4. Pedri - 26 (4+5+17)
5. Ferran Torres - 14 (10+3+1)

3

Klasyfikacja G+A (Sofascore):
1. Raphinha - 36 (23+13)
2. Robert Lewandowski - 33 (30+3)
3. Lamine Yamal - 24 (11+13)
4. Ferran Torres - 13 (10+3)
5. Kounde - 10 (3+7)

0

@adi7adi8 Nie ma żadnych błędów, po prostu inne kryteria.

0

@Luciano99 Tego nie wiesz. Raphinha też jakimś fenomenem nie był w swoich pierwszych sezonach, a jednak obecnie wszedł na poziom Złotej Piłki. Casado u Xaviego zagrał może z pół godziny, a w pierwszej połowie sezonu u Flicka był top zawodnikiem. Być może zachowawczy styl Xavinety, zła pozycja i psychika go ograniczały? Dla mnie warto dać mu poważną szansę na dziewiątce.

0

@Xaviball Ferran jest w TOP formie. Zasłużył sobie na pierwszy skład znacznie bardziej niż np. taki Szczęsny.

0

Może jeszcze będą z tego Ferrana ludzie, on ma dopiero 24 lata. Ciekawe, czy Flick odważy się bardziej w niego zainwestować.

0

XD. Jak to wpadło

1

Tak sobie myślę... Biedny Mbappe, jak to jest, że tylko go tak brutalnie faulują bez konsekwencji? Dosłownie nigdzie indziej nie widziałem takich strasznych wejść, a już na pewno nie widziałem żadnego w dzisiejszym meczu...

0

@Azi Tak się odwdzięczają za oszczędzanie im wstydu... Oby chłopaki wyszli w drugiej połowie i nastrzelali drugie tyle.

3

Lewy posadzony przez wielkiego Tiburona, to już jest poza dyskusją

0

Ferran ugotował. Lewy będzie musiał pogodzić się z ławką.

0

Nie no, ale żeby tak zostać zbenchowanym przez Ferrana Torresa...

1

Gdzie spalony? Ale widać że Rekin w formie. Jak dla mnie pierwszy skład.

1

Yamal się za bardzo podpala czasami. Jeszcze brakuje mu chłodnej głowy.

0

@ViscaelBarca2007 Może jeden był z poprzedniego sezonu, a drugi jest z obecnego? Wtedy taka statystyka miałaby sens.

0

@Konradowskyy Znaczy miałem na myśli pierwszy pełny sezon, ten z mistrzostwem, pardon.

8

Mam nadzieję, że biali im płacą, bo żeby robić coś takiego za darmo to trzeba nie mieć do siebie szacunku. Podwójne standardy widoczne jak na dłoni, nawet się nie ukrywają.

1

@FCB24 A Suarez grał w Barcelonie z Messim i Neymarem, Busquetsem i Iniestą obok. W lidze, w której padało najwięcej bramek z rąk goleadorów w tym wieku. Jak chodzi o TOP 5 lig, to w La Lidze aż 10 razy piłkarze przebijali granicę 35 goli, więcej, niż we wszystkich innych ligach razem wziętych. Też mogę się tak bawić.

10

@blakkudium Jeden by pomóc białym w derbach, drugi by przeszkodzić nam w odrabianiu strat. Klasyk.

1

@mekston To prawda, oboje kalendarzowo po 69 bramek.

3

@FCB24 A Lewy to niby nie miał spektakularnych sezonów? 19/20 to był tryplet, król strzelców w każdych rozgrywkach, zabrakło 2 bramek do Złotego Buta. Przede wszystkim niesamowity wynik w LM, 15 bramek i 6 asyst w 10 spotkaniach to drugi najlepszy wynik G+A w historii LM, pierwszy pod względem średniej G+A na mecz.

W 20/21 pobicie rekordu Gerda Mullera W ZALEDWIE 29 spotkaniach to ogromny wyczyn, wystarczy spojrzeć na obecne wyniki Kane'a, który do Bayernu przyszedł w swoim prime wiekowo. Bayern odpadł z LM podczas jego kontuzji, kto wie co by było gdyby nie rzeźnicy z Andorry, czy z kim on tam się połamał, bo zarówno w LM mogłoby się to inaczej potoczyć, jak i mógłby wyśrubować rekord o kilka bramek.

Ludzie zapominają, jakim kotem był Lewy w prime.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?