kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Ach te media, niedługo dowiemy się o powstaniu anty-Flickowskiej komitywy Ferrana i Peni, a może nawet okaże się, że Flick ma w sobie namiastkę polskiej krwi, przez co faworyzuje zawodników znad Wisły.
0
@MesQueUnClub96 szkoda, że Bundesliga ma tylko 34 spotkania, gdyby miała 38 jak reszta to Lewy miałby conajmniej jednego Złotego Buta więcej.
2
5 goli w ostatnich 5 występach Lewego. Powoli wraca do formy.
0
@MateS nie, musimy mieć zastępstwo za Olmo, zbyt często się łamie żebyśmy sobie tak pozwolili
2
@Arden Dla mnie 4 obrońca w hierarchii. Musi poprawić wyprowadzenie piłki, bo bez tego ciężko mu będzie o minuty. W Barcy Flicka musi być szybka cyrkulacja piłki. No i nie wychodzi mu też trzymanie linii spalonego.
0
Po co się pytała, skoro już sprawdziła?
0
A my nie mamy jeszcze przypadkiem tego pucharu katalonii do rozegrania?
0
Ousmane Dembele strzelił 16 goli w ostatnich 10 meczach. Spokojnie można powiedzieć, że ma teraz życiówkę. Ciekawe, czy u nas byłby wcześniej w stanie podobnie rozwinąć skrzydła, gdybyśmy mieli poważny sztab medyczny tak jak teraz.
0
@F3DO Akurat to nie prawda, Ronaldo w wieku Lewego grał jeszcze w Juventusie i był w bardzo dobrej formie, robił tam króla strzelców.
1
Pół roku bez kontuzji wystarczyło, by Pedri wszedł na najwyższy poziom, jeden z najlepszych pomocników bez wątpienia obecnie.
7
@Uukasz_93 Ale to był fatalny rok skoro taki męczennik miał ogromną szansę na ZP.
0
@lucca87 W obu przypadkach zawodnik Barcelony położył rękę na przeciwniku, wytrącając go z równowagi (wiadomo, że w obu sytuacjach przeciwnicy dodali coś od siebie, ale pretekst do karnego jest, jak najbardziej).
Przypomniała mi się inna akcja Araujo, jeszcze bardziej pasująca do tej naszej - karny na Viniciusie w poprzednim superpucharze. Mnóstwo Vinicius dał od siebie, co nie zmienia faktu, że pretekst do karnego jest. A jak jest pretekst, to znajdzie się wielu sędziów, którzy karnego mogą odgwizdać.
9
Lewandowski zdołał już wyrównać swój dorobek bramkowy z poprzedniego sezonu La Ligi. Przed nami jeszcze 15 kolejek.
0
@Pinek5 Nie unoś się tak bąbelku, bo odlecisz.
2
Nie no, ale Yamal sknocił. Dlaczego on jest taki samolubny...
0
Ferran IN, potrzeba kogoś ze świeżymi nogami
0
@karci0 Ale co mnie to interesuje, za takie rzeczy były dyktowane karne, albo faule to nic nowego. Słynna czerwona Araujo chociażby w LM.
0
@Pinek5 Bo tam piłka była już poza grą sekundę przed kontaktem, a samo nadepnięcie było leciutkie, co pokazały ujęcia gdzie ledwo co buty się stykały.
0
@BarcaFan20048989 Miał takie prawo. Za takie coś często są przyznawane karne.
6
No ta sytuacja z Kounde kontrowersyjna moim zdaniem.
3
Mister Złota Piłka
1
Lewy ukradł asystę włosami, jak Ronaldo na mundialu.
0
Olmo dalej połamany, czy co, bo przestałem już nadążać?
0
@karol130197 Będzie, będzie. Zaraz ich przełamiemy.
0
@KrwawiaceoczyVEB A to nie on wrzucał do Inigo w akcji z golem Lewego?
3
@Filipem Na boisku jest jeszcze 10 innych zawodników. Jak chcemy, by Yamal wszedł na wyższy poziom, to trzeba mu pozwolić na odrobinę egoizmu.
0
Słabe jest to, że jak któryś z naszych skrzydłowych sobie nie radzi, to nie mamy kim go zastąpić. Nie ma nikogo, kto by mógł wejść i dać nową energię. Na dziewiątce jest jeszcze Ferran, który radzi sobie jako zmiennik świetnie, ale na skrzydłach brak opcji.
1
Ktoś by pomyślał, że z VAR'em i systemem półautomatycznego spalonego nie będzie wałków na spalonych. Nic bardziej mylnego.
1
@koziar Widać, że w tym roku postanowił częściej strzelać. No i dobrze, niech się uczy.
1
@Criss18Barca Nic. Tak właściwie, to nawet nas uratował raz.