1

@Sulimo W takich kategoriach dobry.

49

34 bramki w 37 spotkaniach, całkiem niezłe liczby jak na skończonego zawodnika.

11

Lewandowski uznał, że na pustaka i tak się nie liczy, więc nie ma co strzelać.

0

No kurde, De Jong... To mógł być w końcu jakiś ładny gol Lewego.

2

Grobowa cisza na tym Montjuic.

1

@Pedri16Future Tak, ale wtedy cała drużyna miała dołek. Teraz reszta wróciła do formy, a Lewy nie. Na pewno były okresy, gdzie Lewy był w gorszej formie, chociażby na początku 23/24. Ale nigdy nie było to aż tak widoczne, że drużyna radzi sobie bez Lewego bardzo dobrze i niewiele korzysta na jego obecności na boisku.

2

To chyba najsłabszy moment Lewego do tej pory w Barcy. Miał już fatalne okresy, ale wtedy też cała drużyna była w dołku. A teraz drużyna jest w bardzo dobrej formie i coraz bardziej widoczne jest, że drużyna Lewego nie potrzebuje.

3

@Katalończyk 99 Kilka razy dobrze rozegrał na ściankę + to podanie do Olmo, no ale faktycznie. Taki Ferran albo inny bardziej mobilny napastnik miałby w tym mieczu dwie sety. Czy by je wykorzystał, nie wiem, ale miałby je.

0

Forma Lewego woła o pomstę do nieba

0

To musi być czerwona, faul ostatniego zawodnika.

0

Kilometrowy spalony, a on nie gwiżdże, japierdziele

0

Przy nowym spalonym ten gol by przeszedł.

3

Ależ ciasteczko Raphinhi.

0

@bartekvisca Dla mnie Diuna 2.

0

@kejdzi No tak, ale tak to już jest w piłce. Często to w dogrywkach widać, jak doliczają dużo czasu, to po prostu 3/4 z tego jest grą na czas, jakimiś zmyślonymi problemami mięśniowymi, przetrzymywaniem piłki przez bramkarzy itd.

2

To już czas. Czas, by porozmawiać o Negreirze.

2

Te inne propozycje są bardzo fajne, ale ze spalonym nie ma co kombinować. Jest dobrze, jak jest, lepiej nie będzie. Kontrowersje były i będą. Dlaczego mamy zmieniać coś, co działa dobrze od dekad?

1

@FcPortoFan1999 Znaczy dla mnie w TOWL większym problemem niż tempo był sam koncept. Melodramat między Rickiem i Michonne? Przecież oni nie mieli za grosza chemii ani tutaj, ani w oryginalnym serialu. No i ten scenariusz, tyle ile tam było głupotek...

1

@tadzik447 1 sezon był całkiem niezły, chyba najlepsza produkcja z tego uniwersum w ostatnich latach. Konkurencja nie była jednak za duża, bo reszta spin-offów to gnioty.

0

@norbi77 No szczerze mówiąc też nie wiem, może to przez metodę zapisu czy coś. Ale brakuje też fragmentu, w którym Zełeński mówi o tym, że Ukraina od początku wojny stała sama przeciwko Rosji. Trochę mi nie pasuje pominięcie tych wypowiedzi, bo w części tłumaczą one roszczeniową retorykę Amerykanów.

1

@norbi77 jak to nawet pełen stenogram nie jest... Gdzie jest fragment, w którym Zełeński mówi o fajnym oceanie odgradzającym USA od wojny, który sprawia, że obecnie jej nie odczuwają, ale że w przyszłości ją odczują?

1

@mekston Najlepsza dziewiątka od odejścia Auby, to na pewno.

2

@Jakchcesz Lewy to już tylko cień samego siebie sprzed lat, ale wciąż jest w światowej topce. Chyba tylko Ronaldo w jego wieku był na takim poziomie

5

Robert Lewandowski w trzech ostatnich sezonach w Bayernie:
- 133 meczów
- 153 gole (1,15 na mecz)
- 26 asyst (0,20 na mecz)

Robert Lewandowski w trzech pierwszych sezonach w Barcelonie (do tej pory):
- 131 meczów
- 92 gole (0,70 na mecz)
- 20 asyst (0,15 na mecz)

5

Zawodnik wchodzi na 20 minut i strzela gola, a dostaje ocenę poniżej wyjściowej. Ciekawe, co takiego zrobił? Czerwona? Sprokurowany karny?

3

@OzzyFCB wiadomo, każdemu przydałby się hattrick

0

@Damiain To, że teraz gra genialnie, nie znaczy że w poprzednim sezonie nie grał świetnie.

1

@Ghostface właśnie teraz czytam sagę Martina i nieustannie mnie zadziwia, jak wiele kultowych scen z serialu nawet nie pojawiło się w książce. D&D robili fantastyczną robotę w adaptacji i moim zdaniem nawet stworzyli coś lepszego od książek (do 4 sezonu, chociaż też zaznaczam że jestem dopiero na początku Uczty dla Wron). Brali rzeczy z książek, które były genialne i robili z nich coś jeszcze lepszego, np. bitwa o Czarny Zamek, szturm Stannisa na Królewską Przystań, przemowa Tyriona i jego proces. No i ominęli też kilka abstrakcyjnych pomysłów Martina które w live-action by nie przeszły, np. wiek dzieci Starków, wygląd ludzi w Essos albo kolor oczu Targaryenów.

0

@michal26 Ferran to dwie bramy powinien mieć bez wątpienia. Ale Lewy też.

0

@Damiain No i wcześniej też grał świetnie. O co ci chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?