kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Criss18Barca Lewus musi o Pichichi walczyć :) Nie no, jaja sobie robię. Po prostu Ferran jest w takiej formie, że szkoda moim zdaniem trzymać go na ławce. Jak dobrze podzielimy między nich minuty, to może się zdarzyć, że nie będziemy musieli kupować trzeciego napastnika na następny sezon.
1
Fajnie, jakby Flick dał odpocząć Lewemu z Atletico. Ferran to w tym momencie świetna opcja do pierwszego składu, a Lewy mógłby oszczędzić siły na ligę, zresztą z ławki też sobie bardzo dobrze radzi.
2
@Stinger_ Nie da się ukryć, że niestety wiek zabrał Lewemu sporo atutów, ale to tylko sprawia, że co teraz robi jest jeszcze bardziej zachwycające.
5
Ferran ma już tylko 2 gole mniej w lidze od titulara Atletico, Alvareza.
4
@kuz Lewy też strzelił masę pięknych bramek.
1
@Jambalaya W strzelaniu bramek Lewy jest lepszy bez wątpienia.
2
@daniel32778 w 22/23 to było mistrzostwo w stylu Atletico. Co oczywiście go nie deprecjonuje, ale wciąż - nie da się ukryć, że Barcę Flicka ogląda się z znacznie większą przyjemnością.
2
@Messibestplayerintheworld W sumie Lewus ma szansę, 5 goli w 4 meczach.
0
@FcPortoFan1999 A ja tutaj widzę już początki procesu pożegnalnego. Pasywno-agresywne słowa Lewego, w mediach zamęt i bezwględna krytyka. A Probierz coraz więcej się tłumaczy, traci grunt pod nogami.
0
Zbliża się zwolnienie Probierza. Nie oszukujmy się, jeszcze jedno-dwa takie zgrupowania i będzie po nim. Oby Skorża do tego czasu wrócił z Japonii.
0
@ViscaelBarca2007
1. Rapha
2. Pedri
3. Yamal
4. Lewy
5. Salah
1
@Dieselzor Asysta też jest sposobem na pokazanie się.
0
@Terapuls Znaczy wiesz, to zależy od sytuacji. Ale tutaj były faktycznie 3-4 sytuacje, gdzie podanie do Lewego było oczywiste.
3
Znowu przegapione podanie do Lewego w tempo. Mógł mieć dzisiaj spokojnie hat-tricka, gdyby nie poskąpili mu podań w końcówce.
8
11 km Lewandowskiego, a podobno nie biega.
2
No już 3 razy mogli podać do Lewego na setkę...
7
Ale Yamal blisko :(((
2
Ferran zasługuje na pierwszą jedenastkę jak nikt. Tylko za kogo?
2
@FCB24 Musi dzisiaj strzelić te 40, czy 2 wystarczą?
0
A co się stało z Raphinhą w ogóle, że nie gra?
0
Mocny faul, mocny, mocny.
0
Co tam się stało?
2
@FCB24 Aha, no tak. Bo przecież 40 goli w sezonie to się samo strzela.
0
Flick i Lewy to mocny duet
9
Trochę podwójne standardy. Nie wiem, dlaczego Ferran otrzymał tutaj taką taryfę ulgową.
Lewy strzela i marnuje jedną setkę z Atletico - 6.
Ferran strzela i marnuje dwie setki (obie z łatwiejszych pozycji, niż ta Lewego) z Osasuną - 7.
0
Gol z wolnego? W sofascore jako free kick zaliczone.
0
Wywiady z Andrzejem Sapkowskim to złoto
14
Do 30 może Robert dociągnie, ale Salah pewnie strzeli więcej. A kto wie, czy i Mbappe go nie przegoni. Jednakże, forma idzie lekko w górę, więc nadzieję można mieć.
2
Oczekiwane asysty:
Pedri: 0.72
Yamal: 0.76
Dzisiaj z pechem obaj.
0
Ferran daje coraz więcej powodów by postawić na niego odważniej