kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Ferran daje coraz więcej powodów by postawić na niego odważniej
2
Szczęsny jaki szef XD
0
Olmo gdyby nie kontuzje to by była topka... Po prostu szkoda, ale każdy się spodziewał.
3
Balde jak poszedł, woow.
0
@zTx Nie no, przepis to przepis :) Kto wie, czy Ferran by do tego nie dobiegł?
0
Pokazywali powtórkę tego pierwszego?
2
Trochę sprawiedliwość dziejowa, bo karny bardzo pechowy dla bramkarza.
0
Już powinien być dublet.
0
@Coveta Nie wiem, skąd musiałby się urwać ktoś, kto by wyciągnął taki argument w stosunku do napastnika, który strzelił 35 goli w 40 meczach.
1
@lucca87 Isak, Gyokeres, David, Alvarez, Lautaro
0
Nie w smak mu Probierzowska mała stabilizacja?
0
@seba8101 Ale czy bycie ligą jednego zespołu odejmuje jej jakości? City wygrało 6 z 7 ostatnich mistrzostw PL, a jednak liga angielska dominuje wszędzie w rankingach.
0
@AxelF To ciekawe, bo algorytm wystawiał lepsze oceny Lewemu, niż Suarezowi. W ich najlepszych liczbowo sezonach:
- Suarez 15/16 - liga 8.00, LM - 7.73
- Lewy 20/21 - liga 8.07, LM - 7.66 (z tym, że to był sezon, w którym Lewy za długo w LM nie pograł przez kontuzję)
2
@seba8101 Słaba La Liga? To wciąż druga najlepsza liga świata, mimo chytrych rządów Tebasa.
0
Bliżej mi do algorytmu Sofascore.
3
Szkoda, że ten wolny nie siadł, bo to jego pozycja.
1
Co by nie mówić, jest ten mental i ambicja. Nie na co dzień gra się z takim rywalem.
0
Specjalnie tak grają, żeby nas potem zaskoczyć z Holandią.
4
No no, nie wierzyłem w Świdra, ale jest. Ładny gol. I to z jakim przeciwnikiem? Brawo.
0
Dobra, ale tak nieironicznie to mogliby w końcu coś strzelić. Nie godzi się marnować zdrowia Lewego na 45 minut w drugiej połowie.
6
Mocny zwód Bogusza. Z klasą położył przeciwników. Może i zapomniał strzelić, ale ładne.
0
Może i nie strzelamy, ale Anglia z Łotwą też nie strzela, więc w sumie to nic się nie stało.
0
Uuu, zagroził Świderski. Prawie, prawie.
0
Ja tam kibicuję biało-czerwonym.
0
@Roobo Kamiński miał groźniejszą.
4
Bliski strzał. Dużo szczęścia bramkarza.
1
O nie, ale jak to tak bez Lewego na mocarną Maltę? Jesteśmy zgubieni.
0
Bardzo dobra rotacja ze strony Probierza. A Borek to też niezły alvaro, czy on się naprawdę boi wielkiej Malty?
0
Dembele GOAT w tym roku, w sumie ma całkiem realne szanse na Złotą Piłkę przy takiej formie PSG.
12
@Derean Ferranowi by się akurat minuty przydały.