0

Ferran daje coraz więcej powodów by postawić na niego odważniej

2

Szczęsny jaki szef XD

0

Olmo gdyby nie kontuzje to by była topka... Po prostu szkoda, ale każdy się spodziewał.

3

Balde jak poszedł, woow.

0

@zTx Nie no, przepis to przepis :) Kto wie, czy Ferran by do tego nie dobiegł?

0

Pokazywali powtórkę tego pierwszego?

2

Trochę sprawiedliwość dziejowa, bo karny bardzo pechowy dla bramkarza.

0

Już powinien być dublet.

0

@Coveta Nie wiem, skąd musiałby się urwać ktoś, kto by wyciągnął taki argument w stosunku do napastnika, który strzelił 35 goli w 40 meczach.

1

@lucca87 Isak, Gyokeres, David, Alvarez, Lautaro

0

Nie w smak mu Probierzowska mała stabilizacja?

0

@seba8101 Ale czy bycie ligą jednego zespołu odejmuje jej jakości? City wygrało 6 z 7 ostatnich mistrzostw PL, a jednak liga angielska dominuje wszędzie w rankingach.

0

@AxelF To ciekawe, bo algorytm wystawiał lepsze oceny Lewemu, niż Suarezowi. W ich najlepszych liczbowo sezonach:
- Suarez 15/16 - liga 8.00, LM - 7.73
- Lewy 20/21 - liga 8.07, LM - 7.66 (z tym, że to był sezon, w którym Lewy za długo w LM nie pograł przez kontuzję)

2

@seba8101 Słaba La Liga? To wciąż druga najlepsza liga świata, mimo chytrych rządów Tebasa.

0

Bliżej mi do algorytmu Sofascore.

3

Szkoda, że ten wolny nie siadł, bo to jego pozycja.

1

Co by nie mówić, jest ten mental i ambicja. Nie na co dzień gra się z takim rywalem.

0

Specjalnie tak grają, żeby nas potem zaskoczyć z Holandią.

4

No no, nie wierzyłem w Świdra, ale jest. Ładny gol. I to z jakim przeciwnikiem? Brawo.

0

Dobra, ale tak nieironicznie to mogliby w końcu coś strzelić. Nie godzi się marnować zdrowia Lewego na 45 minut w drugiej połowie.

6

Mocny zwód Bogusza. Z klasą położył przeciwników. Może i zapomniał strzelić, ale ładne.

0

Może i nie strzelamy, ale Anglia z Łotwą też nie strzela, więc w sumie to nic się nie stało.

0

Uuu, zagroził Świderski. Prawie, prawie.

0

Ja tam kibicuję biało-czerwonym.

0

@Roobo Kamiński miał groźniejszą.

4

Bliski strzał. Dużo szczęścia bramkarza.

1

O nie, ale jak to tak bez Lewego na mocarną Maltę? Jesteśmy zgubieni.

0

Bardzo dobra rotacja ze strony Probierza. A Borek to też niezły alvaro, czy on się naprawdę boi wielkiej Malty?

0

Dembele GOAT w tym roku, w sumie ma całkiem realne szanse na Złotą Piłkę przy takiej formie PSG.

12

@Derean Ferranowi by się akurat minuty przydały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?