kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@FCBparasiempre I ten "karny" Ronaldo...
1
@Pedri16Future nie zgadzam się, tamten Lewy z 22/23 to była bestia, strzelił wiele goli z nieoczywistych, trudnych pozycji, do tego znacznie bardziej uczestniczył w grze zespołu. Może i strzelił więcej goli na początku tego sezonu, ale to tamten Lewy był bezdyskusyjnym najlepszym zawodnikiem drużyny.
Natomiast też sądzę, że problemem jest wiek. Gdyby Hansi dostał tamtego Lewego, to strach się bać. Oczywiście wtedy były inne problemy, nie było tak mocnych skrzydeł.
1
@lithotripter Bogu dzięki
4
@SinMistico Wyczarował Casado, może Bernal też by odpalił, gdyby nie więzadła. Reszta pozycji raczej za dobrze obstawiona by wszedł crack i grał w pierwszym składzie, jak Yamal i Cubarsi.
0
@esem91 Niech zostanie Probierz. Szkoda marnować dobrych polskich trenerów na kadrę, niech pracują w lidze a za parę lat zobaczymy efekty, jeśli coś pójdzie w szkoleniu w dobrą stronę. Na ten moment mamy za słabych piłkarzy, by o cokolwiek walczyć.
4
Złoty tweet XD.
1
@Coutinho007 wstrzymał co?
1
@Eto'o9 R10 Gorzej, jakby Pedriego nie było. Raphinhę przeżyjemy.
9
Brawo! Takimi meczami wygrywa się awans na mistrzostwa świata! Czy coś takiego...
3
Lewy już swoją robotę zrobił, może wracać do Barcelony, bo trzeba odpocząć przed tak zwanym kluczowym momentem sezonu.
0
Szkoda, że Kamyk tak słabo w klubie sobie radzi, bo przydałby się taki dynamiczny skrzydłowy kadrze.
0
A niech już grają jak grają, żeby tylko Borek tego nie komentował... Nie zdzierdżę go
1
Dzisiaj Robert co najmniej hat trick z golem z przewrotki, albo nie jest najlepszą dziewiątką ostatniej dekady.
7
Więcej u nas komentarzy o notatniku, niż komentarzy na notatniku.
4
@The Game 10 Też go nie podejrzewałem o takie zdolności w wykończeniu, zawsze miałem wrażenie, że Dembele to bardziej typ kreatywnego skrzydłowego, tak jak Yamal.
4
W tym sezonie klubowym:
Ousmane Dembele - gol co 83 minuty
Harry Kane - gol co 90 minut
Robert Lewandowski - gol co 90 minut
Mohamed Salah - gol co 115 minut
Erling Haaland - gol 116 minut
Kylian Mbappe - gol co 119 minut
Raphinha - gol co 127 minut
1
Musi grać na dziewiątce. Eksperymenty ze skrzydłem, z robieniem z niego "Mullera" dla Lewego kończyły się porażką w długim terminie.
4
Jak już oceniamy surowo, to proszę stosować takie same kryteria wobec wszystkich piłkarzy. Lamine Yamal. Cały mecz złe decyzje, przegrane pojedynki. Miał multum okazji, by dośrodkować, albo by rozegrać do Kounde, który mógł dośrodkować. Zamiast tego ścinał do środka i tracił piłkę, ewentualnie oddawał jakiś rozpaczliwy strzał. Zmarnował setkę ze znacznie lepszej pozycji, niż ta Lewego, którą się tak tu wypomina. Nie było żadnego zagrożenia z jego strony. Dopiero, gdy w jego strefę wszedł Raphinha, to poszło dobre dośrodkowanie na Ferrana. W obronie go nie było. 22 straty, tyle samo, co Robert i Raphinha razem wzięci. Na koniec strzelił gola po bardzo szczęśliwej obcierce od gracza Atletico. Rozumiem, że ta jedna fartowna sytuacja podwyższa jego ocenę o 2-3?
1
@Robertns A Raphinha to niby co zrobił poza asystą, by zasłużyć na 6.5? Też go nie było cały mecz poza udziałami przy bramkach. Dlaczego ma lepszą ocenę? Albo Yamal, który schrzanił wszystko, co miał przez cały mecz, als strzelił bramkę dzięki szczęśliwej obcierce od gracza Atletico.
5
@Rifek nie ma tragedii
1
Wstawić tamtego Lewandowskiego, nawet z pierwszych lat w Bayernie, i dzisiaj nikt nie mógłby narzekać.
1
@Danny Gaucho szkoda, że tak się mu kariera potoczyła. W pierwszym sezonie pokazał potencjał, ale później Kovac już na niego nie stawiał, a w tym sezonie trochę grał z początku, ale oczywiście nie na swojej pozycji.
0
@JordiAlbion masz rację, ogólnie to raczej statystyka z rzędu tych mniej użytecznych :) Równie dobrze można by powiedzieć, że zmarnował mnóstwo szans na gole (czyli kolejne potencjalne punkty).
3
Gole Roberta Lewandowskiego na tym etapie sezonu dały Barcelonie 15 punktów w lidze. To jego drugi najlepszy wynik, w 23/24 było to 19 punktów, a w 22/23 - 10 punktów.
19
@PatrykBarca Nie ma to jak nasrać na najlepszego piłkarza ostatniego sezonu
1
@Stagiryta Najlepszy występ w jego karierze, zaraz potem 4 gole z Realem i przepchnięcie BVB do finału LM.
0
@clyde czy ja wiem, czy najgroźniejszy... Poza dobitką na pustaka to nie istniał. Sorloth zrobił tyle samo, co on.
1
@addept To nie do mnie chyba. Ja właśnie chcę docenić Ferrana.
0
W sumie, to czemu by nie wrócić do formacji z początku sezonu, z Raphinhą na 10tce i Ferranem na lewej. Dzisiaj dobrze to wyglądało (co prawda to już był moment, gdzie mecz był bardzo otwarty, ale wciąż).
9
@BorzyKrzys O to, to. Tego właśnie brakowało Lewemu w obecnym sezonie, takiego typowego gola, gdzie zrobiłby coś z niczego. I trzeba przyznać, że lepszego momentu na takie coś nie mógł wybrać.