1

@4Fabregas4 no, totalnie o to chodzi, a nie o to, że psuł każdą akcję, zmarnował setę, miał 32 straty i nie stworzył ŻADNEGO zagrożenia. Ta 3 to i tak na wyrost, powinien mieć 2.

2

Za dużo czasu z Vinim spędził w Brazylii...

0

@Consigliere Ja tam nie byłem zgodny. Tylko dlatego nie podobał mi się ten transfer, bo oddawaliśmy Gundo za darmo, a Olmo niósł ze sobą wysokie ryzyko kontuzji. Jak chodzi o jego profil to od początku uważałem, że może być lepszą opcją, bo my potrzebowaliśmy ofensywnego pomocnika z krwi i kości, a nie ludzi, którzy od czasu do czasu mogą tam zagrać, jak Pedri, Gavi itd.

0

@Fake69 Mało mu podawali. W 1 połowie było mnóstwo sytuacji, gdzie powinni do niego podać, m.in Yamal banalnym podaniem mógł mu wystawić na 1 v 1 z bramkarzem. Nie mówię, że to był jakiś spisek, po prostu dzisiaj nikt nie podejmował dobrych decyzji z przodu. Nie tylko Yamal, ale też pomoc, Ferran parę razy był czysty i nie dostawał tych piłek.

0

@ProMILs Mamy skuteczną dziewiątkę - najlepszego strzelca w Europie, a nawet dwie, bo mamy również najlepszego zmiennika na tej pozycji w Europie.

0

@NeroTFP1 To forum piłkarskie, erudytów tutaj deficyt.

0

@Drozdu7 Nie powiedziałbym, że to kwestia ego. Po prostu nic mu nie wychodziło, zarówno technicznie jak i decyzyjnie. Za dobrze bronił Betis.

2

@AdrianFCB10 Nie, nie, mówię o Araujo XD. Inigo ma wyprowadzenie piłki TOP, tak samo jak Cubarsi zresztą.

0

@mokrychlopiec To, że nie było większych kontrowersji, nie oznacza, że to był jego dobry mecz. Gwizdanie każdego najmniejszego kontaktu zabija mecz i tyle. Już wolałbym, żeby nas zwałował na karnego, ale żeby chociaż normalnie gwizdał.

0

@AdrianFCB10 W wyprowadzeniu piłki to jest kaleka. Z całym szacunkiem.

1

@Azazel_Pazuzu Ściśle mówiąc, to mieliśmy jakieś 55-60 minut, żeby strzelić więcej goli od przeciwnika.

0

@Szmulek Tak XD, to było mocne. A jeszcze mocniejsze, że nie cofnął gry i nie dał rzutu sędziowskiego.

2

Ciekawi mnie ile tu było efektywnego czasu gry. Każdy kontakt bramkarza Betisu kosztował nas 20 sekund, co chwila faule za obtarcia lub dosłownie ZA NIC. Każdy taki faul to kolejne 20 sekund bez gry. Do tego 3-4 razy gracze Betisu się kładli na murawę, to kosztowało nas kolejne 3-4 minuty.

0

@norbi77 No dziwne jakbym o nim napisał, jak miał wtedy 3 straty. Co, o Araujo też miałem napisać?

1

Lamine Yamal. 32 straty proszę państwa.

0

Chyba najgorszy mecz w karierze Yamala.

0

Tu nie było nawet kontaktu, no nie wytrzymam przecież...

0

Nie no, z takim sędzią się nie da grać. Już lepiej by było, gdyby nas przekręcił na karnego, czy coś takiego, ale to jak on gwizda zabija grę. Każdy najmniejszy kontakt to faul.

0

No o co tu chodzi na litość boską... Ferran stoi niekryty, miejsca tyle, że mógłby tam sobie piknik urządzić i strzelić, a Frenkie rozciąga na boku. Nosz.

1

Czy on zamierza gwizdać każdy kontakt do końca meczu?

1

Za dużo strat. Yamal 16, Ferran 8, Pedri 12, Balde 8. Tak to nie może wyglądać

1

Zaczną podawać Lewemu, czy jeszcze trzeba poczekać do drugiej połowy?

3

Mógł to wyjąć Szczena.

0

Wiadomo, że nie. To było paskudne ze strony Mbappe.

1

Jest szansa na +6!

0

Bramkarz Valencii dzisiaj MVP. 2.28 goals prevented.

3

Haha, biali z karnym znikąd i jeszcze potrafią nie wygrać z Valencią XD.

0

Ostatnio tak się zachwycali meczem Szczęsnego z Benficą, a dzisiaj bramkarz Valencii z dużo lepszym występem.

0

Mbappe dzisiaj w formie, prędzej czy później coś strzeli. Dobrze, jakby Valencia coś jeszcze wcisnęła.

0

Ale Mbappe spierdzielił, na jego szczęście i tak offside.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?