kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Co on teraz zrobił...
0
Oby dzisiaj Barca drużynowa, bez żadnych wyścigów o króla strzelców albo Złotą Piłkę.
3
Oby się nie udało, na co nam te 10 dodatkowych meczów o pietruszkę.
1
@Kengo Serial miał tez sporo świetnych oryginalnych względem książek scen. Wszystko, gdzie nie ma postaci POV to twór serialowy (ile było w tym inwencji Martina raczej się nigdy nie dowiemy), a w tym takie pamiętne sceny, jak wszystkie konwersacje Littlefingera z Varysem, sceny Roberta z Cersei, z Jaime'm i Barristanem, zresztą sporo więcej tego było. Pierwsze 4 sezony nie dość, że były wierne książkom, to jeszcze zdarzało się im je ulepszać (atak Dzikich na Mur, szturm Stannisa na Królewską Przystań itd itd)
9
Mówił już ktoś, że Mentzen ma największe szanse na zwycięstwo z Trzaskowskim w drugiej turze?
0
Trochę bawi, ale nie wypada
22
Błąd. Największe umysły La Rambli stwierdziły już, że to tylko drewniak jakich wiele. Karierę zrobił bo grał w największych klubach - miał po prostu farta. Każdy na jego miejscu by tyle strzelał, a może i więcej? Zatrważająca statystyka (ale prawdziwa): 90% jego goli to na pustaka, albo karne.
Kolejna rzecz - kariera w Barcelonie. W pierwszym sezonie najgorszy Pichichi od lat, później nie podał Raphinhi z Atletico i przegrał Pichichi z Ukraińcem (za 8 mln). Jako pasożyt zdobył mistrza w pierwszym sezonie, absolutnie nie przyczyniając się do niego. W tym sezonie forsowany przez Flicka - tak samo jak Szczęsny. Flick kocha Polaków.
3
On ma jakąś chorobę?
7
Ciężko jest wygrać madrycką ligę, dlatego trzeba jeszcze bardziej docenić dokonanie Ancelottiego, który jest w stanie ją przegrać, jeśli dokończymy robotę.
1
Kolejny triumpf Negreiry. Brawo!
0
@Criss18Barca A potem ludzie płaczą, że kadra słaba :/ Jak kadra ma być mocna, jeśli nawet w naszej rodzimej lidze Polacy grają drugoplanowe role
0
Szanse się wyrównają.
0
@Hajzenbauer Może i tylko kilka, ale pośmiać się można.
"Chłop się zagotował od początku meczu obrońcy go szarpią popychają a sędzia nic więc nie wytrzymał. Swoją drogą sędzia trzyma swój poziom"
"Dramat te czerwo, ale rozumiem lecz nie pochwalam. Poprostu wyszła frustracja za te wszystkie małe i złośliwe fabule."
"Tak pół żartem - nie można mieć za złe Kylianowi. Przecież widział, że na nim takie wejścia w La Lidze kończą się tylko żółtą kartką, więc skąd miał wiedzieć że on wyleci z boiska? ;)"
1
@Stinger_ Za niewinność.
0
Biali już piszą, że szkoda Mbappe, bo wcześniej go faulowali. Biedaczyna.
22
@KamQiX Jeszcze Raphinha przy jednej z kontr
0
Spalony Yamala i tak, ale znowu źle to rozprowadził.
0
Mógł do Pedriego grać... Dlaczego oni się tak boją dzisiaj grać środkiem?
1
Szkoda, że Yamal nie odpoczął sobie dzisiaj. Z takim autobusem to równie dobrze można było wstawić Ferrana na lewe i gorzej by nie było.
0
Szkoda, że Lewego zdjął, trochę się mecz otworzył.
1
Chłopacy boją się strzelać z dystansu. Myślałem, że już to zwalczyliśmy.
0
Powinien Yamal strzelać. Jak nie ma dobrej pozycji to jest pierwszy do strzelania, a jak w końcu ma szansę...
0
Pomoc musi zacząć się ruszać. Gdzie jest Pedri? Gdzie jest Fermin? Garcia nawet nie ma komu podawać.
4
Araujo tak mocno nastąpił na ziemię, że aż zawodnika obok powaliło.
0
Alaves już powinno prowadzić, gdyby mieli lepszych napastników
0
@norbi77 Raphinha gra z pierwszej piłki, ma szybkość i urywa się, a jednak i tak nic nie daje od siebie.
0
Pomoc niewidoczna dzisiaj.
1
Jak równy z równym
3
@Jakchcesz Lewy drewniak, nawet dobić nie potrafi. Przegrał pichichi z ukraińcem za 8 mln, nie podał do Raphinhi, a karierę zrobił bo miał farta i każdy na jego miejscu by ją zrobił.
0
No kurde, Yamal nie powinien tracić w takich sytuacjach