0

Co on teraz zrobił...

0

Oby dzisiaj Barca drużynowa, bez żadnych wyścigów o króla strzelców albo Złotą Piłkę.

3

Oby się nie udało, na co nam te 10 dodatkowych meczów o pietruszkę.

1

@Kengo Serial miał tez sporo świetnych oryginalnych względem książek scen. Wszystko, gdzie nie ma postaci POV to twór serialowy (ile było w tym inwencji Martina raczej się nigdy nie dowiemy), a w tym takie pamiętne sceny, jak wszystkie konwersacje Littlefingera z Varysem, sceny Roberta z Cersei, z Jaime'm i Barristanem, zresztą sporo więcej tego było. Pierwsze 4 sezony nie dość, że były wierne książkom, to jeszcze zdarzało się im je ulepszać (atak Dzikich na Mur, szturm Stannisa na Królewską Przystań itd itd)

9

Mówił już ktoś, że Mentzen ma największe szanse na zwycięstwo z Trzaskowskim w drugiej turze?

0

Trochę bawi, ale nie wypada

22

Błąd. Największe umysły La Rambli stwierdziły już, że to tylko drewniak jakich wiele. Karierę zrobił bo grał w największych klubach - miał po prostu farta. Każdy na jego miejscu by tyle strzelał, a może i więcej? Zatrważająca statystyka (ale prawdziwa): 90% jego goli to na pustaka, albo karne.

Kolejna rzecz - kariera w Barcelonie. W pierwszym sezonie najgorszy Pichichi od lat, później nie podał Raphinhi z Atletico i przegrał Pichichi z Ukraińcem (za 8 mln). Jako pasożyt zdobył mistrza w pierwszym sezonie, absolutnie nie przyczyniając się do niego. W tym sezonie forsowany przez Flicka - tak samo jak Szczęsny. Flick kocha Polaków.

3

On ma jakąś chorobę?

7

Ciężko jest wygrać madrycką ligę, dlatego trzeba jeszcze bardziej docenić dokonanie Ancelottiego, który jest w stanie ją przegrać, jeśli dokończymy robotę.

1

Kolejny triumpf Negreiry. Brawo!

0

@Criss18Barca A potem ludzie płaczą, że kadra słaba :/ Jak kadra ma być mocna, jeśli nawet w naszej rodzimej lidze Polacy grają drugoplanowe role

0

Szanse się wyrównają.

0

@Hajzenbauer Może i tylko kilka, ale pośmiać się można.

"Chłop się zagotował od początku meczu obrońcy go szarpią popychają a sędzia nic więc nie wytrzymał. Swoją drogą sędzia trzyma swój poziom"
"Dramat te czerwo, ale rozumiem lecz nie pochwalam. Poprostu wyszła frustracja za te wszystkie małe i złośliwe fabule."
"Tak pół żartem - nie można mieć za złe Kylianowi. Przecież widział, że na nim takie wejścia w La Lidze kończą się tylko żółtą kartką, więc skąd miał wiedzieć że on wyleci z boiska? ;)"

1

@Stinger_ Za niewinność.

0

Biali już piszą, że szkoda Mbappe, bo wcześniej go faulowali. Biedaczyna.

22

@KamQiX Jeszcze Raphinha przy jednej z kontr

0

Spalony Yamala i tak, ale znowu źle to rozprowadził.

0

Mógł do Pedriego grać... Dlaczego oni się tak boją dzisiaj grać środkiem?

1

Szkoda, że Yamal nie odpoczął sobie dzisiaj. Z takim autobusem to równie dobrze można było wstawić Ferrana na lewe i gorzej by nie było.

0

Szkoda, że Lewego zdjął, trochę się mecz otworzył.

1

Chłopacy boją się strzelać z dystansu. Myślałem, że już to zwalczyliśmy.

0

Powinien Yamal strzelać. Jak nie ma dobrej pozycji to jest pierwszy do strzelania, a jak w końcu ma szansę...

0

Pomoc musi zacząć się ruszać. Gdzie jest Pedri? Gdzie jest Fermin? Garcia nawet nie ma komu podawać.

4

Araujo tak mocno nastąpił na ziemię, że aż zawodnika obok powaliło.

0

Alaves już powinno prowadzić, gdyby mieli lepszych napastników

0

@norbi77 Raphinha gra z pierwszej piłki, ma szybkość i urywa się, a jednak i tak nic nie daje od siebie.

0

Pomoc niewidoczna dzisiaj.

1

Jak równy z równym

3

@Jakchcesz Lewy drewniak, nawet dobić nie potrafi. Przegrał pichichi z ukraińcem za 8 mln, nie podał do Raphinhi, a karierę zrobił bo miał farta i każdy na jego miejscu by ją zrobił.

0

No kurde, Yamal nie powinien tracić w takich sytuacjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?