kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
4
Każdy kto przekroczył linię powinien z czerwem wylecieć.
1
Haha, biała chołota nie może za linią wytrzymać.
0
@JordiAlbion Czy ja wiem, dla mnie na Cubarsim nic nie było. A Ferrana ewidentnie kopnął od tyłu w nogę, wytrącając go z równowagi. Nie da się tego nie zauważyć.
1
Podsumujmy. Brak 3-4 żółtych kartek. Brak czerwonej na Tchouamenim. Brak OCZYWISTEGO karnego na Ferranie. To jest wstyd i kompromitacja. I proszę mi tu później nie mówić, że biali nie mają faworki sędziowskiej, to nie jest pierwszy raz. W superpucharze też dwa czerwa powinny być, a nie było żadnego.
0
Co się odwlecze, to nie uciecze, ale brak karnego na Ferranie to jest ogromny skandal. Wstyd dla piłki nożnej. I dla sędziego. Oby więcej łez po dzisiejszym meczu.
0
@mrlogic90 Źle to ująłem, chodziło mi o to, że dał karnego dla pozoru. Bo to, że faulu na Raphinhi nie było jest claro.
1
Drukarz. Ewidentnego faulu na Ferranie nie gwizdnie, a potem coś z dupy wymyśli, żeby nie było. K*rwa. Z całym szacunkiem.
1
Niech akcję Ferrana mu puszczą sukinsyny
2
Nie było kontaktu. Ale karny się należy za faul na Ferranie.
0
Nie będzie raczej, lepiej niech Ferrana sprawdzą.
5
Przecież to jest tak claro że bardziej się nie da XDDDDDDDDDDDD
0
@MINGUS Przecież faulował go Rudiger
1
Przecież to jest karny !!!!!!!!!!!!!!!
0
Ferran salut jak Kessie.
1
Jednak Lewy to robotę z Realem zawsze robił.
0
Pierwszy z wolnego w karierze. A więc jednak.
0
Przecież to jest żółta oczywista. Sędzia odstawia absolutny kryminał, to jest skandal, czego on nie gwizda!
5
XD, Rudiger fauluje, to nic, ale jak Ferran wejdzie to już gwizda od razu.
0
Trzeba coś wepchnąć, bo pewnie Valverde coś zaraz pierdzielnie zza pola.
0
Rapha od powrotu z kadry jakiś taki nie taki. Pedri ma szansę wyprzedzić go w wyścigu?
0
Ale ten Vini ich ściąga w dół.
3
Gdzie oni tam rękę widzieli XDDD
0
Ale Ferran skiepścił... Trza było do Yamala w tempo grać...
29
Cały ten płacz sędziego to był zwykły teatrzyk, teraz klasycznie gwizdane pod białych. Ile już kartek im oszczędził? 3-4?
2
Przecież tam faul na Olmo był w polu karnym, w piętę mu wjechał
1
Przecież to karny jest !!!!!!!
0
Pechowe starcie
0
A więc zaczyna się :D
0
Brakuje Lewego i Balde, ale też tęskno trochę za Casado. Na Berbabeu szefował.
1
Świetnie próbował Kounde