4

Każdy kto przekroczył linię powinien z czerwem wylecieć.

1

Haha, biała chołota nie może za linią wytrzymać.

0

@JordiAlbion Czy ja wiem, dla mnie na Cubarsim nic nie było. A Ferrana ewidentnie kopnął od tyłu w nogę, wytrącając go z równowagi. Nie da się tego nie zauważyć.

1

Podsumujmy. Brak 3-4 żółtych kartek. Brak czerwonej na Tchouamenim. Brak OCZYWISTEGO karnego na Ferranie. To jest wstyd i kompromitacja. I proszę mi tu później nie mówić, że biali nie mają faworki sędziowskiej, to nie jest pierwszy raz. W superpucharze też dwa czerwa powinny być, a nie było żadnego.

0

Co się odwlecze, to nie uciecze, ale brak karnego na Ferranie to jest ogromny skandal. Wstyd dla piłki nożnej. I dla sędziego. Oby więcej łez po dzisiejszym meczu.

0

@mrlogic90 Źle to ująłem, chodziło mi o to, że dał karnego dla pozoru. Bo to, że faulu na Raphinhi nie było jest claro.

1

Drukarz. Ewidentnego faulu na Ferranie nie gwizdnie, a potem coś z dupy wymyśli, żeby nie było. K*rwa. Z całym szacunkiem.

1

Niech akcję Ferrana mu puszczą sukinsyny

2

Nie było kontaktu. Ale karny się należy za faul na Ferranie.

0

Nie będzie raczej, lepiej niech Ferrana sprawdzą.

5

Przecież to jest tak claro że bardziej się nie da XDDDDDDDDDDDD

0

@MINGUS Przecież faulował go Rudiger

1

Przecież to jest karny !!!!!!!!!!!!!!!

0

Ferran salut jak Kessie.

1

Jednak Lewy to robotę z Realem zawsze robił.

0

Pierwszy z wolnego w karierze. A więc jednak.

0

Przecież to jest żółta oczywista. Sędzia odstawia absolutny kryminał, to jest skandal, czego on nie gwizda!

5

XD, Rudiger fauluje, to nic, ale jak Ferran wejdzie to już gwizda od razu.

0

Trzeba coś wepchnąć, bo pewnie Valverde coś zaraz pierdzielnie zza pola.

0

Rapha od powrotu z kadry jakiś taki nie taki. Pedri ma szansę wyprzedzić go w wyścigu?

0

Ale ten Vini ich ściąga w dół.

3

Gdzie oni tam rękę widzieli XDDD

0

Ale Ferran skiepścił... Trza było do Yamala w tempo grać...

29

Cały ten płacz sędziego to był zwykły teatrzyk, teraz klasycznie gwizdane pod białych. Ile już kartek im oszczędził? 3-4?

2

Przecież tam faul na Olmo był w polu karnym, w piętę mu wjechał

1

Przecież to karny jest !!!!!!!

0

Pechowe starcie

0

A więc zaczyna się :D

0

Brakuje Lewego i Balde, ale też tęskno trochę za Casado. Na Berbabeu szefował.

1

Świetnie próbował Kounde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?