0

Stykowy, ale bez karnego. Marciniak GOAT.

0

Wyglądało na karny trochę

1

@AdrianFCB10 Mi się bardzo podoba, pozwala na twardą, męską grę. A co do karnego, to oczywiście dobra decyzja.

0

@barcanawieki Był. I był przywilej korzyści, Yamal zmarnował świetną szansę.

5

Póki co Marciniak świetnie sędziuje.

0

Ajajajaj... Yamal

1

@parpe To prawda, jest bardzo niepewny i wali dużo babolów, ale większość ludzi tutaj woli tego nie dostrzegać, bo to Polak + jesteśmy na fali zwycięstw + ludzie lubią takie historie, tak jak tutaj, wraca gość z emerytury sportowej i ma szansę wygrać LM.

0

2x Hernandez sędzią w nadchodzącym El Clasico. Nie powiem, że się nie spodziewałem, bo byłoby to kłamstwo.

0

@Ramon_Villaverde to dobrze, bo to oznacza, że nasi napastnicy są w formie

0

@Cule1234 W pierwszym sezonie akurat dobrze Xavi zarządzał jego minutami, przynajmniej moim zdaniem. W drugim tego zaufania brakowało, ale też kontuzje go łapały.

0

@Gaucho Leao to trudna sprawa. My bardziej potrzebujemy zmiennika dla Raphinhi, a nie rywala do pierwszego składu. Nico byłby w sam raz. A tak w ogóle, to najważniejszy jest zmiennik dla Balde.

1

@Astad To w większości jest oparte na niekanonicznych źródłach od cdpu, na gwincie itd. Mówiąc niekanoniczne mam na myśli niekanoniczne wobec książek, a więc również całe uniwersum growe.

1

@Tasde Dokładnie. Co oni mają z tym zrobić? To nie jest coś, nad czym państwo ma kontrolę. Inaczej ktoś w Europie już dawno znalazł by sposób na powstrzymanie recesji, bo przecież to nie jest tak, że tylko u nas jest tak źle.

2

@Danny Gaucho Dlaczego tak samo nie oceniamy napastników? Powinni do każdej piłki biec, najlepiej na pełnym sprincie, nieważne że piłka leci 10 metrów od nich i wyleci za linię zanim zdążą powiedzieć "kurczę". Jakoś nie widziałem, żeby ktoś tutaj krytykował Yamala albo Raphinhę za odprowadzanie wzrokiem piłki w takich sytuacjach.

0

Mbappe odrabia straty do Lewego.

0

@mekston Oby jak najmniej strzelił, bo Barca i Lewy mają już praktycznie same trudne spotkania w lidze do końca sezonu, pewnie dużo nie postrzela.

0

Dzisiaj Mbappe z wielką szansą by zbliżyć się do Lewego w Pichichi

4

Zawalony gol, bo po obcierce piłka skozłowała i poleciała prosto w okno 2 metry nad Ter Stegenem? Rozumiem, że Szczęsny ma tu taryfę ulgową, ale proszę nie robić czegoś takiego. Gdyby tak sprawdzać każdego gola, którego wpuścił Szczęsny, to w pół sezonu miałby tyle baboli ile Ter Stegen przez ostatnie 2 sezony nie zrobił.

1

5 Polaków w półfinale, tego to jeszcze nie grali

1

Takimi tytułami zdobywa się drużyny. Brawo wygrana.

2

@kaamil1910 Jest czas na zjawiskowe granie i jest czas na wygrywanie. Bez Raphinhi nie byłoby tego drugiego.

7

Raphinha - 31 goli i 22 asysty w tym sezonie. Claro faworyt do Złotego Ballona.

1

Martin goacik, na przekór hejterom

1

On za bardzo kombinuje

0

Świetnie Ter Stegen

1

@Jakchcesz Faktycznie, dopiero na slow motion zobaczyłem :/

0

Nie no, gdzie tam Olmo był faulowany? A dobra, widzę.

1

Ajj, gdyby to przyjął lepiej na koniec...

5

Yamal potrafi strzelać piękne gole, ale z tymi najprostszymi bywa ciężko...

0

No nie no, Yamalek...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?