kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Stykowy, ale bez karnego. Marciniak GOAT.
0
Wyglądało na karny trochę
1
@AdrianFCB10 Mi się bardzo podoba, pozwala na twardą, męską grę. A co do karnego, to oczywiście dobra decyzja.
0
@barcanawieki Był. I był przywilej korzyści, Yamal zmarnował świetną szansę.
5
Póki co Marciniak świetnie sędziuje.
0
Ajajajaj... Yamal
1
@parpe To prawda, jest bardzo niepewny i wali dużo babolów, ale większość ludzi tutaj woli tego nie dostrzegać, bo to Polak + jesteśmy na fali zwycięstw + ludzie lubią takie historie, tak jak tutaj, wraca gość z emerytury sportowej i ma szansę wygrać LM.
0
2x Hernandez sędzią w nadchodzącym El Clasico. Nie powiem, że się nie spodziewałem, bo byłoby to kłamstwo.
0
@Ramon_Villaverde to dobrze, bo to oznacza, że nasi napastnicy są w formie
0
@Cule1234 W pierwszym sezonie akurat dobrze Xavi zarządzał jego minutami, przynajmniej moim zdaniem. W drugim tego zaufania brakowało, ale też kontuzje go łapały.
0
@Gaucho Leao to trudna sprawa. My bardziej potrzebujemy zmiennika dla Raphinhi, a nie rywala do pierwszego składu. Nico byłby w sam raz. A tak w ogóle, to najważniejszy jest zmiennik dla Balde.
1
@Astad To w większości jest oparte na niekanonicznych źródłach od cdpu, na gwincie itd. Mówiąc niekanoniczne mam na myśli niekanoniczne wobec książek, a więc również całe uniwersum growe.
1
@Tasde Dokładnie. Co oni mają z tym zrobić? To nie jest coś, nad czym państwo ma kontrolę. Inaczej ktoś w Europie już dawno znalazł by sposób na powstrzymanie recesji, bo przecież to nie jest tak, że tylko u nas jest tak źle.
2
@Danny Gaucho Dlaczego tak samo nie oceniamy napastników? Powinni do każdej piłki biec, najlepiej na pełnym sprincie, nieważne że piłka leci 10 metrów od nich i wyleci za linię zanim zdążą powiedzieć "kurczę". Jakoś nie widziałem, żeby ktoś tutaj krytykował Yamala albo Raphinhę za odprowadzanie wzrokiem piłki w takich sytuacjach.
0
Mbappe odrabia straty do Lewego.
0
@mekston Oby jak najmniej strzelił, bo Barca i Lewy mają już praktycznie same trudne spotkania w lidze do końca sezonu, pewnie dużo nie postrzela.
0
Dzisiaj Mbappe z wielką szansą by zbliżyć się do Lewego w Pichichi
4
Zawalony gol, bo po obcierce piłka skozłowała i poleciała prosto w okno 2 metry nad Ter Stegenem? Rozumiem, że Szczęsny ma tu taryfę ulgową, ale proszę nie robić czegoś takiego. Gdyby tak sprawdzać każdego gola, którego wpuścił Szczęsny, to w pół sezonu miałby tyle baboli ile Ter Stegen przez ostatnie 2 sezony nie zrobił.
1
5 Polaków w półfinale, tego to jeszcze nie grali
1
Takimi tytułami zdobywa się drużyny. Brawo wygrana.
2
@kaamil1910 Jest czas na zjawiskowe granie i jest czas na wygrywanie. Bez Raphinhi nie byłoby tego drugiego.
7
Raphinha - 31 goli i 22 asysty w tym sezonie. Claro faworyt do Złotego Ballona.
1
Martin goacik, na przekór hejterom
1
On za bardzo kombinuje
0
Świetnie Ter Stegen
1
@Jakchcesz Faktycznie, dopiero na slow motion zobaczyłem :/
0
Nie no, gdzie tam Olmo był faulowany? A dobra, widzę.
1
Ajj, gdyby to przyjął lepiej na koniec...
5
Yamal potrafi strzelać piękne gole, ale z tymi najprostszymi bywa ciężko...
0
No nie no, Yamalek...