kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@marcin62 Też tak sądzę, jakoś nikt nie mówi o tym, że Marciniak zabrał Interowi bardzo wyraźną szansę na gola gwizdkiem.
0
@Damiain Ferran ma potencjał i pokazuje to świetnie w obecnym sezonie. Nie ma innego wyjścia, inne pozycje bardziej potrzebują wzmocnień.
0
@Jasialdo Nie ma co mieszać na szpicy, jest Lewy i Ferran, do tego Olmo może tam grać.
1
@Rupert_Haubica Ale ja nie robię Lewemu wyrzutów, nie trafił, zdarza się. Co do Erica, to jedną strzelił, jednej nie strzelił i tyle.
1
@Coveta Nie wiem, czy Sommer tam dotknął tej piłki, ale i tak moim zdaniem sytuacja trudna dla Lewego, wysoko zawieszona piłka. Miał prawo spudłować
1
Liczby kosmiczne, ale wolałbym, żeby po prostu zaliczył jakiś udział bramkowy. Raz było blisko, ale Lewy z bliska spudłował.
1
@Encore Mam wrażenie, że osoby, które widzą tutaj faul nie oglądały całego meczu. Marciniak takich wejść nie gwizdał nie tylko w tej akcji, ale przez cały czas, zarówno dla nas jak i dla Interu. Taki jest jego styl - nie gwiżdże byle czego. Pozwala na twardą grę.
11
A wy nadal o tym Marciniaku? W klasyku Hernandez Hernandez pokaże wam, jak naprawdę wygląda stronnicze sędziowanie.
0
@Zoker akurat na madryckich wysłanników takich jak Hernandez Hernandez ponarzekać można. Co nie zmienia tego, że wczoraj Marciniak sędziował bardzo dobrze i chciałbym, by sędziowie w Hiszpanii byli na tym poziomie.
0
To trochę ironiczne, że wczoraj najlepsze piłki rozdawał Gerard Martin, a nie Yamal, nie Pedri, nie De Jong. Spokojnie mógł mieć 3 asysty.
0
@mientusek1407 Pozwala na dużo, to prawda, ale obie drużyny grają na takich samych zasadach. W La Lidze cały czas są sytuacje, nawet w jednym meczu, gdzie sędziowie są wybiórczy i raz dadzą, raz nie dadzą, przy podobnym kontakcie. Marciniak ma cechę, którą najbardziej cenię u sędziego - konsekwencja.
0
@Messibestplayerintheworld Moim zdaniem nie, za lekki kontakt, o ile w ogóle był, bo na nagraniu tego za bardzo nie widać.
2
Dla mnie bardzo dobry występ Marciniaka. Obarczanie go winą za naszą porażkę to spore nadużycie. Przede wszystkim podobało mi się, jak prowadził mecz, nie gwizdał byle czego, pozwalał na prawdziwy, męski futbol. I był konsekwentny. Takie same zasady dla obu drużyn. Chciałbym więcej takiego sędziowania w La Lidze.
0
@Rhaan Nom, ale to Lewandowski miał na głowie match-balla... Co prawda piłka zawieszona bardzo wysoko, ale powinien strzelić i wyrównać na 4-4.
0
@clyde Marciniak sędziował świetnie. Dawał grać i nie popełnił żadnego istotnego błędu. Szczerze mówiąc, to marzę o tym, by kiedyś trafił do La Ligi ktoś taki jak on.
1
Wciąż jest o co walczyć. Łatwiej nie będzie, Real to Real. A co po tym sezonie? Trzeba liczyć, że w następnym Ter Stegen wróci do formy. Kupić bocznych obrońców. Najlepiej jakiegoś dobrego lewego, bo Balde za często się łamie. Do tego zmiennik dla Raphinhi, może być nawet ten Nico. Postawić odważniej na Ferrana, bo Lewy już jest bliski końca.
3
Może brakuje u nas takiego boiskowego cwaniactwa. Jak mieliśmy 2:3, to trzeba było się chociaż z raz położyć, dać sobie odetchnąć. Zagrać na czas. Nie mówię, że Inter tak robił, grali bardzo uczciwie, ale my mogliśmy.
0
@zadafcb Lewy też ma swoje za uszami, powinien tą główkę strzelić po podaniu Yamala.
5
Trzeba zapomnieć o tym jak najszybciej i skupić się na nadchodzącym klasyku. Jest liga do wygrania.
0
Lewandowski amulet
1
Raphinha absolutny piach dzisiaj
0
Lewy na dogrywkę trzymany ewidentnie
2
A czemu bez czerwa, bo nie rozumiem?
0
Martin co w pojedynkę remontade ugotował XDDD Brawo!
1
Dawać Lewego, te wrzutki mają potencjał
0
Martin GOAT, już dwie asysty powinien mieć
1
Dobra, trzeba się nasterydować. Na drugą połowę wszyscy wychodzą w bandażach i robimy remontadę. Aha, i dopisać Marciniaka do funduszu Negreiry, żeby nie było.
1
Bez boków obrony nie da się grać Flickswagena
0
@Who_you_mam Jednak był karny, popchnął nogę Martineza. Źle zobaczyłem.
0
To musiał być karny.