kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Seledynowy To jest naturalna konsekwencja gry z tak wysoko ustawioną linią obrony.
0
Ter Stegen zamyka buzie
0
Gavi brzydki wślizg
2
Uspokójcie się, wejdzie Ferran, wejdzie Rapha, wbiją dwa gole z dupy i będzie plan wykonany.
4
Szkoda, że marnujemy siły Yamala dzisiaj.
2
@AdrianFCB10 No to mógłby dzisiaj się przygotować, w końcu on grał dość mało.
1
Ciekawe, czemu Garcia dzisiaj minut nie dostał. Jakaś kontuzja mnie ominęła?
0
Fati świetny strzał, szkoda że nie wpadło
0
@Geble To była wrzutka, która leciała prosto w okno.
0
@Coutinho007 Ustawił się do strzału, jak miał niby przewidzieć taką obcierkę?
1
Nie no, czego wy tu chcieliście od Ter Stegena, to nie do wyjęcia było
0
Wyczuli młodą krew
1
Fati z pretensjami do sędziego, że piłkę stracił
1
City miało tak tragiczne pół sezonu, a i tak pewnie na 2 miejscu PL skończą. Liga farmerów?
0
@dawidlampa bardzo dobry pomysł
1
@MichalZZZ Nie wątpię, że Pau da z siebie wszystko, tak jak reszta.
1
Z pierwszego składu to chyba tylko Pedri został.
2
Ale, że Ferran zesłany na ławę? Bez przesady, aż tak dużo nie grał...
3
@zodiak_10 dokładnie
0
Barcelona w meczach bez Roberta Lewandowskiego (od transferu):
- 15 zwycięstw, 2 remisy i 0 porażek
0
Co tam najlepszego Alvarez zmajstrował?
1
@Comentateiro Dla mnie Raphinha / Pedri od nas. To Raphinha strzelał w najważniejszych momentach i dawał nam odetchnąć w środkowym momencie sezonu, gdzie byliśmy w kryzysie. Yamal musiałby zrobić coś naprawdę zjawiskowego w końcówce by odwrócić bieg rzeczy.
0
@Faro O tym mówię. Dzięki Ferranowi to powoli przestaje być problem.
4
Ferran Torres - 19 goli i 4 asysty jako zmiennik (rozegrał 1751 minut). W tym: (2x BVB, 1x Inter, 3x Atletico, 1x Real) Coś niesamowitego. Oby tak dalej w następnym sezonie, a być może zaoszczędzimy jakieś ok. 100 mln na klasowym napastniku.
1
@neymarjr_143 A Ter Stegen miał kiedyś mecz, gdzie sprokurował karniaka, a potem wjechał w kolegę z drużyny wystawiając piłkę na pustą przeciwnikowi?
0
@Lukasz999 Coś w tym jest, jeśli on chciałby tworzyć własną historię. Co by nie mówić, 10tka zawsze będzie już kojarzona z Messim.
5
@GeneralXavi Przecież to jest człowiek mem
0
@Kgorecki2500 Jakie czasy, taka Targowica.
0
Nie było spalonego
0
Ferran Torres goat w tym sezonie, on by mógł spokojnie w pierwszej 11 grać.