0

@Seledynowy To jest naturalna konsekwencja gry z tak wysoko ustawioną linią obrony.

0

Ter Stegen zamyka buzie

0

Gavi brzydki wślizg

2

Uspokójcie się, wejdzie Ferran, wejdzie Rapha, wbiją dwa gole z dupy i będzie plan wykonany.

4

Szkoda, że marnujemy siły Yamala dzisiaj.

2

@AdrianFCB10 No to mógłby dzisiaj się przygotować, w końcu on grał dość mało.

1

Ciekawe, czemu Garcia dzisiaj minut nie dostał. Jakaś kontuzja mnie ominęła?

0

Fati świetny strzał, szkoda że nie wpadło

0

@Geble To była wrzutka, która leciała prosto w okno.

0

@Coutinho007 Ustawił się do strzału, jak miał niby przewidzieć taką obcierkę?

1

Nie no, czego wy tu chcieliście od Ter Stegena, to nie do wyjęcia było

0

Wyczuli młodą krew

1

Fati z pretensjami do sędziego, że piłkę stracił

1

City miało tak tragiczne pół sezonu, a i tak pewnie na 2 miejscu PL skończą. Liga farmerów?

0

@dawidlampa bardzo dobry pomysł

1

@MichalZZZ Nie wątpię, że Pau da z siebie wszystko, tak jak reszta.

1

Z pierwszego składu to chyba tylko Pedri został.

2

Ale, że Ferran zesłany na ławę? Bez przesady, aż tak dużo nie grał...

3

@zodiak_10 dokładnie

0

Barcelona w meczach bez Roberta Lewandowskiego (od transferu):
- 15 zwycięstw, 2 remisy i 0 porażek

0

Co tam najlepszego Alvarez zmajstrował?

1

@Comentateiro Dla mnie Raphinha / Pedri od nas. To Raphinha strzelał w najważniejszych momentach i dawał nam odetchnąć w środkowym momencie sezonu, gdzie byliśmy w kryzysie. Yamal musiałby zrobić coś naprawdę zjawiskowego w końcówce by odwrócić bieg rzeczy.

0

@Faro O tym mówię. Dzięki Ferranowi to powoli przestaje być problem.

4

Ferran Torres - 19 goli i 4 asysty jako zmiennik (rozegrał 1751 minut). W tym: (2x BVB, 1x Inter, 3x Atletico, 1x Real) Coś niesamowitego. Oby tak dalej w następnym sezonie, a być może zaoszczędzimy jakieś ok. 100 mln na klasowym napastniku.

1

@neymarjr_143 A Ter Stegen miał kiedyś mecz, gdzie sprokurował karniaka, a potem wjechał w kolegę z drużyny wystawiając piłkę na pustą przeciwnikowi?

0

@Lukasz999 Coś w tym jest, jeśli on chciałby tworzyć własną historię. Co by nie mówić, 10tka zawsze będzie już kojarzona z Messim.

5

@GeneralXavi Przecież to jest człowiek mem

0

@Kgorecki2500 Jakie czasy, taka Targowica.

0

Nie było spalonego

0

Ferran Torres goat w tym sezonie, on by mógł spokojnie w pierwszej 11 grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?