kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Zoker Wiadomo, i każdą obowiązkowo na korzyść Realu.
0
@Zoker Dla mnie najważniejsza jest konsekwencja u sędziego. Jeśli w jego opinii nie było ręki po strzale Ferrana, to jego decyzja wobec Fermina nie trzyma się jego kryteriów i dlatego nie jest prawidłowa. Gdyby nie ta poprzednia sytuacja, to też nie miałbym wątpliwości.
A co do pierwszego, to nie rozumiem. Ze wszystkich ujęć widać stempel na Yamalu. Dlaczego uważasz, że nie było tam faulu?
0
Zapamiętajcie ten dzień, kiedy dzieciaki z La Masii zwyciężyły w kluczowym dla mistrzostwa El Clasico mimo:
- gola strzelonego przez Real po faulu na Yamalu,
- nie przyznania słusznego czerwa za faul taktyczny Tchouameniego
- nie przyznania słusznego karnego za nabicie ręki zawodnika Realu
- anulowania gola Fermina, gdzie ręka nagle znów stała się przewinieniem
59
Prawda, to zupełnie nie było tak, że my w telewizji obejrzeliśmy lepsze ujęcia XD
1
@norbi77 Może i tak, jakoś tak mi się na narzekanie zebrało dzisiaj :/
49
W związku z udowodnioną stronniczością sędziowania, niestety, ale La Liga zmuszona jest anulować wynik i rozegrać ponownie spotkanie w ustalonym terminie. Sprawiedliwość zatriumfuje!
(Tym razem w obiektywnym składzie: Juan Munuera jako sędzia główny - Hernandez Hernandez na VAR)
1
Bezbożna Barcelona ma problem do sędziów z VAR'u, którzy po prostu się modlili. Co za czasy.
0
@norbi77 No, ładnie. Ale co ten bramkarz odpierdzielił? Tak jakby chciał to wpuścić po prostu, nic nie próbował wyjmować, tylko na klęczki padł.
1
@maikeru Aha, że w lidze tylko. To 30 raczej nie strzeli, Lewy też nie strzelił w żadnym z sezonów. Wystarczy, że strzeli 20 i zrobi z 10 asyst i już będzie się opłacało posadzić Lewego, taka prawda.
1
@maikeru A nie strzeli? W tym sezonie strzelił 20 jako zmiennik.
0
@clyde Spodziewałbym się, że w następnym dostanie, w tym roku ładuje jak opętany.
0
@bartekvisca Dla mnie Ferran powinien być titularem w następnym sezonie. W tym pokazał, że ma wysokie możliwości, a wciąż jest młody, więc być może ten potencjał też gdzieś jest.
0
@BORO_12 Trzeba wierzyć. Szczęsny może zostać, ale moim zdaniem na ławkę.
1
Real Madryt o sędziach nie rozmawia, z tego co widzę na ich stronie. To jest właśnie ten mental, ta klasa.
0
@tarantino10 Narzędzie działa dobrze (chociaż przydałoby się coś takiego, jak VAR na życzenie trenera, przynajmniej raz w trakcie gry). Problemem są sędziowie, a dokładniej rzecz ujmując sędziowie hiszpańscy.
0
@BORO_12 Być może pamięć mnie zawodzi co do ogółu, natomiast Szczęsny jest tykającą bombą i fatalnie zagrał praktycznie w każdym z najważniejszych spotkań, jakie graliśmy. Miał dobry jeden mecz z Benficą (świetny), ale w reszcie grał conajwyżej solidnie. To nie jest materiał na bramkę i tyle, my potrzebujemy kogoś, kto będzie dawał od siebie coś ekstra. Ter Stegen w formie to robił.
0
@krol211 Kogoś trzeba sprzedać, za dużo tych obrońców mamy, a jeszcze Tah ma przyjść.
0
@TR3YWAY Ja tam podziwiam. To był najlepszy występ na pozycji sędziego w tym sezonie, biali mają niemały powód do dumy.
0
@BORO_12 Pamiętam, pamiętam. Nie walił takich babolów tak często. Pamiętam też jak wyjmował wszystko w 22/23 i był MVP tamtego sezonu. Szczęsny mógłby pomarzyć o takim poziomie. A Pena owszem, uważam, że bronił nieco lepiej.
1
@GeneralXavi W przytłaczającej większości takich sytuacji jest karny i nie ma gadania, że naturalna, że coś. Ale tutaj rzecz jasna trzeba było znaleźć wymówkę, żeby podłączyć Real do tlenu. Podziwiam naszych, że przyjęli ten wałek ze spokojem i dalej grali swoje.
0
@Consigliere Wolę Ter Stegena, Szczęsny już mnie zaczyna wyprowadzać z równowagi z tymi jego wypadami z bramki. To już Pena był od niego pewniejszy.
0
@Messiah10 Yamal krzyczał i zwijał się z bólu i nic to nie zmieniło. Wałowali jak chcieli i tyle.
1
@Mankind Chodziło mi tylko o zdjęcie sytuacji, wszystko tu jasno widać.
2
On powinien zostać zesłany do trzeciej ligi hiszpańskiej. Na dobre. A w jego miejsce sprowadzić kogoś z czystą duszą. Nawet jeśli nie został przekupiony / nie faworyzował Realu z miłości do klubu, to i tak za takie sędziowanie w tak istotnym meczu powinna być dotkliwa kara.
3
Aż się zgrzałem po tym meczu, straszny wał. Sędzia zabił jakąkolwiek przyjemność z oglądania tego meczu. Z wyniku można się cieszyć, ale to sędziowanie to był okropny skandal.
0
@Azi XD.
- gol dla Realu po nieodgwizdanym faulu
- brak czerwonej kartki dla Tchouameniego
- zabranie Barcy oczywistego karnego po strzale Ferrana
- zabranie Barcy gola Fermina
Czy on mógł zrobić coś więcej, żeby jego ukochana drużyna wygrała?
0
@Mankind
Ferran robi przyjęcie kierunkowe w prawo, Raphinha wybiega dostaje podanie, strzela gola. Nic prostszego. Najbliższy obrońca jest dobre 5 metrów od niego.
0
@Cvzx Ciężka atmosfera.
4
To jest po prostu różnica nastawienia. Przy każdym kontakcie Realu szukano karnego, a przy każdym kontakcie naszym szukano wymówek.
4
@Mankind Co broni brak czerwonej kartki przy faulu Tchoameniego? Przecież wystarczyło, żeby Ferran przyjął piłkę i podał do wbiegającego Raphinhi. Obrony Realu nie było w polu karnym ŻADNEJ.