0

@Kredon czy ja wiem, dla mnie w rozmowie z Mentzenem bardzo słabo się zaprezentował Trzaskowski. Przynajmniej w kontekście uzyskania poparcia Konfederatów.

1

@Ghostface Ulubione:
Książka: "Storm of Swords" G. R. R. Martin
Film: "Bez przebaczenia"
Serial: "Gra o Tron" sezony 1-4

Najlepsze:
Książka: "Storm of Swords" G. R. R. Martin
Film: "Skazani na Shawshank"
Serial: "Gra o Tron" sezony 1-4

1

@MarioIglesias Tak już działa polityka. Polityk w swojej sferze prywatnej jest zupełnie innym człowiekiem (w większości). To, czego potrzebujemy w polityce to zgody, a nie dalszych podziałów. Wystarczy spojrzeć, jak funkcjonuje koalicja rządząca zbudowana na jednym spoiwie - nienawiści do PiS'u. Nic z tego dobrego nie ma.

0

@Starrk to jest jakiś absurd XD

0

@Gibbon_FCB Ja tak go osobiście nie widzę, ale rozumiem. Natomiast Bosaka kojarzę głównie z jego kampanii prezydenckiej, bo polityką interesuję się okazjonalnie.

0

@AlwaysBlaugrana Sławek jest bardziej ludzki, a to bardziej trafia do publiki. Bosak wypowiada się lepiej, ale jego poglądy i sposób bycia jest wyrachowany, sztywny, oficjalny.

0

@BezglutenowyPedri to nie jest takie proste, my mamy problemy z limitem płac, a "darmowi" zawodnicy zwykle mają te pensje wyższe. Patrz - Gundogan. Przyszedł za darmo, ale po roku już trzeba się było go awaryjnie pozbyć, bo miał 3 pensję w drużynie.

2

@Barcafan2020 oj tak, sezony 4-6 to było coś, oglądało się za dzieciaka. Pamiętam, jak część odcinków to nawet w jakichś dziwnych językach oglądałem, bo na przetłumaczenie na polski trzeba było parę dni poczekać

0

@jacobFCB Tak, Ferran miał bardzo dobry sezon, więc jego wartość rośnie.

2

@Cochise Sam George Lucas mówił, że Star Warsy to nie jest sci fi, a raczej fantasy / space opera. Jest na to odrębne określenie - science fantasy.

19

@Barcafan2020 Proste, Władca Pierścieni

0

@AlphaNumeric No ale to jest inny rodzaj przestrzeni, wstaw takiego Ferrana na skrzydło i nagle się okaże, że on nie potrafi na pozycje wychodzić.

1

@AlphaNumeric Wydaje mi się, że on bardzo potrzebuje przestrzeni, a na 9tce by tego nie miał.

3

Ale ten gol Tottenhamu to taki absurd XD

2

Czyżby Tottenham sięga po pierwsze trofeum od czasów niepamiętnych? I to dokładnie w tym samym sezonie, w którym Harry Kane również to zrobił? A to ci igraszka.

0

@kuz Mi tam to nie przeszkadza, tak samo jak Tęczowy Rafałek.

3

Chciałoby się, żeby Szczęsny pograł jeszcze z rok u nas, ale nic wyjątkowego w tym sezonie nie pokazał. Wpuszczał to, co miał wpuścić, częściej walił babole niż dawał coś naprawdę ekstra. Może następny sezon będzie lepszy, ale chyba lepiej postawić na Ter Stegena / nową twarz.

4

@Bolton tak jest, dawno nie było jakiejś porządnej krucjaty.

1

@escarabajo W tym co mówisz jest sporo racji, taka Portugalia wciąż radziła sobie świetnie, nawet grając Ronaldo z ligi arabskiej na szpicy. Na Euro zmiennicy Lewego poradzili sobie świetnie, więc kto wie.

5

Jesteśmy ugotowani, czyli potencjalni następcy Lewego w kadrze w tym sezonie.
- Krzysztof Piątek - Baseksehir, Turcja. 31 goli i 3 asysty w 47 spotkaniach.
- Adam Buksa - FC Midtjylland, Dania. 15 goli i 2 asysty w 38 spotkaniach.
- Karol Świderski - Panathinaikos FC, Grecja. 4 gole i 3 asysty w 16 spotkaniach.
- Dawid Kownacki - F. Düsseldorf, Niemcy (2 liga). 13 goli i 5 asyst w 29 spotkaniach.
- Arkadiusz Milik - Juventus, Włochy. Nie grał przez kontuzję.

Młodych talentów nie ma. Te które były - Włodarczyk, Szymczak, Buksa itd. już zdążyły się wypalić, albo za granicą, albo nawet w naszej rodzimej Ekstraklasie. Ze starszych zawodników tylko jeden jest w klubie z TOP 5 lig. Nie można niestety powiedzieć, że w nim gra, bo wykluczyła go kontuzja, zresztą i tak wcześniej był tylko zmiennikiem. Piątek zamiast ambitnie zaatakować jakąś lepszą ligę, to ucieka do Kataru. W Ekstraklasie żaden polski napastnik nie osiągnął nawet skromnego wyniku 10 bramek. Nie jest kolorowo.

1

@Comentateiro W kontekście liczbowym (może za wyjątkiem udanych dryblingów i pojedynków) jest tak jak mówię, ale faktycznie, Bayernu nie oglądam, więc posłucham się dobrej rady.

1

@LOPEZ16 Yamala mocno niesie hype jego młodego wieku. Dla mnie ZP musi wygrać Raphinha, ale Yamal faktycznie 2-3 miejsce.

2

Mazurek będzie pytał dopóki usłyszy to, co chce usłyszeć.

1

@blakkudium Puskas

1

@MichalZZZ Studio

0

@szela1899 W liczbach tyle nie da, ale liczby to nie wszystko.

2

@Zoker Ale przecież Mentzen nic nie znaczy w polityce, o czym ty mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Corr A niech sobie nawet podpisuje, przecież doskonale wiemy co stanie się po wyborach. Żaden postulat nie zostanie zrealizowany, bo przecież oni nie mogą, bo nie mają większości, bo tego się nie da zrobić, bo PiS i tak dalej.

13

@Encore A co to dla Trzaskowskiego, złożyć parę nowych obietnic, których nigdy nie dotrzyma?

1

@Encore Czy ja wiem? Dla niego to raczej przeciętny sezon. Nieraz lepsze liczby robił w Ligue 1, a tam kilka kolejek mniej. Też wiadomo, Złoty But to Złoty But, ale ma sporo szczęścia. Od ponad 15 lat nie było zwyciężcy Złotego Buta, który strzeliłby tylko 30 bramek (no, chyba ze wiecej załaduje)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?